OKÇU KARAKTERİ - SORU VE CEVAP KÖŞESİ

2 3 4
1789 gün önce oluşturuldu #1
Senius
Karakter yok

Okçu Karakteri - Soru ve Cevap Köşesi
Arkadaşlar, bundan sonra Okçu karakteri ile ilgi her türlü takıldıgınız veya merak ettiğiniz sorularınızı başlık altıda paylaşırsanız sevineceğim. 

-Ayrı açılan başlıklar kapatılacaktır. 
-Sadece Okçu karakteri ile ilgili sorular sorunuz. 
-Konu takibi yapmadan aynı soruları tekrar yazmayınız. 
-Sohbet içerikli mesajlar kaldırılacak ve gerekli cezai işlem uygulanacaktır. 

4Story Takımınız.

1787 gün önce oluşturuldu #2
DrEMiRßeY27
Seviye 35, Lapiris
Savaşçı
Valorian
okcu nasıl oynanır ?
1786 gün önce oluşturuldu #3
Enlai
Seviye 34, Lapiris
Büyücü
Valorian
1 körü var 2 olması lazım :S
1773 gün önce oluşturuldu #4
lXxEneSxXl
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian
abartmayın saten okcuların gücü yüksek ve abartılı indirilmesi lasım
1773 gün önce oluşturuldu #5
MeRPHLiNe
Seviye 93, Lapiris
Okçu
Derion

okcu nasıl oynanır ?

El Hızı Ve Reflekslerle #EMO_ALT_1#
1661 gün önce oluşturuldu #6
xXBuzßlueXx2
Seviye 24, Lapiris
Büyücü
Derion
Okçular az büyü defansına sahip yüksek zıh defansına ship ve hem yakın dövüş hem uzak dövüş kabiliyetleri yüksek olan karakterlerdir okçı ırkını genelde insan olarak seçerler ama bence kadın feline olmalıdır kadın feline oku daha hızlı atar insda ise isabet şansı fazla dır yani daha cok hasar verir ama ben oku hızlı atmaktan yanayım okcunun zırh defansı yüksek olmalıdır cünkü onu ruh ayırırken görebilen 2 karakter vardır svascı ve düzenbaz okcunun zırh defansı yüksekse rüzgar kutsamasıyla birlikte yansıt ma oranı cok fazlalaşır ama savascı ve düzenbazın yanı sıra rahipler okçu keseblmekte cok usta olan karakterlerdir bu yüzden olağan bir şekilde hızınızı arttırıp srekli vurun rahip bu vurularınız dayanamayıp yenilecektir
1653 gün önce oluşturuldu #7
SeaqeI
Seviye 92, Lapiris
Okçu
Gor
öncelikle okçular genellikle insan olurlar.Çünkü insanlar çeviklik ve bilgelik olarak iyi ırklardır.Okçu oynucaksan bilindiği gibi kaçmayı iyi bilmen lazım ondanda kolay birşey yok okçuya zırhta lazım ama daha çok uzak menzilli olduğu için en fazla +20 olsada olur ama sana kalmış o itemine bağlı eline iyi kötü arbı olduktann sonra savaşlarda felan durdurulmaz bir karekterdir.Okçu takısına kesinlikle çeviklik olması lazım ha bide okçu için elin hızlı olması lazım neyse bu kadar bilgi yeter bunları öğrendikten sonra okcuyu su gibi oynarsın #EMO_ALT_2#
Kurşunlarınız var, ancak silahlarınız boşaldığında ölmüş olmamı ümit edin.Şayet ayakta kalırsam silahlarınızı doldurmadan ölmüş olursunuz .
1634 gün önce oluşturuldu #8
Kucukharf
Seviye 35, Lapiris
Rahip
Valorian
Bence oyundaki en abartılı karakter okçu biraz güçsüzleştirilmesi lazım bence. Yanlışım olabilir.
1621 gün önce oluşturuldu #9
IPoseidonTR
Seviye 67, Lapiris
Okçu
Valorian
Okcu'Da İlk Defa Car Actım Ama Pek Fazla Oynayamıyorum Genellikle Ws lerde Kaybediyorum Ws Başlarken Önce Hangi Skil Atılmalı Veya Sonra ?
1599 gün önce oluşturuldu #10
GorkemHan
Seviye 44, Lapiris
Okçu
Valorian
Okçu düzenbazı nasıl yener? bütün karakterlerle ws yaptım kazandım ancak düzenbaz çok zor luyor
2 3 4
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.