AÇILAN TEST SERVER IÇİN OYUNCULARIN GÖRÜŞLERİ

2 3 4 8
1557 gün önce oluşturuldu #1
xScreen
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Merhabalar,

Test server'a gittim baktım ve her şeyi kendi gözlerimle gördüm.

İlk olarak sınıflar arası denge hala berbat durumda özellikle de savaşçı ve çağırıcı sınıfı.

Test Server'da gelen yenilikler ve versiyonda da gelecek olan yenilikler ;

-Yeni savaş yerleri çıkmış.
-Bütün sınıflara yeni bir skill eklenmiş.(tıpkı bütün sınıflarda olan saptır skilli gibi.Bu yeni gelen skill nasıl birşey bilmiyorum.)
-Lwl sınırı 93'den 97'ye yükseltilmiş.
-İtem yükseltme sınırı +24'den +28'e çıkartılmış.
-Herkes kendisinden daha üstün sınıfa %10 daha az hasar verecek.(Mesela:Büyücü savaşçıdan daha üstün ve savaşçı büyücüye %10 daha az hasar verecek)
-Colossus 92 mühür haritasına yeni görevler eklenmiş.
-Slotların arasında rakibinizle kapışırken rakibiniz saptırma skili atarak hedefinizden çıktığında TAB+Shift'e basarak otomatik olarak rakibinizi hedef alabileceksiniz.
-Okçu sınıfına takla atma skili eklenmiş.

Evet arkadaşlar test server'da bunlar var.

Ben ve bütün tanıdığım arkadaşlar item yükseltme sınırının +28 olmasına çok karşıyız yani istemiyoruz böyle birşeyin gelmesini.Eğer versiyonda bu gelirse ben dahil ve birçok kişi bu oyunu bırakacağız.

Sınıflar arası denge dediğim gibi hiçbir değişiklik yapılmamış.Sadece okçulara takla atma skili gelmiş. Bu skilin faydası attığımız yavaşlatmadan da okçunun kurtulmasıdır. (Bir sonraki versiyonda da arındırma ya da irade skili verirlerse okçu sınıfına hiç şaşırmam.)

Görüşlerimizi buraya yazmak için ben böyle bir konu açıyorum,benim görüşlerim şimdilik bu kadar.

Sizlerinde bu durum için yorumlarınızı bekliyorum..

Saygılar...
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1557 gün önce oluşturuldu #2
SISLIHAVA
Seviye 93, Lapiris
Büyücü
Valorian
Haklısın evet okçuya cok yükleniyor ve artı sınırının 28 e çıkması olmamış oyuncu kaybına yol acacacktır.
1557 gün önce oluşturuldu #3
LuCieNNe
Seviye 93, Lapiris
Büyücü
Derion
Deniz'e kesinlikle katılıyorum...
bende girdim inceledim ve gerçekten beklediğimiz kadar heyecanlı değilmiş 4.4 neden mi ;
*itemlerin +24 den +28 e yükseltilmesi tamamen oyuncu kaybına yol açaçak zaten bir çok kişi oyunu + basamamaktan dolayı bıraktı +28 den sonra geri döneceklerini sanmıyorum 5 Yılda +24 yaptık bi 5 yıl sonrada +28 yaparız #EMO_ALT_1# +28 elinde son craft olan bir okçu +20 setli bir büyücüye artık tek atar #EMO_ALT_2#
*savaş haritası eklenmiş #EMO_ALT_3# oyunda oyuncu olmadıktan sonra 1 değil 1000 haritada eklense işe yaramayacak
*okçuda zaten dövüş çığlığı vardı yani ikinci bir skile gerek yoktu iyice king yapın okçuyuda server okçu dolsun #EMO_ALT_4#
*mantıklı olan 3 şey var 4.4 de yeni savaş alanı-level sınırı-ve slot içinde TAB-SHİFT gelmesi gerekenler sadece bunlarla sınırlı kalmalıydı...
itemleri +28 yapıp okçuya yeni skil getirip oyundaki dengenin asla düzeltilemeyeceğini bir kez daha gösterdiğiniz için ve bizi oyundan tamamen uzaklaştırdığınız için teşekkürler GAMEFORGE-ZEMİ İNTERACTİVE VE 4 STORY TR EKİBİ #EMO_ALT_5#
Ayrıca teşekkür ediyorum deniz görüşlerimiizi burada paylaşmak üzere konuyu açtığın için #EMO_ALT_6#
SeN KeNDiNi BiLiYoRSaN KeNDiNi BiLMeZLeRiN SöYLeDiKLeRi aNLaMSıZDıR! uNuTMa GeReKSiZ eLeŞTiRi SaDeCe GiZLi HaYRaNLıKTıR...
1557 gün önce oluşturuldu #4
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
Şu slot olayı mantıklıda savaş haritası sv2 için pek yararlı olmucak sanki #EMO_ALT_7# Her 2 sw dede oynama hakkı olan birisi için sv2 de çar dizip bir avuç olan sv2 valorian ordusuyla 30 kisi olan deriona karsı o haritadada ezilicez #EMO_ALT_8# Şu player azlığı sorunu sınırı geçti ışıklar iyice kırmızıya dönüyor heleki bu 28 olayından sonra ne olucak kim bilir.Takla olayına gelirsek zaten cığlık yeterli.Takla savascılara karşı avantajımızı pekiştirmek için düşünülen gereksiz birşey.Çığlığı yiyen savaşçı ölü savascıdır zaten ^^
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1556 gün önce oluşturuldu #5
xDarkPrenseSx
Seviye 54, Lapiris
Okçu
Derion
Şimdi öncelik ile bzı konularda haklısınız savascı düşüyor okcu cok yükseliyor asıl anlamadıgım şimdi savascı büyücüden nasıl dha güclü ve sav dha az hasar vericke bu bence cok sacma ve 2. olarak oyunda kimsenin playerlerin kararı ile + olayı geri cekilmez şirket getirdiyse sebebi vardır bence sizde ozaman bahane sunmayın hangi krkterde zevk alıcaksanız o krkteri oynayın bence +28 olayı cok iyi oldu bence dengeler tekrardan saglanmasında cok iyi işe yarıycagı kesin +28 olayına karsı olan 24 lüler şimdi ne şnslıdır direk cek 23 e dene 28 e kdr o yönden sanslısınız + 0dan 28 e basmak nerde 24 den basmak nerde şansınızı iyi kullanın gelen yenilikler hicbir zaman bizim kötülügümüze olmamıstır tam tersine iyiligimiz icin bizim kaliteli oyun oynamammız icindir unutmayın hic bir oyun gelecekte kötü duruma düşmek icin bilerek işler yapmaz azıcıkta yetkilileri cabalarındna dolayı saygı ve sevgi ile teşekkür edin hep bana hep bana degil demekki okcu sınıfı zayıfmışki ona geliyor paso yenilikler +28 olayı tamami ile cok iyi bence ben destekliyorm. tşkler okudugunuz icin tarafsızca tutmda olun bence ve saygı ile sevgi ile teşşekkür edin.
1556 gün önce oluşturuldu #6
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
Cehin anlık atılan en hızlı skil olması savascının elini kolunu bağlıyor aslında.Savascının tuttugu büyücü ne zaman sağlam cıkmışki aniden rakibin dibine teleport eden bir skil bir umut belkide savascılar icin.Zaten savascı büyücü kesemiyor heleki sağlam hıza sahip silaha karşı don bitmeden ceh yiyorlar.Bari savascıya kurtulus verin dondan kurtulsun .
1556 gün önce oluşturuldu #7
xScreen
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Rica ederim arkadaşlar oyunun güzel olması ve bizim memnun olmamız için ben de çok çaba gösteriyorum.

Darksprenses şirket bizim emeklerimizi düşünse zaten item yükseltme sınırını +28'e yükseltmez.
Onca insan +24 yapabilmek için ne kadar çok emek verdiler sizin haberiniz var mı? şimdi bir de +28 için mi uğraşacaklar.

+28 craft silahlı bir okçunun +20 setli bir büyücüye tek atması sizce çok mantıklı mı?

Neden her gelen versiyonda okçu güçleniyor hiç düşündünüz mü?

Okçuya en son 4.2 versiyonun da birden fazla kitlemeden kurtulma geldi.(Kaosta arkadaşlarla denedik düzenbazın sürpriz ve kumu savaşçının sütunları ve büyücünün buz hapsiyle bir okçuyu kitledik ve okçu kurtulmaya basınca hepsinden kurtuldu.)
Bütün bunlar yetmiyormuş gibi takla atma skili eklediler.

Düzeltilmesi gereken sınıflar varsa o sınıflarda savaşçı ve çağırıcı olmalıdır.

Siz öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki şirketin ortağısınız.

Arkadaşlarımız +24 yapabilmek için sabahlara kadar bilgisayar başında para kassınlar iş yerine uykusuz gitsinler sonrada +28 gelsin bütün emekler çöp olsun.Nerde adalet? Şirket sadece alacağı parayı düşünür bizleri değil.

Amacım tartışma çıkarmak falan değil herkes düşüncesini yazmakta özgürdür ancak olaylara oyunun bakış açısına çok düzgün bir şekilde bakarak yorum atarsanız hepimiz için daha iyi olur.

Saygılar...
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1556 gün önce oluşturuldu #8
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
Yakında amuda kalkıp hasar almıcaz daha durun bu neki #EMO_ALT_9#) Takla Çok gereksiz skil barını doldurur atın cöpe.
1556 gün önce oluşturuldu #9
PayrosaTR
Seviye 93, Lapiris
Büyücü
Valorian
Sonuç;

Patch3.9=0
Patch4.0=0
Patch4.1=0
Patch4.2=0
Patch4.3=0
Ve patch4.4=0

Oyuncuların beklentisi;
% 100

Çok net bir cevap oldu sanırım tabi bişeyler alınmak istenmiyorsa ağzınızda kuş tutun elde var sıfır.

İyi oyunlar ve huzurlu bekleyişler..
1556 gün önce oluşturuldu #10
xIHeRo
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian
bizden buraya kadar,''huzurlu bekleyişimizi' bir kenara bırakıp lonca olarak direk oyunu bırakıyoruz gibi görünüyor.Başka bir oyunda toplanıcağız ya da dağılıcağız.Kesin kararımızı verince ne yapıcağımızı açıklamayı düşünüyorum fırumdan.Şimdilik kesin birşey yok fakat muhtemelen bırakıyoruz arkadaşlar.
Yaşam ve ölüm, bir döngüden ibaret. Biz yaşarız onlar ölür.
2 3 4 8
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.