AÇILAN TEST SERVER IÇİN OYUNCULARIN GÖRÜŞLERİ

1 2 3
5 6 7 8
1377 gün önce oluşturuldu #31
KaRaOkCu54
Seviye 93, Lapiris
Okçu
Gor
Ben zaten patchı bekliyordum. Tek umudum patchteydi. Oyunda ne savaş oluyordu eskisi gibi ne oyuncu fazlalığı oluyodu. Beni şu sınıf güçlü şu sınıf güçsüz hiç ilgilendirmiyor aslında beni etkileyen şey oyunda savaş olmaması ,oyuncu azlığı, oyunun zevkinin çıkmaması.İtemlerin +24den +28e çıkartılması çok mantıksız bir durumdur belki bazıları item yapmak için yıllarca aylarca uğraştı. Bana +18 set +20 arb yetiyordu ne 24 arb yapmaya çalıştım nede 24 zırh ve yapsamda takmam o itemi benim tarzım bu önemli olan itemsiz bişey yapabilmek #EMO_ALT_1# Nese şimdi +28 olursa item sınırı ben +22 arb +20 setmi yapmam gerekcek? Şu +28 olayını kaldırın bütün oyuncular rahat etsin. Gerekirse dengeleri mafedin ama şu +28 olayını getirmeyin
1376 gün önce oluşturuldu #32
lFPlAllame
Seviye 53, Lapiris
Okçu
Derion
O +28 sınırı geldiğinde sen,ben dahil bir çok kişi farklı yerlere gideceğiz..
Forza Derion #EMO_ALT_8#
1376 gün önce oluşturuldu #33
SCaRLaTiNe
Karakter yok

Arkadaşlar kişisel tartışmaya döndürmeyin İleride ne olacağını şuan kimse bilemez Eğer bırakmayı düşünen varsa sessizce vedasını eder gider Burada tartışma yaratacak bir durum değil bu konuyu bu ölçüye getirmeyin lütfen. 

1376 gün önce oluşturuldu #34
ThorinMESEKALKAN
Seviye 9, Lapiris
Büyücü
Valorian
hahahhaha #EMO_ALT_2#

Süper ya bu patch işi güzel oldu alt tabakanın yani bizim işimize yarar ezelden beridir zaten +17-20 arası itemlerle ugraşıyoruz al sat vb. Şimdi daha güzel olur +28ler cıkmaya başlasın piyasa bi dalgalanır ucuzlar bizim işimize gelir #EMO_ALT_3#

Birazda biz gülelim ya İyi oldu iyi Şimdi Baştan aşağı 24le donatılmış olanlar düşünsün #EMO_ALT_4#
1376 gün önce oluşturuldu #35
xDarkPrenseSx
Seviye 54, Lapiris
Okçu
Derion
screen oyun öncelik ile sizlerden ibaret degil ne yani gidersek 150 kişi gideriz nedir giderseniz isterseeniz 300 kişi hatta butun valo gidin unutmayın giden bir cok kişiler oldu ne oldu zaman ile unutuldular sizlerde unutulursunuz unutmayın sayınn booo nun dedigi gibi yönetim sizin peşinizden koşucak degil giden lerin yerini gelenler aratmaz bunu unutmayın siz gidersiniz 150 kişi yarın veya 1 ay sonra yavas yavas gelir 300 kişi yani oyun sadece fightclub ten ibaret degil oyunda sayısız vs adını duyurmuş sayılı loncalar var ve siz sadece kendi istediklerim olsun diyen kısımdasınız sayın screen ve loncası oyunda bir cok kişi pach i gelcek diyor tmm yönetim haklıdır oyunu kötuye degil iyiye yönelik cabaları vardır diyip loncalar sessizlige bürünürken fightclub loncasının bu ağıtı nedendir acaba !! okadar kişi kabullendi veya yeni yeni kabullenenler varken pach ı siz nedne kabullenmiyorsunuz sayın Comamızında dedigi gbi acıklamasında cok güzel net cevablar vardır. Adminlerimizin sucu nedir burda screen siz adminlerin ve Comamızın sucuymuş gibi davranıyorsunuz onlar neden tr serverini kötülesinler comamızın acıklamasında vardı tam hatırlamıyorm ama diger ülke comaları ile konustuk savascı konusunda vs diger sınıflar konusunda kimse sıcak bakmadı dedi savscı vs diger cagrıcıya felan diger ülkeler desteklemedigi icin svascıya birşey yapılamıyor siz daha bunu anlamadan yargısız infaz ile yetkililerimizi oyunculara karsı kötülüyorsunuz ve veda kısmına gelirsen en basındada yazdıgım gibi diğer konularda sessiz sedasız gidin sizin sucunuz oyuna gelmeyen player sayısı ben ve arkadasım +15 oyun itemi ile 30 dke girdik 1 lvl alamadan %100 debuf olduk 3 kere anti madde ice ice hal olduk en sonunda sinirlendik ay tası cekip sw2 ye geciş yaptık itemler ile yani biz oyunda eskiyiz alıştık peki yeni gelenlere siz böyle yaparsanız onlar neden dha dursunki oyunda sayın comamızın dedigi gibi yeni gelenlere yardım etmediniz sürece oyuncu oyunda artmaz.Siz döklerde kesmiceksiniz yeni gelenleri kasılmalarına yardımcı olunki 1 kişi oyunu begense cevresine anlatsa sana oldu 1 kişi 10 kişi o 10 kişi olur zamanla 100 150 kişi bu oyun sanal ortamda coğu kişiler bakımından sayfalarda kötüneliyor neden cünki siz eziyorsunuz sonra suçu sayın Comada vs adminlerde yetkililerde arıyorsunuz ve +28 olayına gelicek olursak o iş denge işidir ve bence oyun +28 olayı ile dengelenicek unutmayın +28 layı geliyorsa + oranıda artıcak demektr bunu unuymayın şimdi laflarınızı kendi isteginize göre degil oyunun iyiligi icin yapın. saygılarımla tşkler okudunuz için.
1376 gün önce oluşturuldu #36
SCaRLaTiNe
Karakter yok

Arkadaşlar biraz sakin konuyu bu kadar büyütmeyelim lütfen sohbet şeklinde devam edelim. Hiç bir şeyi önceden bilemeyiz belkide çok güzel olacak Yaşamadan bilemeyiz. tecrübe kazandıkca anlayacağız değil mi.

1376 gün önce oluşturuldu #37
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
Darkprenses maksat milletin sana karşı cephe almasıysa cephe alıyorum sana savaş başladı terbiyeni takınırmısın az konu baslığına bak burası tartısma mekanı deil onların gitmesi sizi etkilemiyorsa yorum yapmayacaksın !! Git ve işine bak dikil d isen markutta v isen keterde dikil sinirlerini bozma milletin !!
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1376 gün önce oluşturuldu #38
xScreen
Seviye 93, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Darkprenses ilk olarak bütün yazdıklarınızı hiç üşenmeden okudum.

Diyorsunuz ki suç sizde yani ben de.

Benim ne zaman yönetimi suçladığımı gördünüz de böyle bu şekilde konuşuyorsunuz sizi anlamıyorum.Oyuna oyuncu kazandırmak için üniversite arkadaşlarımı oyuna davet ediyorum. itemleri çalınan ve oyunu bırakmak isteyen yüzlerce kişiye +18 item vererek yardımcı oluyorum.
Yeri geldiğin de sırf başkalarına yardımcı olabilmek için taş çekiyorum.Söyler misiniz bana ben daha ne yapıyım?
Diyorsunuz ki dökümanlara giriyorsunuz kimseyi kastırmıyorsunuz, burada yanılıyorsunuz. Çünkü bu kastırmama konusunda ilk karşı çıkan benim. fightclup ve orjinaltürk den yan chara itemleri aktarıp da dökler de kasılanları kesenler yok.Çünkü fightclup ile orjinaltürkdeki üyeler hepside sesli de neyin ne olduğundan ne bittiğinden haberim oluyor. Ama valorianda olan diğer loncaları bilemem onlar yan carlarına item aktarıp girebilirler.

Oyunda benim yüzümden oyuncu kalmadı demek öyle mi? #EMO_ALT_5# Ne yapmışım ben acaba sadece önüme gelen kişilere +18 item vererek yardımcı olmam mı suç oldu yoksa başka birşey mi yaptım da suç oldu. Ben yönetime değil,şirkete şu konuda kızıyorum REKLAM yapmıyor.

3.9 versiyonu geldi bütün herkesin şifreleri değişti oyuncuların %80'i hesaplarına ulaşamadı ve sonuç olarak da oyunu bıraktılar.Eskiden ID ile giriş yapılıyordu şimdi e-mail ile yapılıyor.

Bizim bırakıp bırakmama konusuna gelirsek,oyun bizden ibaret değil bu doğrudur. bizler gidersek de zaten valorian da doğru düzgün oyuncu sayısı kalmayacak.Sizler gidersiniz sizin yerinize başkaları gelir diyorsunuz da oyunun reklamı mı varda bizim yerimize yeni yeni kişiler gelecek.Kaç sefer söyledim keter'de topu topuna akşamları toplasak 100 kişi çıkmaz gündüzleride aynı şekilde.Bir de markut'a baksak 60 kişi anca çıkar.Bu şartlar altında bu oyunun gidişatı normal mi? Savaşlar olduğunda dünyanın ay taşını çekiyorduk derion da valorian da bırakmış olsa şirket nasıl gelir yapacak TR server'dan? mecburen server'ı kapatacak şirket.

Ben oyunun iyi olması için uğraşmasam zaten gelip de buraya konular açmam.Geçenler de ''Bu oyunun gidişatı ne olacak'' diye konu açtım.Yaklaşık 8 aydır savaşçılar düzelsin oyun savaşçı dolsun savaşçıların nesli tükeniyor diye defalarca kez konular açtım/açtık.Ama ne yazık ki sonuç 0

Sınıf dengelerinin ne kadar berbat olduğunu herkes biliyor bu oyunda.

Bir de yeni gelecek olan pasif skillere bakalım

Bu skilli büyücü bastığında kendisinden zayıf olan sınıfdan savaşçıdan %10 daha az hasar alacak.

Düzenbaz büyücüden üstün büyücü de pasif skill yüzünden düzenbaza %10 daha az hasar verecek.

Yani kısaca herkes kendisinden daha üstün olan sınıfa daha az hasar verecek.Böyle saçma sapan dengemi olur? Benim zırh kırma skilim büyücüye misslesin ben büyücüyü kesemeyeceğim o zaman.

Savaşçı vs okçu

Okçuya yeni skill eklenmiş bu skill takla atma skilli.

Ws başında savaşçı yavaşlatma atar.okçu savaşçıyı fırlatır kör atar savaşçı irade ile kurtulup okçunun üstüne yürüdüğünde okçu ya kalkan açar ya da takla atarak uzaklaşır.Bir de savaşçının miss sıkıntısı da var 1 miss at zaten öldün.20 zırh seti ve 20 kalkan taktığımda bütün buffları bastığımda yaklaşık 1700 küsür fiziksel defansım oluyor.Oradan gelip okçu bir buff siliyor 1700 olan defansım 900 lere iniyor.Benim bu çektiğim çileleri sizler çekseniz 3 gün bile böyle dengesiz oyunda kalmazsınız.Ama ben sabrederek hala da savaşçı oynamaya devam ediyorum.

Savaşçı vs büyücü

Ws başında büyücünün attığı cehennemi saptırabilirseniz kesersiniz yoksa büyücünün elinde oyuncak olursunuz.Bir de yetmezmiş gibi pasif skill de az hasar vereceğiz.

Her neyse yazdıkça yazıyorum,ben sizin bu yazılarınızı okudukça sizin tecrübesiz olduğunuzu anlıyorum.Oyunu iyice takip edin derim.Oyunun gerçek yüzünü görür sonrada kim haklı kim haksız ona göre yazarsınız.
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1376 gün önce oluşturuldu #39
0NURx
Seviye 93, Xhadra
Okçu
Valorian
darkprensesi ciddiye bile almasak yeridir.maksat dökte adam kastırmamaksa ne ala gelir kastırmayız bp kasıyorum der geçerim maksat bu deilmi zaten.Sizde gitmeyin yahu kimle ticaret yapıp 2 deki çarımı dizicem #EMO_ALT_6#
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1376 gün önce oluşturuldu #40
xDarkPrenseSx
Seviye 54, Lapiris
Okçu
Derion
onur işi kişisel alıyorsan senın yasıtsal algındandır benı kaideye al alma beni baglamaz senin hatan döktekileri rahat evrmemen sizn hic birşeyi begenmiyorsanız oyunu bırakın bence savascı düşüyormu okcu yükseliyormu ozaman ya okcu olacaksın yad savascının suanki pozisyonuna bakaraktan susucak oyuna devam ediceksin bukadar basit bir olgulu olayı nedne siz şikayet olarak kişiselleştiriyorsunuzki anlamıyorm madem savscıyı cok seviyorsun katlanıcaksın katlanamıcaksan surekli forumda savascı düzelsin yoksa oyunu bırakıcaz lonca olarak yazmıcaksın bırakcaksanız lonca olarak sessiz sedasız bırakın bende savascıyım 2 yılı aşkındır svascıyım ve halen oyunda savascıyım svascdaki zırh kırma skl i mislemedigi sürece siz karsınızdaki +28 set bile olsa kesmeniz 5sn sürer eger kesemiyorsanız playerliginizde sorun vardır.Onur beni ister kaideye al ister alma o seni baglar oyunun gercek yüzü iç yüzü dış yüzü beni ilgilendirmez cok basit bir soru sorucam hangi şirket gelir kaynagı bir oyunu yenilik pach adı altında yenilikler ile kötüleştirirki adminimizinde sayın comamızında belirtmiş oldugu gibi bu yeni pach deki düzen oyunu düzeltmeye yöneliktir batırmaya yönelik degildir !! ciddilerşin artık 3-5 yasındaki cocuk tepkileri vermeyin burası saygın bir ortam onurx #EMO_ALT_7#
1 2 3
5 6 7 8
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.