OYUNCULAR İÇİN KOLAY PARA KASMA YÖNTEMLERİ

1
3 4 5
1207 gün önce oluşturuldu #11
AnchorDwor
Seviye 42, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
s.a kardeşim doğru yanlış sonuçta billgi paylaşımı yapmışsın saol, şuan 42 level assasin , okcu,çağrıcı birde aynı level savaşçı karekterim var ben oynarken oyunda setin olması için aytaşı alman gerekiyordu yani para yatırman gerekiyordu şimdi başlamalımıyım sence zevk ala bilrmiyim pvp"ye katıla bilirmiyim set dizip? teşekkürler.
1205 gün önce oluşturuldu #12
xScarieN
Seviye 90, Lapiris
Okçu
Derion
Anchor aleyküm selam öncelikle.Artık set olman için para yatırman gerekmiyor oyun aşırı derecede kolaylaştı. Günde 3-4 saat arası boş durmadan oynarsan kesinlikle 1-2 ay içinde setini dizip pvplere katılabilirsin ve artık kale savaşı,cennet savaşı,şato savaşı gibi yerlerde herkes 140 sayılıyor yani item harici olarak herkesin lwli aynı kabul ediliyor.Oyuncuların çıkardığı normal savaşlarda ise levelin kendi levelin olarak kalır.pvp savaşlarının yazın gelmesiyle geliştiğini düşünüyorum bence oyuna başlamalısın..
1188 gün önce oluşturuldu #13
LeseMajesty
Seviye 102, Lapiris
Okçu
Derion
Anchor aleyküm selam ama dediğine katılmıyorum eskiden oyunda cok taş ceksen de setin cok iyi olmazdı şimdiki gibi şansa dayalıydı 200 altın kasıp 18 craft zırh alabilirdin vb. şeyler ama şuan oyun tamamen para oyunu oldu , eski oyuncu olsan da kac yıl oynasan da hep yeni gelen para cekenler bi item basıp seni gecebiliyor eskiden 18 set yakmıştım para yatıranlar beni gecti diye sonra 20 set 22 ejderha kirişli yaktım sonra 20 23 karışık set 22 tatar yaktım sonra da 20 set 24 40 balta ve 22 set 22 44 arb yaktım bana ilginc gelen de aynı anda ard arda bastığım halde hepsinin yanmasıydı neyse söyleyeceğim itemi ticaretle cok kolay yaparsın ticaret yapmayı bilmeyen cok kişi var(genellikle sabah veya gece bulabilirsin böyle kişileri ) şans eseri item elde etmiş olanlardan kolayca alabilirsin itemlerini kazığa koyarsın büyük kristalde de tentür vb. şeyler kazanabilirsin . Ben 100 büyük kristal alıp ard arda hep 1 e basıp 100 kristal de 10 tentür 15 tentür kaldırıyorum bu taktiği deneyebilirsin ama önerim bu para tuzağı olan oyundan uzak durmandır para yatırmadan da 23 24 set yapabilirsin dediklerimle ama o kadar uğraş gösterirsin sonra bi bakarsın birisi 21 44 arbı 24 basar senin elindekine denk olur fln boş işler bunlar . Eğer hızlı item yapmak istiyorsan para cekilmeden de aytaşın olsun istiyorsan PvP oynayabilirsin kolay lwl atlayıp kolaylıkla item yapabilirsin +26 gibi tavsiyem bu yönde . (Ayrıca bana taktiğin ne diye soranlara da söylemiş bulunmaktayım arayan olursa şuan 4Story Eden serverındayım . )
1186 gün önce oluşturuldu #14
BraveStar
Seviye 92, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Merhaba arkadaşar iyi bayramlar sözlerinizi dikkate alarak konuyu biraz düzenleyeceğim #EMO_ALT_1#,
Sizde bildiğiniz yöntemleri söyleyin konuma eklerim
1157 gün önce oluşturuldu #15
xXxRAY
Seviye 57, Lapiris
Büyücü
Valorian
Yararlı bır konu gercektn ayrıntı eksık dıyenler bır bakıma haklı yenı başlayanlar ıcın yanı benım gıbıler ıcın brıaz sıkıntıama bır sekılde cozulebılır bbılgılerıcın teşekkürler.
Kimsenin sevabını istemiyorum! Günah’a sokmasınIar yeter ki.
1154 gün önce oluşturuldu #16
MeNaS
Seviye 122, Lapiris
Çağırıcı
Derion
mühür ve dök yeterli bence
Düş Peşindeysen, Düş Peşime.
1153 gün önce oluşturuldu #17
xXxRAY
Seviye 71, Lapiris
Büyücü
Valorian
Muhur donmeye 80 levelde mıbaslıyoruz sımdı.
1153 gün önce oluşturuldu #18
BraveStar
Seviye 99, Lapiris
Düzenbaz
Derion

Muhur donmeye 80 levelde mıbaslıyoruz sımdı.

Kardeşim istediğin zamanda mühür döneblrsn ama benim önerdiğim 80 level olunca dökten iyi exp gelmediğinden 80 lvlda mühür atmak zaten 60-70 lvllerde mühür arkadaşı bulmanda zor 80 lvlda bulurusn 2-3 tane arkadaş kasarsınız hem daha rahat olur
1153 gün önce oluşturuldu #19
xXxRAY
Seviye 71, Lapiris
Büyücü
Valorian
Tesekkur ederım
1051 gün önce oluşturuldu #20
Warzoul
Seviye 59, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Kardeş ben bayadır oynamıyorum ama ejder neresi
1
3 4 5
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.