MUHAREBE ALANI

2 3
1633 gün önce oluşturuldu #1
ThorinMESEKALKAN
Seviye 9, Lapiris
Büyücü
Valorian
Muhteşem Muhteşem Muhteşem.

İnanılmaz düşünülmüş şuanda tüm dünyada rağbet gören o meşhur oyun bizim oyunumuza bi nevi uyarlanmış ve muhteşem olmuş bu yüzden teşekkür ediyorum.

Ülkeler arası olmasıda cok güzel her ülkenin oyuncularıyla karşılaşıyoruz hangi ülkenin oyuncular ne kadar iyi onları görebiliyoruz tabi kimse playerlikte bizim elimize su dökemez herkes profesyonel bizde #EMO_ALT_3#

Gerçekten oyuna muhteşem bişe kazandırıldı eskiler,bırakanlar tekrar geri döndü ve bu zevki aldıktan sonra kolay kolay bırakıp gideceklerini sanmıyorm #EMO_ALT_1#

Bu olay oyun açısından bir devrimdir.

Herkese keyifli muharebeler diliyorum #EMO_ALT_2#
1633 gün önce oluşturuldu #2
IBrky
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Valorian
Öle Tahmin Ediyorum ama bu patch'ten sonra bir kaç kişi oyuna giremedi Oyunu bırakanlarda oldu inşallah Oyuna geri dönerim..

Geri döndüğümde direk muharebe atıcam #EMO_ALT_4#
1597 gün önce oluşturuldu #3
lShadowTR
Seviye 51, Lapiris
Büyücü
Valorian
muharebe alanı ile ilgili 5 sorum olacak

1.Muho da sizce en etkili sınıf hangisi ?

2.Muho da sınıfların + ları ve - leri

3.+0 la başlıyorum hızlıca nasıl gelişirim ?

4.Sınıflara göre + serisi nasıl olmalıdır ?

5.ve son sorum sınıflara göre taktikler verir misiniz ?
1596 gün önce oluşturuldu #4
Jai
Karakter yok

Merhaba,

Muhabere alanı hk. görüşlerinizi tek bir başlık altında yazalım.

Konuyu sabitliyorum. İyi ve kötü eleştirileriniz oyunumuzu geliştirmemiz için yardımcı olacaktır.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

İyi forumlar / İyi oyunlar.

Zengin olmak, ne kadarına sahip olduğunla değil; ne kadarını verebildiğinle ilgilidir.
1576 gün önce oluşturuldu #5
Rojini
Seviye 81, Lapiris
Rahip
Valorian
Muharebede zırh ve silahlar ara sıra değişiyor.Bunu sebebi nedir acaba ?
1575 gün önce oluşturuldu #6
ß3L4
Seviye 97, Xhadra
Büyücü
Gor
Muharebede para kasman lazım ve para kasman icinde slot vs. ordaki her hangi bir yaratıgı alt etmen gerekiyor. ve bol bol kesersen silahını ve setini 19a yükseltebilirsn bunun yanı sıra düşmanlarada dikkat etmen lazım görnmezlikle dibine gelip senin kasmanıda cok büyük srunlu şekilde engelliyebilir. oyunda muhoya kafanızı verirseniz. cok zevk alıcagınıza inannıyorum. bilmeyen arkadaşlar gruba bilen guruba girdi an kaybetme olayıda gercekleşirse aşırı derece hırs ve köpürme oluyor. bunu cok yaşadım #EMO_ALT_5# ve o yüzden siz siz olun grubunuzun en iyi 5kişisiyle girin. daha zevkli daha bir pro şekilde savşıp grbunuzla alt edin bu arada muhoda türkleride cok kestim k.bakmasın kimse #EMO_ALT_6#
Hayata Korkusuzca bakanlar. Ölümdende Korkmazlar
1575 gün önce oluşturuldu #7
Rojini
Seviye 81, Lapiris
Rahip
Valorian
Bunu kastetmemiştim yani bir girişimde farklı bir zırh diğer girişimde farklı bir zırh oldu bunun sebebini sordum.
1575 gün önce oluşturuldu #8
Lword
Seviye 97, Lapiris
Büyücü
Derion

Muharebede zırh ve silahlar ara sıra değişiyor.Bunu sebebi nedir acaba ?

Sanırım hangi takımda olduğuna göre değişiyor, örnek vermek gerekirse kırmızı takımda kafamızda kaskımız varken mavi takımda sadece taç oluyor her iki takımın zırhları farklı sanırım.
1575 gün önce oluşturuldu #9
TheL3qenD
Seviye 73, Lapiris
Savaşçı
Derion
Bana kalırsa onu rastgele veriyolar çünkü bana farklı farklı zırhlar geldi her hafta değişiyo galiba zırhlar iki takımada 2 den fazla girdiğime göre ve her seferinde değiştiğine göre rastgele geliyo olmalı zırhlar..
Ne derler bilirsin: Savaş ne kadar zorsa zafer o kadar tatlıdır.
1573 gün önce oluşturuldu #10
WoodTR
Seviye 45, Lapiris
Okçu
Derion
Bari muharebe alaninda eşitlik olsun herkesin silahi zırhı +19 olsun.
2 3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.