OKÇU KARAKTERİ - SORU VE CEVAP KÖŞESİ

1 2
4
1336 gün önce oluşturuldu #21
Flint92
Seviye 97, Lapiris
Savaşçı
Valorian

Okcu en güclü sınıf diyenlere sesleniyorum okcuyu potla birlikte 1e1 de büyücü de indirir savaşcı da düzenbaz (eli zaten iyi olanlar her türlü indirir) da cağrıcı ztn kesio neyi en güclü sınıf toplu bayması da yok elin iyi deilse okcu da fazla bişi yapamazsın istediğin kadar seri ol ve feline olup kız olmak bana göre sacma her türlü hızlı kullanılır okcu .

Şimdi evet okçunun artık vs sistemimde 1 e 1 de en güçlü olmadığı bir gerçek ama bu demek değilki okçu en güçlü sınıf değildir şunu şöyle açıklıyım :

En fazla bp kasabilen sınıf okçudur .
Fetih savaşlarında en az okçu ölür .
Bir yere baskın mı yapılacak en son okçu ölür yada hiç ölmez .
Düşman bölgeye baskın mı yaptı en son okçu ölür
Bir grup tarafından sıkıştırıldığında kaçma ihtimali en yüksek sınıf okçudur .
1335 gün önce oluşturuldu #22
atahan776yedi
Seviye 89, Xhadra
Okçu
Gor
neyin kafasındasınız ben 140 bp kastım muhoda hiç ölmedim hatta 30 kill felan yaptım abi saçmalamakta üstünüze yok okçu en iyisidir düzenbaz en mi iyi ha ona gelirsek buffları yok denebilir de okçu düzenbazı yakaladımı onun yaşama şansı hiç yoktur gelelim büyücüye gizlenip kör atıp kalkan açınca bide alev atarken kurtulma yapıorum #EMO_ALT_1# neyse büyücüde geçtim rahibi anlatmıyım #EMO_ALT_2# savaşçıya gelirse 1e1 de okçunun şansı yok savaşçı 1e1 de yenildiği tek sınıf büyücüdür (alın işte adalet) bu kadar konuşuyorum artık okçu en iyisidir hee eliniz iyiyse okunuzun gittiği rakip kalkan açsa fayda etmez...
param kadar konuşsam sö...
1335 gün önce oluşturuldu #23
RahipKral28
Seviye 88, Lapiris
Rahip
Derion

neyin kafasındasınız ben 140 bp kastım muhoda hiç ölmedim hatta 30 kill felan yaptım abi saçmalamakta üstünüze yok okçu en iyisidir düzenbaz en mi iyi ha ona gelirsek buffları yok denebilir de okçu düzenbazı yakaladımı onun yaşama şansı hiç yoktur gelelim büyücüye gizlenip kör atıp kalkan açınca bide alev atarken kurtulma yapıorum #EMO_ALT_3# neyse büyücüde geçtim rahibi anlatmıyım #EMO_ALT_4# savaşçıya gelirse 1e1 de okçunun şansı yok savaşçı 1e1 de yenildiği tek sınıf büyücüdür (alın işte adalet) bu kadar konuşuyorum artık okçu en iyisidir hee eliniz iyiyse okunuzun gittiği rakip kalkan açsa fayda etmez...

Rahibi hiç anlatmıyim? ABB yok farkındaysan artık rahibi 1-1 de kolay kolay kesemezsin (hatta savaşlarda imkansız).Okçu'nun savaşçıya şansı yok ?Bufflarının hepsini kullan ve savaşçıyla ws atarken görürsün savaşçı ne kadar çok mislediğini (mislemezse savaşçı alır).Düzenbaz karakteride mislemezse okçuyu görürüm artık #EMO_ALT_5#.
1335 gün önce oluşturuldu #24
Ucuzdukkan
Seviye 6, Lapiris
Çağırıcı
Gor

neyin kafasındasınız ben 140 bp kastım muhoda hiç ölmedim hatta 30 kill felan yaptım abi saçmalamakta üstünüze yok okçu en iyisidir düzenbaz en mi iyi ha ona gelirsek buffları yok denebilir de okçu düzenbazı yakaladımı onun yaşama şansı hiç yoktur gelelim büyücüye gizlenip kör atıp kalkan açınca bide alev atarken kurtulma yapıorum #EMO_ALT_6# neyse büyücüde geçtim rahibi anlatmıyım #EMO_ALT_7# savaşçıya gelirse 1e1 de okçunun şansı yok savaşçı 1e1 de yenildiği tek sınıf büyücüdür (alın işte adalet) bu kadar konuşuyorum artık okçu en iyisidir hee eliniz iyiyse okunuzun gittiği rakip kalkan açsa fayda etmez...

Düzenbaz okçuyu yakaladığı zaman rahatlıkla kesebilir, savaşçıyı rahat eziyor okçu.
1335 gün önce oluşturuldu #25
lLucifer
Seviye 30, Lapiris
Savaşçı
Derion
Düzenbaz okcuyu ykaladıgı zaman rahatlıkla kese diyorsun . Ben hiç düzenbazken okçu keserken rahat etmiyorum 3-5 stun yansıyınca körü yiyince bitiyor trde player yok zaten gölge açıyolar düzenbazla ws atarken ama düzenbaz yakalıyor 3-5 stun yansıyo ve okçu kesiyo. Bazı okçulardan daha iyi oynuyor yansıma !
1335 gün önce oluşturuldu #26
LeseMajesty
Seviye 97, Lapiris
Okçu
Derion
Rahipkral abb diye tutturmuşsun eskiden abb yapanların coğunu vslerde alıyordum şuan feline olanların coğunu da alıyorum serilik hala ırk feline ken daha yüksek diosn ben insanken bunları yeniosam ırk feline alıp cinsiyet değiştirdiğimde fena bir şey mi olacağım elbetteki hayır abb e tutturmuşsun hızlı vuran birini 1 sn ye de durduramaz bunu da bil ki eskiden okcuydum deyip durma 4.5 yıldır okcuyum ben zaten gelmişsin hala rahipkral diye rahip olan bi hesaptan okcu da abb var yok feline ken daha seri diyorsun seri olan her türlü seridir yok ırk feline miş filan işlemez yani.Okcu da seri olan her türlü seridir oynamayı bilen en üst katta oynamayı bilmeyip yok şöle daha iyiyim ben iyiyim diyen de en alt kattadır.Boşuna gelmiş burda ırk felin deyip durmayın yani . Bir de ben olasılıklara bakmam yok misslerse falan filan hesabı yapmam skillerin oranları var oranlara bakarım vs lerime bakarım savaşcı da pro olan biri potsuz bile indirebilir okcuyu o kadar iyi tanıdığım savaşcılar vardı ki coğu savaşcıdan vazgecti sıkılmış neden olduğunu bilmesem de coğu da oyunu bıraktı.
1335 gün önce oluşturuldu #27
RahipKral28
Seviye 88, Lapiris
Rahip
Derion

Rahipkral abb diye tutturmuşsun eskiden abb yapanların coğunu vslerde alıyordum şuan feline olanların coğunu da alıyorum serilik hala ırk feline ken daha yüksek diosn ben insanken bunları yeniosam ırk feline alıp cinsiyet değiştirdiğimde fena bir şey mi olacağım elbetteki hayır abb e tutturmuşsun hızlı vuran birini 1 sn ye de durduramaz bunu da bil ki eskiden okcuydum deyip durma 4.5 yıldır okcuyum ben zaten gelmişsin hala rahipkral diye rahip olan bi hesaptan okcu da abb var yok feline ken daha seri diyorsun seri olan her türlü seridir yok ırk feline miş filan işlemez yani.Okcu da seri olan her türlü seridir oynamayı bilen en üst katta oynamayı bilmeyip yok şöle daha iyiyim ben iyiyim diyen de en alt kattadır.Boşuna gelmiş burda ırk felin deyip durmayın yani . Bir de ben olasılıklara bakmam yok misslerse falan filan hesabı yapmam skillerin oranları var oranlara bakarım vs lerime bakarım savaşcı da pro olan biri potsuz bile indirebilir okcuyu o kadar iyi tanıdığım savaşcılar vardı ki coğu savaşcıdan vazgecti sıkılmış neden olduğunu bilmesem de coğu da oyunu bıraktı.

İnsan okçu oynamaya alıştığınız için size hızlı gelmektedir.Kadın feline de okçu daha seridir.
1333 gün önce oluşturuldu #28
MuHuBBi
Seviye 97, Lapiris
Okçu
Valorian
Okcu sınıfı uzaktan sıralı yüksek hasarlı sikiller ile bp kasmakta iyidir ancak büyücüde ve rahipte daha yüksek uzak vuruşlu sikillerde vardır. Okcu da hala düzeltilmeyen çantaya ok alma olayı var. diger hiç bir karakterde böyle bir silah malzemesi alma olayı yokken biz 2 çanta ok dolduruyoruz. Bu muharebe alanında örnek olarak var hiç bir ok, yok çantada. Okçunun alan skilindeki genişlikte çok dardır.
KRaLMoRDaK
1036 gün önce oluşturuldu #29
DUZOKRALSRAP
Seviye 71, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Arkadaşlar bende tüm karakterler var hepsinin takısı tamam ama okcu takısında bir küpe birde yüzük eksik satan olursa xsrapx pm lütfen
1028 gün önce oluşturuldu #30
MuHuBBi
Seviye 102, Lapiris
Okçu
Valorian
Okcu uzak saldırı karekteridir. Yakından sadece defans yapar. Büyü vuruşu olan karekterler gibi her mesafeden vuramaz(adam yanınıza girerse ok atmaz). Bu nedenle sürekli kaçıp, zıplayıp durmak zorundasınızdır. Okçu eskiden cok hızlı ok atabiliyordu nedeni süre beklemeden 1-2 sikili çok az süre aralıklarla atarak hızlıca rakibi öldürebiliyordu ama yeni yamalarla bunuda engellediler. Aslında okcuyu baya ezdiler bir cok rakibine etkili sikliller getirerek eşitligi okcunun aleyhine bozdular. Ha okçuya gelen sikili cok nadir kullananlar var #EMO_ALT_8#.
Okcu oynamaya alışan başka karektere pek geçemez, geçsede sürekli zıplar ve ölür :S .
KRaLMoRDaK
1 2
4
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.