OYUNCULAR İÇİN KOLAY PARA KASMA YÖNTEMLERİ

2 3 4 5
1485 gün önce oluşturuldu #1
BraveStar
Seviye 36, Lapiris
Düzenbaz
Derion
1- Seviyeniz 20-25 arası İse 19 Uzay Zaman Yolculuğu yapın Ve En sondaki Bossdan Genelde 3 kesişten 1 osiris düşer ve değeri 500g'dir.Günde 10 osiris kassanız 5 a ceptedir #EMO_ALT_1#.

2- Seviyeniz 60-70 level ise dökde kasılın genelde 1 yaratıkdan 500 bronz düşer ve Ruh incisi sayesinde günde 5-10 altın kasılabilir

3- Seviyeniz 80 İse 3-5 arkadaş bulun 80 mühür çantaya gelen itemleri satarak gerekte ruh incisinden çıkan paraları göze alırsak rahat para yaparsınız.

4- Lanetli ork görevi Bunu yapabilirsiniz her seviyede rahatlıkla kesilebiliyor +16 itemlerle şansın varsa unutma iksirleri bu görevi tamamlayınca çıkıyor. Ve piyasada 1-2-3 altından gidiyor. Aynı zamanda unutma iksiri çıkarsa şanslısın değeri 20 altın civarıdır.

Yanlız bu görevle ilgili ufak bir bilgi görevi yaparken ölünün ruh taşıı toplarsın 3 kez ve görevi teslim edersin bundan hemen sonra yeniden bu görevi yapma slotu bulup kessen bile taş düşmeyecektir. En az 10-15 dk. Oyalan yeniden tekrardan yap.

5- Bunlar size yeterli deilse Ticaret yapın +18 itemi 50 a dan aldıysanız 70 a dan satın Bir dostum vardı 0 dan başlayıp eline +22 pençe ve +18 set dizmişti zamanında , bunu anlatma sebebim oyuna 0 para yatırarakta biyerlere gelebiliyoruz.

8- 90 levelden sonra danışman kasarak her %10 da kutu veriyordu vede o kutudan değişim ve şans%200 gibi malzemeler çıkar onları satarak rahat para kasabilirsiniz.

9- Dünyalar savaşı hergün 5 ve 11 de olur onlara girin kazansanızda kaybetsenizde kutu gelicek onun içinden işe yarar malzemelr çıkar orta tent büyük tent dönüşüm parşömeni vb

10- Asisan formülü kasma : Döklerde belli zaman aralıklarında Spor muhafızı çıkar bunu kestiğimizde asistan formülü elde ederiz.(Büyük şans + av şansı olursa rahat 3-4 en fazla 5 tane asistan düşürebiliriz. ) Günde 20 tane rahat kasıyordum 1 a dan satsam 20a #EMO_ALT_2#

11- 30 level bi hesabınız olsun topla + av şansı ile dökümanda çanta doldurup satabilirsiniz. Ayrıyetten çıkan vesikaları kullanıp bunları bitirince gümüş elde edebilirsiniz.( Bu taktik için Serkana teşekkür ederim #EMO_ALT_3#)
1485 gün önce oluşturuldu #2
xIHeRo
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian
93 lvl char kas,biriken parayla sağlam bir silah al,sonra birkaç arkadaşınla marduk dön.
Setini yavaş yavaş çıkarırsın.
Yaşam ve ölüm, bir döngüden ibaret. Biz yaşarız onlar ölür.
1340 gün önce oluşturuldu #3
saalkdas16
Seviye 39, Lapiris
Savaşçı
Derion
Seviye 20-25 var 60-70 var 40-50 neden yok ? #EMO_ALT_4#
1339 gün önce oluşturuldu #4
Ucuzdukkan
Seviye 6, Lapiris
Çağırıcı
Gor

Seviye 20-25 var 60-70 var 40-50 neden yok ? #EMO_ALT_5#

Ejdere git her gün, 2A ile 100A arasında kazanırsın.
1334 gün önce oluşturuldu #5
Ucuzdukkan
Seviye 6, Lapiris
Çağırıcı
Gor

Seviyeniz 80 İse 3-5 arkadaş bulun 80 mühür dönün 80 a falan yaparsınız.
9 lvl hesap açın. Ama okçu olsun okları çantaya doldurup Markut veya Ketere Gidin orda vs atanların 1 canı kalınca kesin Öle Öle 24 dünyalar suyu yapıp vede 27 Büyülü mürekkep alıp Nakliyeye çevirin

Bunlar sana mantıklı geliyor mu?
1-80 mühürden 24 saat oynasan 80a kasamazsın.
2-Süper atmışsın, ışınlanma kağıdı olmadan ketere ya da markuta gidemezsin.
1333 gün önce oluşturuldu #6
QverMasTeR
Seviye 26, Lapiris
Okçu
Valorian
Ben tekrar oyuna başlayacam fakat iş işten çoktan geçmişmidir yoksa hala oynanabilirmi bu oyun seviye 26 level okcuyum +14 bi yayım vardı sanırım okadar .
1333 gün önce oluşturuldu #7
BraveStar
Seviye 92, Lapiris
Düzenbaz
Derion

Seviyeniz 80 İse 3-5 arkadaş bulun 80 mühür dönün 80 a falan yaparsınız.
9 lvl hesap açın. Ama okçu olsun okları çantaya doldurup Markut veya Ketere Gidin orda vs atanların 1 canı kalınca kesin Öle Öle 24 dünyalar suyu yapıp vede 27 Büyülü mürekkep alıp Nakliyeye çevirin

Bunlar sana mantıklı geliyor mu?
1-80 mühürden 24 saat oynasan 80a kasamazsın.
2-Süper atmışsın, ışınlanma kağıdı olmadan ketere ya da markuta gidemezsin.

Benim konularıma yorum atma senle uraşamıcağımı belirtmek istiyorum #EMO_ALT_6#

1. Ruh incisi diye birşey var küçük veya büyük çıkabılıyor vede mühür dönerken çıkan eşyaları satıyoruz vede mühürü verirken para alıyoruz bunları başka bir kişiye daha götürüyoruz gine para alıyoruz bence rahat para kasılır

2. de oyunu hiç bilmediğin uzaktan veya yakından alakan olmadığını gösteren bi cümle

Yollardan 10 dk içerisinde rahatlıkla markuta veya ketere gidiliyor bunu bilmeyecek kadarda bilgisizmisin hicmi oyunda markutu basıcaz gelen varmı keteri basıcaz gelen varmı diye duymadın #EMO_ALT_7#

Benim konularıma ya yorum atma yada araştırarak yorum at !
1333 gün önce oluşturuldu #8
gizliadam2
Seviye 97, Lapiris
Savaşçı
Gor
Ucuzdukkan oyuncusnu sevmem hic ona katılmış gibi olmasında konu çok basit yazılmış yeni başlayan arkadaşların sorunlarına çözüm olacak seviyede değil dediğin çözümlerle para kasılamaz kasılırsada gunde 10-12 saat kasmak gerekirki ancak birşeyler yapılabilsin.Tecrubesizce yazılmış bir yazı bence katılmıyorum iyi oyunlar iyi forumlar.
1333 gün önce oluşturuldu #9
RahipKral28
Seviye 88, Lapiris
Rahip
Derion
10-80 arasında dökümanlarda kasılarak ve 80-97 arasında da mühür ile kasılarak rahat para kasabilirsiniz.

(Evet bu tavsiyeyi verdim itemim yok çünkü uğraşmadım)
1141 gün önce oluşturuldu #10
7PristonRikoPaj
Seviye 47, Lapiris
Savaşçı
Derion
Benim İcin Para Cok Onemli Değil Mühür Dönüyorum Topla Alıyorum Ve Günde 750g falan kasıyorum böylelikle
2 3 4 5
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.