MUHAREBE ALANI

1
3
1302 gün önce oluşturuldu #11
RequiescaTinPace
Seviye 97, Lapiris
Büyücü
Valorian

Bari muharebe alaninda eşitlik olsun herkesin silahi zırhı +19 olsun.

eşitlik herkese aynı şey vererek olmaz hakedene hakettiği kadar vererek olur o adam boşunamı item dizdi, hatta bana kalırsa level bakımından da ufak bi ayrıcalık yapılabilir
1302 gün önce oluşturuldu #12
xLegolaasx
Seviye 6, Lapiris
Okçu
Gor
arkadaslar ben oyunu daha once oynuordumm yuksek lwl carlarım vardı ama 1 yıl once bıraktım smdı geri donmek istiorum ama baglantı hatasından dolayı sunucuyla baglantı kesildi diıor wınn kullanıorum acaba ondan mı yada oyunun ben ındirmediğim icinmi baska bir pcde indirdimde snra kendi pc me attım yardımcı olursanız sevinirim #EMO_ALT_1#
1302 gün önce oluşturuldu #13
EternaLArroW
Seviye 46, Lapiris
Okçu
Derion
Arkadaşlar bir sorum olucak Muharebe alanında +24 basanlar görüyorum bu nasıl oluyor ?
1301 gün önce oluşturuldu #14
Iß3L4
Seviye 97, Lapiris
Büyücü
Gor
Selamlar..

Muharebede isim koymaktayız fakat bu isimleri de değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum karakterlerin silinip bir daha açılması olayında muharebe ismi hala aynı ve yeni bir isim koyulmamaktadır o yüzden muharebe isimlerinin değiştirilmelidir diye düşünüyorum.
Eğer rakibin bensem, bilmen gereken tek şey; -Ben vazgeçmedikçe sen kazanamazsın.
1300 gün önce oluşturuldu #15
Siieraa
Seviye 45, Lapiris
Savaşçı
Valorian
adam emek le 5yıl da full +24 char yaptı diyelim sende 1lw char actın 1günde ve bu aralar en çok muharebe oynanıyor haliyle adam da oynamak ister ve o kadar emeğin oyuna bi katkısı olması lazım dimi ? zaten çok büyük bi katkı yok ayrıca bi maçta 3-4 adam da 22 falan oluyor oda 3-4 adam yani bence biraz da diyerlerini düşünün eşitlik diyosun ama asıl eşitliği düşünmüyosun ?
1300 gün önce oluşturuldu #16
lBrky
Seviye 96, Lapiris
Büyücü
Valorian
Çok yanlış bir düşünce Bence Türklerin %75 Kısmı oynamayı bilmiyor o oynamayı bilen kısımda oyunda eski olanlar ben fazla uzun oynamasamda oyunu öğrendim ve eskiler gibi oynamaya cabalıyorum onlar gibi olmasamda.

Konuya Geleyim Yabancılar gayet güclü ve sabırlılar adamlar titan gidene kadar gitmiyorlar ama bizimkiler 2 titan baseye gelsin direk pes ediyorlar.

Artık onlar yüzünden Sayılı kişilerle oyuna girmek istiyorum ve yabancılarla genellikle girmeye çalışıyorum.Ve 3-4 Yıldız arasında olmamın sebebi ise yabancılarla oynamamdır.

Bizimkiler sağdan soldan toplama adamlar güclüyüm diye gecinip oyuna gelince hemen ölüp karşıdaki takıma bak cok güçlü böle takımla baş edilmez filan deyip hemen pes ediyorlar ve zorunlu kaybediyorlar adamlar sadece seri exp ve altın kasmak icin giriyor ama coğu kişi oyunu oynamak zevk almak rütbe kasmak ve eglençe icin giriyor yani benim kararımca Yabancılar exp ve altın için girmedikleri cok belli #EMO_ALT_2#
1300 gün önce oluşturuldu #17
ByUzumaki
Seviye 65, Lapiris
Okçu
Valorian
Sa Arkadaşlar Ben Benim yan carım diye birisine yanlışıkla pm yolladım Bütün itemlerim paralarım o cara gitti şu an o carda alamıorum adamı bütün itemlerimi nasıl alıcam yardımcı olun lütfen rica ediyorummm ...
1053 gün önce oluşturuldu #18
TheScOrPiOn
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
yazık gunahtır harcanan emeklere muharebe alanı olsun oyun ıcı olsun savaslarda fıs cekmeler muharebede hıle kullanmalar artık bunların onune gecmek lazım yonetıcıler ın muharebede muharebe alanına gırıp kontrol etmelerı lazım fiş cekme olayında ban varmı bılmıyorum ama eyer varsa sınırsız olması lazım 3-5 gunluk ban caydırıcı olmuyo bosuna ugrasıp kendımızı uzuyoruz muharebe alanında ıllakı gorevlı yonetıcıler olmalı bence
1053 gün önce oluşturuldu #19
ßYc3LLaTT
Seviye 139, Lapiris
Düzenbaz
Gor
aynen katılıyorum. fişciler sınırsız ban yesin bence. çünkü emeklerimizi gasp ediyolar.

1053 gün önce oluşturuldu #20
SCaRLaTiNe
Karakter yok

Bazen Elektrikler de girebilir arkadaşlar bu yüzden fiş çekmemiş olabilir bunu bizler göremiyoruz aniden elektrik gider ve fiş çekmiş gibi olur o zaman o insanlara yapmadıkları bir şey için sonsuza kadar ceza vermek hiç hoş değil. 

1
3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.