AÇILAN TEST SERVER IÇİN OYUNCULARIN GÖRÜŞLERİ

1
3 4 5 8
1381 gün önce oluşturuldu #11
LuCieNNe
Seviye 93, Lapiris
Büyücü
Derion
Oyuncu kaybı olacağı kesinlikle net ve açık zaten... DARKPRENSES seni bir yerden tanıyor gibiyim ben #EMO_ALT_1# ya oyunu hiç bilmiyorsun yada gerçekten oyunu gözü beyni kapalı oynuyorsun #EMO_ALT_2#
---- 2. olarak oyunda kimsenin playerlerin kararı ile + olayı geri cekilmez şirket getirdiyse sebebi vardır--- demişsinde peki ben çok iyi oyuncuyum diyelim +20 değnek +20 setim var full +28 itemli oyuncuyla karşılaştım teke tekim ben damage atamadıktan sonra o kişiye hasar veremedikten sonra ama o bana her attığı 1000 üzeriyse ben onu kesemem #EMO_ALT_3# he varsa aksini iddia eden oyundaki en iyi player ile en saglamını kartşılaştıralım kim daha iyi oynuyo #EMO_ALT_4# neyse kimseye teşekkür etmeye gerek yok biz paramızla oynuyoruz onlarda oyuna sahip çıkmak zorunda....
**xIHeRo gerçekten en mantıklı karar şuan o biz lonca olarak zaten bıraktık gibi yeni patch beklentisi yüksekti oyunun dengesi açısından ama bu patch daha da düşürecek seviyeyi o yüzden yazık sadece emeğimize saatlerimizi paramızı harcadığımız şu oyunun bizi anlamamasına...
**PayrosaTR nin de dediği gibi ağzınızla kuş tutulsa elde var sıfır...
SeN KeNDiNi BiLiYoRSaN KeNDiNi BiLMeZLeRiN SöYLeDiKLeRi aNLaMSıZDıR! uNuTMa GeReKSiZ eLeŞTiRi SaDeCe GiZLi HaYRaNLıKTıR...
1381 gün önce oluşturuldu #12
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
Player ve item konusuna girme oyunda item oynuyor item kazaniyor zaten.player olanlar esit sartlarda gosteriyorlar kndilerini zaten.Eger 28 gelecekse ki geliyor turnuba silahlari 28e cikartilip turnuvada item siniri olmalidir doklerdeki gibi
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1381 gün önce oluşturuldu #13
MorBiuS
Seviye 93, Lapiris
Büyücü
Derion
+28 gercekten gelıyosa benım 5 senelık 4story maceramında sonu gelıyor demektır +28 ne ya biz +24 setlı adama 4-5 vururken birde +28 he oyun yonetımı size seslenıyorum oyunu tr servırını bıtırmek için boyle ufak ugraşlara gerek yok kapatın gıtsın şakamısınız ya +28 de nedır hiç bir online oyunda zaten 4 story gibi bi artı oranı yok utanmadan dahada yukseltıyosunuz amacınız gnes rekorlar kıtabınamı girmek yazık ya 4story tr oyuncularına yazık gunah
1381 gün önce oluşturuldu #14
xDarkPrenseSx
Seviye 54, Lapiris
Okçu
Derion
Madem oyundna memnun degilsiniz sürekli lonca olarak oyunu degiştircez diyorsunuz ozaman sessiz sedasız degiştirin milletin aklına şüphe sokmayın ben oyunda sizden cok durdugum garantisini verebilirim ve benım yaptıgım emekler sizde olmadıgıda kesindir siz +28 olayını sacma buluyorsunuz diye şirket bunu iptal edemez 4story sadece türkiyeden ibaret degil sayın yetkililere sitem ediyorsunuz onların sucu yok onlarda bir üst makamdan emir alıyorlar ve uyguluyorlar hic bir yetkili kafasına göre iş yapmaz oyunun huzurunu bozmak icin hele hic siz zannediyorsunuz oyun iyice biticek emin olun +28 cıkarsa o + basma oranıda onun ile artar siz oyunu bırakcaksanız bir veda mesajı atın gidin oyunu galyana getirmeyin 1 lonca gider 3 lonca gelir zamanında okdr kişi gitti bak yerleri doldu unutuldular sizde unutulursunuz merak etmeyin oyunda hic bir yetkili oyununu heleki 4story gbi tanınmış oyunu bitirmek icin çabalamaz tam tersine onu düzeltmek icin bütün bu pach lar madem okcu okdr güclü ozaman sizde okcu olun sizi engelleyen nedir hicbirşey engellemiyor sizi sadece siz diyorsunuzki benim dedigim olsun öyle bir dünya yok malesef 4story 1 loncadan ibaret degil demi #EMO_ALT_5# bu yüzden bırakıyorsanızda cekin gidin sayenizde yeniler gelir belkide #EMO_ALT_6# #EMO_ALT_7# #EMO_ALT_8# #EMO_ALT_9#
1381 gün önce oluşturuldu #15
xScreen
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian

bizden buraya kadar,''huzurlu bekleyişimizi' bir kenara bırakıp lonca olarak direk oyunu bırakıyoruz gibi görünüyor.Başka bir oyunda toplanıcağız ya da dağılıcağız.Kesin kararımızı verince ne yapıcağımızı açıklamayı düşünüyorum fırumdan.Şimdilik kesin birşey yok fakat muhtemelen bırakıyoruz arkadaşlar.

SkydiLee yani ramazan oyunu dün gece bıraktı.Orjinaltürk tamamen bırakırsa zaten bunun hemen arkasından biz fightclup loncası da tamamen bırakacağız oyunu.
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1381 gün önce oluşturuldu #16
ConChaArcherR
Seviye 38, Lapiris
Okçu
Valorian

Yaw yemişim 4storysini ben okcu oynamama ragmen artık cok sıktı (Oyun ismi vermeyin)

Edit : Jai

1381 gün önce oluşturuldu #17
BoxPLayer
Seviye 45, Xhadra
Okçu
Derion
28 İTEM ÇIKMASIN DA ÖTEKİ SEYLER İYİ BİDE ŞU HASAR AZALMASI ÇOĞALMASI FELAN ODA OLMASIN .SS..S
1381 gün önce oluşturuldu #18
PayrosaTR
Seviye 93, Lapiris
Büyücü
Valorian
Sorun bizlerin sınıf değiştirmesi değil ben dahil sınıf dengesinden yakınan herkes kısa sürede okçu char kasıp 93 yapabilecek nitelikte insanlar (ki okcuyu yükseltceklerini tahmin ettiiğim icin 93 level okcu kastım) sorun daha oyuna başlarken sınıf sorulması. Mağdem okçuyu oyunda lider yapmak istiyorlar sınıf seçim ekranını kaldırın tüm oyuncuların hesaplarınıda okçuya çevirin bu mantıksızlıktan başka birşey değil. Heleki yıllarca forumda bu tartışılıp hala denge namına birşey yapılmaması oyunculara hakaretten başka birşey değil. Son günlerdede şu denmeye başlandı memnun değilseniz oyunu bırakın yenileri gelir diye. Kimse kusura bakmasın bunca oyuncu emek verip saçma sapan yenilikler yüzünden oyunu bırakmaz aksine cehenneme çevirir. Örnek veriyim savaşçı bir arkadaşım dökümanlara girerek oyuncuların kasılmasına müsade etmiyor. Bunu ben yapmıyorum ama yakında oyuncularında insifiyatini hepten bozacaksınız. Suçu takımda aramıyorum suç ağacın kökündedir orasıda direkt şirket oluyor.
1381 gün önce oluşturuldu #19
MajestyTR
COMMUNİTY MANAGER

Bazen gerçekten sizleri anlamakta zorluk çekiyoruz. Aslında sizleri gayet iyi anlıyoruz ama her seferinde dediğimiz gibi sizler tam olarak ne istediğiniz konusunda sorun yaşıyorsunuz. Ne fikir birliğiniz var nede fikirlerinizin arkasında duruyorsunuz. Buraya yazmış olduklarınızı günlerce okumaya devam edip daha sonra IRC de genel bir toplantı ayarlayıp hepinizle karşılıklı olarak konuşmayı tasarlıyordum ancak yazdıklarımın burada olması ve online olanların gelip okuyabilmesi için burda yazmak daha uygun oluyor. Sizlerden tek ricam madem bunu okumaya başladınız şuan uğraşmakta olduğunuz herşeyi bir kenara bırakın, farklı birşeyle ilgilenmeyin ve sadece okumuş olmak için değil, göz ucuyla özet geçmiş olmak için değil gerçekten anlamak adına dikkatlice bu yazıyı okuyun.

Savaşçı konusunda yaklaşık 8 aydır amansız bir mücadele içerisindeyiz TR server yöneticileri olarak. Daha önce warlorda vermiş olduğum taslakta savaşçı üzerine fikirlerimizi sizlerle paylaşmasını istemiştim. Biz bu önerileri sunduk, hemen hemen her hafta hazırlanan raporların her birinde yine savaşçı üzerine çözüm arayışı vardı. Artık bu öyle bir hale gelmiştiki her toplantımızda savaşçı işi ne olacak diye araya girmek zorunda kalıyorduk. Sırf bu yüzden diğer ülke comaları oyuncularının görüşlerini aldı onların savaşçı hakkında taleplerini inceledik yalnızca 2 ülke bunlara sıcak baktı diğerleri bu şekilde memnun olduklarını ilettiler. Yada okçu sayısı diğer ülkelerdede TR gibi fazla olduğundan savaşçının durumunu kimse umursamadı yada savaşçı oynamayı bıraktılar bu nedenle sıcak bakmadılar. Ancak sonuç olarak savaşçı konusunda iyileştirme yapılmamasının nedeni ne TR takımı ne Gameforge tamamen tüm ülkelerin fikri alındığında bizim TR olarak önerilerimize sıcak bakılmaması.  Buna rağmen taleplerimize devam ettiğimizde artık yüzler değişiyor tepkiler değişmeye başlıyordu bu nedenle artık oluruna bıraktık. 4Story oyununda hiç bir sınıf tek sınıfa mahkum değildir 1 haftada 1 93 lvl kasılabiliyorken itemleriniz okçu savaşçı uyumluyken madem okçunun bu kadar güçlendirildiğini düşünüyorsunuz, savaşçı size işkence olarak geliyor o halde okçuya kolayca geçiş yapabilirsiniz. Eğer biz savaşçıyı seviyoruz savaşçı oynamak istiyoruz neden okçuya geçiyormuşuz diyecekseniz bu hali ile oynamanız gerekecek. Sonuçta sizlere alternatif oluşturuyoruz sınıflar ve özellikleri belli dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

Yeni eklenen pasif skiller ve okçuya eklenen takla skili. Okçuya eklenen takla skilli en çok savaşçıyı zor duruma sokmaktadır diğer sınıfları pek etkilememektedir. Okçunun çoğunluğundan olsa gerek oyuncuları memnun etmek için böyle bir karar alındığını düşünüyorum. Pasif skillere gelirsek

Savaşçı bu skili kullandığında düzenbazdan aldığı hasar biraz azalır.

Okçunun rahipten aldığı hasar biraz azalır.

Rahibin çağrıcıdan aldığı hasar biraz azalır
Çağrıcının okçudan aldığı hasar biraz azalır.
Düzenbazın büyücüden aldığı hasar biraz azalır.

Büyücünün savaşçıdan aldığı hasar biraz azalır.

Bunlar çok fazla etki edecek derecede olan skiller değildir, zaten oyun formatı gereği savaşlarda birçok oyuncu aynı anda saldırdığı için diğer sınıflardanda bir çok damage almaktasınız. Savaşçı düzoya karşı biraz zayıf durumdadır çünkü düzenbazın ard arda sütunları ile yakalandığında aşırı bir misleme olmazsa olduğu yerde ölmeyi bekler. bu nedenle bu süreyi uzatıp bir kurtuluş şansı verilmek adına böyle bir skill konulmuş ne kadar etki eder bilmiyorum.

Rahibi savaşçı büyücü düzenbaz gibi sınıflar kolayca keserken okçu zorlanıyordu çünkü okçunun bir sütunlama skili yoktur. bir büyücü savaşçı vs rahibi kilitleyip saf basmasına müsade etmeden yakaladığı takdirde kesebilirken rahip okçu karşısında tüm skillerini rahat rahat kullanmakta sürekli saf kalkan açıp kendisine can basmakta ve okçunun canını azaltarak yenebilmekteydi. bu nedenle okçu bu pasif skill ile rahipten biraz az damage alır ve karşısında biraz daha dayanabilir.

Yine aynı şekilde rahibin herhangi bir kilitleme skili olmadığından, okçu gibi hızlı olamadığından çağrıcıya karşı zayıf durumdaydı. çağrıcı hayvanı ile rahibi kolayca ele geçirebiliyordu. rahibe biraz daha dayanma gücü verip sütun bittiğinde saf kalkan basabilmesi için çağrıcıya karşı bir pasif skill eklendi.

Çağrıcıya okçu hayvana kör atıp hızlı hareket ederek oyuncuyu kolayca kesebiliyordu çağrıcıya bu nedenle pasif skill eklendi okçuya karşılık.

Düzenbaz bir çok sınıfa karşı iyi olmasına rağmen büyücünün cehennemi her zaman tehlike arzetmiştir. cehennem skiline maruz kaldığında 7 saniye içerisinde ölme riskini biraz azaltmak adına büyücüye karşı bir pasif skill eklenmiştir.

Büyücü her ne kadar savaşçıya karşı üstün olsada yakalandığı takdirde gerek savaşçının zırh kırması gerekse hiç bir kurtuluş skili olmadığından yakalandığında kurtuluşu yoktu bu nedenle bir pasif skill eklendi.

Bildiğiniz üzere oyun içerisinde savaşlar haricinde hoş vakit geçirmenizi sağlayacak bir aktivite yoktu oyun içerisinde. Buna engel olmak için gerek marduk gerek 3 x 3 ve 5x5 arenalar gelsede ilk başlarda rabet görselerde sonradan ardirdeki PVP zevkine mahkum kaldınız. çünkü diğerleri isteklerinizi karşılamıyordu. Bu nedenle yeni savaş haritaları getiriliyor savaş haricindede yapacak birşeyleriniz olması için.

Slotların olduğu bölgede rakip oyuncuyu seçmek bazen çok zor hatta imkansız olabiliyordu bu nedenle shift tab yaparak slot yerine direk rakibinizi seçebileceksiniz.

Slotlar artık daha hızlı çıkacak vs vs

Şimdi gelelim asıl olayımıza;

+24 en yüksek item yükseltme sınırının +28'e çıkarılmasını ben istemedim, takımımdan her hangi biri istemedi. Şirketin yada Zemi'nin bile böyle bir düşüncesi yoktu 6-7 ay öncesine kadar. Bu sadece ve sadece TR ve diğer ülke oyuncuları istediler. buraya yazıp şikayet eden her biriniz bunu talep ettiniz, bunun olmamasından şikayet ettiniz. Şuan bunu eleştiren herkesin forumda veya oyunun genel sayfasından bu oyunun hali ne olacak? herkeste +24 item var oyun PVP'ye döndü. eskiden ne güzeldi 20 basan kraldı 22 basanlar parmakla gösterilirdi. şimdi hiç tadı kalmadı. keşke oyun eskiye sarılsa ve herkeste böyle item olmasa !

Düşünün lütfen her biriniz herkeste bu kadar çok item olmasından şikayet etmedinizmi ? yalnızca sizler değil tüm ülkelerden bu yönde şikayetler ve talepler vardı. bu nedenle +28 olayı gerçekleşti. orta boy tentür geldi itemler 15ten aşağı düşmüyor şuan benim tek amacım +17-18 yada 19dan düşmeyecek şekilde bir büyük boy tentür çıkarılması bu sayede bu güncellemeden sonra bazı oyuncularda 25-26 itemler olur ilerleyen süreçte +28 li oyuncu sayısı artsa bile diğer oyuncularda 19dan 21 21den 24 basma imkanına sahip olurlar. belki daha fazla.. en azından aradaki fark sizin abarttığınız kadar fazla olmaz. Artık oyunda yeni bir amacınız var, eskiden 1 tane 24 itemim olsa daha ne isterim diyen sizlerdiniz. daha sonra hedef olarak 24 set koyanda sizlerdiniz. set dizince ne oldu ? hedef bitti yapacak birşey kalmadı oyundan soğudunuz ve artık geçmişi özlemeye başladınız. şimdi yeni bir hedef.. kimse size para yatırın demiyor şans iksirinizden tentürünüze formülünüze kadar oyunda birçok yerden düşüyor, kasıp altın biriktirerek tüm bu malzemeleri ticaretle alabiliyorsunuz. kimse sizi para yatırmak zorunda bırakmıyor bunun nesi para amacı gütme ? görmesini bilen için yeni bir hedeftir bu, savaşlarınızı yapar dileyen parası ile malzemesini alır dener dileyen altınla ticaretle yada görevlerden slotlardan danışmanlıktan malzeme biriktirerek setini yükseltmeye çalışır.

Düşünün bir telefon alıyorsunuz. hemen 3 ay sonra bir yenisi çıkıyor üstelik bu gayet normal olarak adlandırılıyor. Evet şirketler bunu bizzat para kazanmak için yapıyor ancak biz o kadar normal karşılıyoruz ki teknoloji gelişiyor diyoruz. Her 3 ayda bir yeni telefon çıkıyor ve insanlar bu telefonlara hücum ediyorlar. 5 yıldır bu oyunda + seviyesi 24 ve şimdi 28'e çıktı. Bununda para kazanmakla bir alakası yok. bu istemeye istemeye getirilen bir özelliktir ve ciddi endişelerimiz bizlerinde var. Lakin bu sizlerin talepleri doğrultusunda yapılması gereken birşeydi. Evet sizler +28 olsun demediniz ama düşünün elinizdeki 24 setleri alıp 14 15 itemlerde veremezdik! 4story artı konusunda rekora koşmamaktadır. Diğer oyunlarda +9da ise item sınıfı bu +1 +1 ilerlemektedir. bizde 3 3 gidiyor. 9x3= 27 yani farkeden birşey yok.. üstelik şuan 15ten ilerde umut ediyorum 19dan basıyor olacaksınız en düşük item seviyesi.

Bir oyun düşünün ki hiç oyuna para yatırmamış onlarca oyuncuda +24 itemler var. sorsanız nasıl aldın bu itemleri ? ya bizim oyunda danışmanlık sistemi var, bir kişiyi kasıyorsun 90 lvle kadar oyun sana bir çok malzeme yolluyor, onları satsan zaten 2000 altının oluyor. bir kaç kişi kastığında gidip 24 item alabiliyorsun. hangi oyunda var arkadaşlar bu? altınla direk itemi alabiliyorsunuz binlerce altına evet ama birde bunu yapmayanlar var. kimse artı basmak için oyuna para yatırmak zorunda değil, kişiye bakıyorsunuz 24 item basıyor. nasıl bastın bunu ne kadar harcadın ? hiç harcamadım #EMO_ALT_10# danışmanlık kastım , şunları yaptım gelen altınla artı basma malzemesi aldım eventi bekledim %300lük iksirle denedim ve 24 oldu!

lütfen düşünün bunları.. ben oyuna para yatıran oyuncuların şikayet etmesini anlarım, bakıyorlar kendilerinde +24 item var 1 tane yada 10 tane herneyse ama oyuna hiç para yatırmamış kişilerdede var. gelip burada deseler e madem böyle neden ben bu kadar para yatırdım ? ben ona diyebilirim yalnızca para yatırmak yerine danışmanlıkta kasabilirdin. aynı şekilde artı basamıyorum diye şikayet eden oyuncuya şunuda söyleyebilirim, ya para yatıracaksın madem daha güçlü olmak istiyorsun yada yok ben para yatıramam diyorsan kimsenin gelipte sana item verecek hali yok. danışmanlık kasacaksın, marduk haritasına gireceksin çalışıp çabalayacaksın ve o itemi elde edeceksin. eğer sen bunların hiç birini yapmıyor ve hak iddaa ediyorsan ben bunların hiç birini ciddiye almam. +28 şuan para yatıran oyuncu ile yatırmayan oyuncuyu bir birinden ayırabilecek özellikte. bir kaç yıl yada bir süre sonra para yatırmayan oyuncuda bu itemleri elde edebilecek çünkü artık o kadarda ahım şahım birşey olmayacak ! peki o kadar beklemelimi ? elbette beklemeli yada gidip aytaşı alıp kendisi basabilir!

Bu bir para politikasımı ? alakası yok arkadaşlar.. şirket sizden gelen bu para ile zengin olmuyor hatta hiç birşey kazanmıyor. özelliklede 4Story.TR serverı üzerinden. 13 ülke üzerinden gelen gelirlere baksak 12. sırada anca oluruz. bu gelen para zar zor giderleri karşılar ve oyunu ayakta tutmaya yarar. Şirket gelen parayı çalışanlarına verir, oyunun masraflarını karşılar bir kısmını reklama ayırır bi kısmınıda kar olarak alır. Evet kar olarak alır her ne kadar TR serverından kar etmesede. Sonuçta burası bir şirket, şirket para kazanacak bununla oyunu geliştirecek. Şirket sizin paralarınızı çalmıyor, para kazandıkça sizin taleplerinizi yerine getirir, getirdikçe oyuncular memnun olur ve oyun gelişmeye başlar. daha önce defalarca söyledim, gameforge şirketi bir kap kaççı değildir, bu gün var yarın yarın yok diyebileceğiniz bir şirket değildir. piyasada bir vurgun yapıp kaçacak bir firma hiç değildir. 2003 yılından beri piyasada güçlü bir şekilde duran ve daha da büyümek için oyuncuları memnun etmeye çalışan bir şirkettir. Bunu bir çok oyunundada başarmaktadır ancak 4Story TR serverı oyuncuları oyun formatındanmı kendilerinden kaynaklımı bilemiyoruz, bir birlerine olan nefretlerinden hırslarından oyunu tüketmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Hiç bir fikir birliğine varamıyorsunuz, birinizin tamam dediğine diğeri hayır diyor. herşeyden şikayet ediyor getirilen çözümleride kabul etmiyorsunuz.

Her zaman söylüyoruz, reklam istiyorsunuz, oyunun geliri ve gideri bellidir gelirler ölçüsünde reklam yapılır. zaman zaman ek bütçe ayrılarak reklamlar yapılmıştır ancak herhangi bir oyuncu artışı gözlenmemiştir. Bunun nedeni olarak sizlere 10-20-30-40 dökümanlara yan charlarınız ile girip oyuna yeni başlayan oyuncuları bezdirmeniz, oyun içerisinde küçük lvllere yardımcı olmamanız, sürekli yapmış olduğunuz iftiralar, şikayetler ve memnuniyertsizliklerle yeni gelenleri oyundan direk olarak soğutmanız demiştik. buna rağmen hala yeni oyuncu bekliyor gelmediğinde tekrar topu bize atıyor hatayı bizde arıyorsunuz..

GM'lerin oyun içerisinde olmamasından fazla vakit geçirmemesinden şikayet ediyorsunuz ama GM'ler oyuna girdiklerinde onların işlerini kolaylaştırmıyor sabote etmeye kalkıyor ve onları soğutuyorsunuz. En çok ilgilenen ve 2 yılı aşkın süredir burda olan PegasusTR daha dün bana geliyor, comam artık yeter dayanamıyorum daha diyor. 2 yıldır o kadar şevkle çalışan bir SGM gelip bunu diyor ayrılıp giden 100lerce kişiyi saymıyorum bile. Hangi birine sahip çıktınız, hangisini takdir ettiniz hangisine destek oldunuz ? az gm olmasından şikayet ediyorsunuz, oyundan gm alınsa tüm kontrolleri yapılmasına ve en ufak bir yanlışı tesbit edildiğinde takımdan çıkarılmasına rağmen güvenmiyor protesto ediyor her türlü iftirayı atıyorsunuz ( oyundan gelmeyen gm'e bile oyundan gelmiş gibi davranıyorsunuz ) oyun dışından alınan gm'i oyunu öğrenme ve eğitim süresi boyunca rahat bırakmıyor boykot ediyor sonra şikayet ediyorsunuz. GM'ler oyunu bilmiyor ! nasıl bilsin arkadaşlar ? o sadece yöneticiliği biliyor kuralları biliyor ticketlar ile ilgileniyor. oyun içi bilgi gerektiren durumlarda oyundan gelmeyen ama 2 yılda oyunu öğrenen PegasusTR gibi yöneticilere gidiyor ve onlara soruyor. zaman zaman o an cevap vermesi gereken durumlarda oyun içi konularda yanlış cevap verebilir ama kuralları bilir. ticketlarınıza işlem yapar.. sizleri dinler önerilerinizi bile iletir. sizlerle ilgilenir elinden geldiğince yardımcı olur yönlendiririr. Şimdi siz söyleyin oyunu bilen oyundan gelen GM'mi istiyorsunuz ? yoksa oyun dışından GM'lermi. Hoş oyun dışından gm bulmakta sandığınız kadar kolay değil.

Foruma atılan her mesajınız okunuyor dikkate alınıyor inceleniyor, ticketlarınız işlem görüyor. yöneticilerimiz ellerinden geldiğince oyuna girip sizlerle iletişim kurmaya çalışıyor. önerileriniz düzenli olarak bana iletiliyor ve her birini en detaylıca değerlendiriyorum. Sizden ricam, artık bırakın şu herşeyden şikayet etmeyi insanları oyundan soğutmayı bardağın sürekli boş tarafından bakmayı.

Oyunumuz bu bundan ibaret, diğer ülkelerinde talep etmediği şeyler gerçekleştirilemiyor, hoşuna gittiği kadarıyla oynarsınız gitmiyorsa oynamazsınız. fikirleriniz mi var, yapıcı eleştirileriniz mi var gelirsiniz foruma yazarsınız okurum dinlerim ilgilenirim ama insanları oyundan soğutacak galeyana getirecek şekilde yazılar yazmayı bırakın artık.

Şu oyunu gün geçtikçe eritmekten, giderek oyuncu kaybına neden olmaktan vazgeçin artık.

Posted Image

1381 gün önce oluşturuldu #20
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
4.4 geldiği vakit oyuncu kaybını görüceksiniz sayın MAJESTY inanın bana.Bu arada turnuva silahları 28e cıkarılıp turnuvada item sınırı olmalı dökteki gibi craft yine değerli olucaktır.cünkü biliyorsunuzki 30 dökte her item 18 e düşüyor fakat craft 20 gibi oluyor bu durumda düz itemi ucuzdan alıp turnuvada kmse adam gibi oynayamaz.Turnuvada grup turnuvasını habire item yok diye veren bi valorian var sv2 de.Şahsen karşı taraftan bir arkadaşı 15 setle oynamaya ikna etmiştim.İtemin biraz olsun arka planda kalıp gerçek bir turnuva hakeden bir sürü kişi var bu diyarda bunun konusu vardır elbet.Ama bizim konusmamızın bi işe yarayıp yaramadığı sır olarak saklanmakta...
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1
3 4 5 8
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.