AÇILAN TEST SERVER IÇİN OYUNCULARIN GÖRÜŞLERİ

1 2
4 5 6 8
1377 gün önce oluşturuldu #21
xScreen
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian
O halde biz savaşçılara yol göründü..

Bu oyun düzelene kadar oyuna girmeyeceğim girsem bile ardir'e çıkmayacağım.çünkü ben ardir'e ne zaman çıksam, attığım 10 skillden 6'sı 7'si miss bu yüzden daha fazla çileden çıkmaya niyetim yok.Missler yüzünden normalde kesebileceğim kişileri bile kesemiyorum.

2009-09-20 tarihinde başlayan 4Story maceram buraya kadarmış..

ALLAH kolaylık versin herkese.
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1377 gün önce oluşturuldu #22
LuCieNNe
Seviye 93, Lapiris
Büyücü
Derion
DARKPRENSES öncelikle seninle başlayalım #EMO_ALT_1# işinize gelmiyorsa bırakın demek gerçekten bir 4 story oyuncusu olarak hiç yakışmayan ve bir o kadarda kırııcı bir yorum #EMO_ALT_2# senin bilmişliğin kadar benim oyun geçmişim var kusura bakma ama sen burda kalkıpta bana ister valo ister derion olsun arkadalarıma bırakın gidin yenileri gelir diyemezsin böyle boşş atıp tutuyorsunda sen mi vereceksin bu kadar kişinin emeğinin karşılığını???
SAYIN MAJESTY amacımız oyunu kötülemek oyuncuları biyerlere getirmek değil gerek oyun içinde gerek başka şekilde çoğu arkadaşımız elinden geleni yaptı sırf oyundan zevk alalım ve oyun dağılmasın diye fakat son zamanlarda gözlemlediğimiz kadarıyla bizim yaptığımız herşeyin boş bir o kadar da değmiyor olduğunu gördük... niye mi çünkü oyunda aklımızda soru işareti kalan hiç bir sorunun cevabını net bir şekilde alamadık ve bunların içine her geçen gün yenileri eklendi oyunu bırakma kararı alındı 4.4 de belki döneriz denildi ama görüyorum ki bizim yıllarca emek verdiğimiz oyun bizi umursamıyo ve işinize gelirse oynayın cümlesine sığdırabilecek kadar basit görüyo... evet 4.4 ile gelecek olan bir kaç şey hariç en çok + olayına takıldı kafamız çünkü yıllarca uğraş +24 yapmak için sonra hooop +28 gelsin ne oldu itemler çöp....
Şirket bizim üzerimizden gelir yapmayabilir kar kazanmayabilir ama bu bizi yok sayma hakkını tanımıyor biz şirketi basit bir şirketmiş gibi görseydik değil oyuna 1000tl 1 tl bile yatırmazdık biz şirkete güvendikçe bizim emeklerimiz yok oldu...
telefon ile örnek verip teknoloji gelişiyor demişsiniz evet haklısınız teknoloji gelişiyorda peki 4 story de ne gelişiyor?
kusura bakmayın ama oyunu eriten biz değiliz sayın COMA bardağın boş tarafından bakmadık hiç bir zaman hep düzelecek umudu ile bakarken 4story e biz dolu tarafını gördük ama haklısınız keşke boş tarafından bakıyor olsaydık da şu oyunu bu kadar önemseyip emek vermeseydik çünkü 4STORY+EMEK=SIFIR
İYİ FORUMLAR
SeN KeNDiNi BiLiYoRSaN KeNDiNi BiLMeZLeRiN SöYLeDiKLeRi aNLaMSıZDıR! uNuTMa GeReKSiZ eLeŞTiRi SaDeCe GiZLi HaYRaNLıKTıR...
1377 gün önce oluşturuldu #23
xDarkPrenseSx
Seviye 54, Lapiris
Okçu
Derion
eyw sayın screen siz gidiyorsanız vs loncanız gidiyorsa sessiz sedasız gitmelisiniz sayın MAJESTY in dedigi gbi oyuncuları oyundan sogutmayın heleki dökte sürekli düşük lvl leri kesmek nedir ya bu ne sacmalıktır anlamıyorm ben oyunu bıraktım yenı basladım server1 de derıon olarak basladık arkadasım ile döke girdim oyunun +15 itemi aldık girdik dökte töbe kasılamadık habire öluyorduk 30 dökte 40 50 dökte cok kötu afedersiniz ama sucsuz yere bela oluyordunuz bize biz lvl kasmak icin cabalrken siz bizleri barındırmıyordunuz döklerde bu yüzden arkadas ile anlaştık sw2 ye gecis yaptık cok şükür orda böyle sıkıntımız olmadı carlarımıız 93 e kastık ve gecen exp eventte de bir cok danısman kastık sırası ile ve majesty comamızın dedigi gbi oyuncuları oyundan sogutmayın oyundan ayrılcaksanız bir veda mesajı ile ayrıla bilirsiniz +28 olayı bence cok yerinde bir karar majesty comamızın dedigi gbi para yatıran vs yatıramayan ayrılıcak bu sayede ozaman oyunda 24 setliler hırslancak set ler tek rakama cekilcek + denence oyun belkide hırs ile canlanır mesela size denk arkadasınız +24 u 23 yapıp 26 bastıysa sizde bir şevk uyanır siz denediniz 1 kere yandı vs gectiyse siz hırslanırsınız ve oyuna baglanırsınız 4story oyununun tek kaybetme sureci nedir bence oyuncuların birbirine saygısı yok sevgi hele hic yok oyun icerisinde sanırsınızki ülke meselesi gibi savaslar oluyor eskiden derion vs valorian ardır da vs kale savslarında surekli seslide vs ts de konusulurdu anlasılırdı saygı sevgi ortamları olurdu gecmişte saygı sevgi duydumuz arkadasımız vefat etti derıon savasa cıkmıcaz 1-2 hafta dedi karar alındı aramızda ve valorıanda ortalık laflar cıktı derıon savaslara korkudan cıkmıyor vs vs sizin öluye saygınız yoksa diriye hic olmaz bu iş saygı sevgi işidir siz karsınızdakine potansiyel yaklaşmassanız bizde size yaklaşmayız bu oyunda 1 tek siz yoksunuz oyunda azcık rekabet azalsa saygı sevgi artsa cok dha iyi pozisyonlarda olabilirdik.Sayın MAJESTY comamızın dedigi gibi eskiden cok iyi gm sgm lerimiz vardı mesela pegasus sgm miz bence cok iyi kalbli birisi idi dha adını hatırlamadıklarım vardı onlar cok caba harcadı vs emek verdiler sizin bizim icin siz begenmediniz ne dersek o olsun istediniz sgm gm lerde 2 arada bir derede kalınca artık sgm pegasus'un dedigi gbi yeter artık demesi gbi onlarda insan azıcık elinizdekilerden memnun kalın şükredin siz mesela 20 set 22 silahınız var begenmiyorsunuz peki 18 set 20 silahlı kişi ne yapsın hic konu acmadan oyunu silsin ozaman savascı cok iyi bir karakter benım en ideal krkterimdir savscı 2 yılı aşkın süredir oynadım nick vermek istemiyordum ama bu saatten sonra farz oldu derıonda ßoßMaRRLeYY savascım CheAguVeRa adlı krkterlerim vardı şimdi yoklar merk etmeyin konuya döncek olursak elinizdekilere şükredin savascıda 1 ton kilitleme sklleri var heleki zırh kırmayı saymıyorm bile mesela +28 cıktı desek sizin eliniz halen 22 craft balta vs kılınc bile olsa siz 28 li adama zırh kırma atarsanız sizin onu kesmeniz 5sn surmez zamanı gelince sözümü göruceksiniz sadece bu iş playerlik işi madem oyunu yetkililerin ilgisini begenmiyorsunuz oyunu sessizce bırakınki diger oyuncuları huzursuz etmeyin unutmayın gidenin yerini gelen aratmaz. Sayın MAJESTY comamız cok iyi anlatmış ve bence sizin yaptınız haksızlıklar sgm pegasus u cok üzmüş bence ona bir özür borclusunuz bence
1377 gün önce oluşturuldu #24
xScreen
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Fightclup'un lideri uğur benim çok yakın arkadaşımdır az önce telefondan aradı,biraz konuşmuşluğumuz oldu,onun hatırına patch gelene kadar oyunda duracağım.

Eğer bu +28 olayı oyunu çok etkilerse topluca oyunu bırakıyoruz..

Bilginize..
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1377 gün önce oluşturuldu #25
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
Darkprenses çar kasmışsında bir hiçsin gibi gözüküyor.Playerlik kazanıyorsa 28 set adama karşı +0 düz arbla cık ve playerliğini göster !!Ayrıca Figthclubdan ve sv1deki diğer loncalardan 2 ye destek isterken sizlerin bırakması bizi daha berbat etkileyecek.
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1377 gün önce oluşturuldu #26
BOOOOOOOO
Seviye 93, Lapiris
Rahip
Derion
Screen gidiyorsan git arkadaşım ne çok dillendirdin. Hayır sen yada senin tarafında olanlar gidince yıkım falan mı olacak sanıyosun.. Yada böyle yazıyosun da yönetim peşinden ne olur bizi bırakma falan mı diyecek sanıyosun;)
1377 gün önce oluşturuldu #27
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
Figthin gidişi lastın ve derionun yükselip kafanızı ezişi desem iyi olur deilmi booooo saygısız herif.
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1377 gün önce oluşturuldu #28
xScreen
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian

Screen gidiyorsan git arkadaşım ne çok dillendirdin. Hayır sen yada senin tarafında olanlar gidince yıkım falan mı olacak sanıyosun.. Yada böyle yazıyosun da yönetim peşinden ne olur bizi bırakma falan mı diyecek sanıyosun;)

Bu nasıl bir üsluptur?

Bizler gittiğimiz zaman öyle 10-15 kişi gitmiyoruz birader.gittim mi yaklaşık 70-80 kişi gidiyoruz bu sayıda oyunu yeterince dengesiz hale getiriyor zaten.Üstün üstelik oyuna girmeyenler ve şuan için bırakmış olanlar facebook'tan savaş olduğunda çağırın eğer olmazsa da hiç girmeyeceğiz diyorlar.Biz bıraktığımız da bu kişiler de bırakacaklar,bu kişileride sayarsak yaklaşık 120-130 kişi.

MajestyTR Coma bir açıklama yaptı ve oyunu bırakma kararı aldım,sadece telden arayan arkadaşların hatırı için kalıyorum o da patch gelene kadar.yeni patch'da 2 haftaya kalmaz gelir zaten.
Telefonda ikna ettiler ve ben de ikna olunca tekrardan buraya yazayım oyuna girince hesabıma başkası girdi sanmasınlar diye açıklama yaptım.
1377 gün önce oluşturuldu #29
BOOOOOOOO
Seviye 93, Lapiris
Rahip
Derion
Bende diyorum ki 100 kişi mi gidiyon, 50 kişi mi gidiyon git.. Buradan sayfalarca ağıt dökmeye gerek yok. Ne demiş coma; biz sizlerden gelenleri iletiyoruz, diretiyoruz lakin ortak karar alınıyor son durumda ve bunlar uygulanıyor. Bırakıyosan bırakırsın, oynuyosanda oynarsın.. Keyif senin;)
1377 gün önce oluşturuldu #30
xScreen
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian

Bende diyorum ki 100 kişi mi gidiyon, 50 kişi mi gidiyon git.. Buradan sayfalarca ağıt dökmeye gerek yok. Ne demiş coma; biz sizlerden gelenleri iletiyoruz, diretiyoruz lakin ortak karar alınıyor son durumda ve bunlar uygulanıyor. Bırakıyosan bırakırsın, oynuyosanda oynarsın.. Keyif senin;)

Herkes istediğini yazmakta özgürdür birader.birşey yazılacağı zaman kimse kimseye hesap vermek zorunda değildir.hadi kolay gelsin..
1 2
4 5 6 8
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.