MUHAREBE İLE İLGİLİ YARDIM VE SORULARINIZ ?

2 3
1430 gün önce oluşturuldu #1
SCaRLaTiNe
Karakter yok

Merhaba arkadaşlar muharebe alanındaki tüm sorular ve destek için lütfen bu başlığı kullanınız böylece sizden sonra aynı sorunu yaşayan oyuncularımız bölüm içini okuduktan sonra kısa sürece çözüm bulabilecektir.

1429 gün önce oluşturuldu #2
0NURx
Seviye 97, Xhadra
Okçu
Valorian
Fiş çekme sorununu
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1429 gün önce oluşturuldu #3
SCaRLaTiNe
Karakter yok

Bu durum üst yönetim tarafından değerlendiriliyor buradan direk olarak bir müdahele şansımız yok malesef.

1429 gün önce oluşturuldu #4
0NURx
Seviye 97, Xhadra
Okçu
Valorian
Bu sorun tek tük kullanılsada oyunu ceviriyor tum takimin stunladigi karakter fis saolsun birkac saniye sonra hepimizi stunlayip kesiyor
Oklarım sana yaklasıyorsa kalkan açman bile fayda ETMEZ !
1424 gün önce oluşturuldu #5
lShadowTR
Seviye 51, Lapiris
Büyücü
Valorian
muharebe alanı ile ilgili 5 sorum olacak

1.Muho da sizce en etkili sınıf hangisi ?

2.Muho da sınıfların + ları ve - leri

3.+0 la başlıyorum hızlıca nasıl gelişirim ?

4.Sınıflara göre + serisi nasıl olmalıdır ?

5.ve son sorum sınıflara göre taktikler verir misiniz ?
1421 gün önce oluşturuldu #6
SpeedDarq
Seviye 97, Lapiris
Okçu
Valorian
lShadowTR En iyi hangisinde itemin varsa onda iyi oynuyorsan o dur ama İyi Bir Büyücü Ve İyi Bir Rahip Muharebenin Gidişatını Değiştir
1421 gün önce oluşturuldu #7
lShadowTR
Seviye 51, Lapiris
Büyücü
Valorian
şuanlık itemlerim alev
1408 gün önce oluşturuldu #8
DaGNeR
Seviye 9, Xhadra
Büyücü
Valorian
benim bi sorum olucak;

oyunu indirdim ilk indirdiğimde oyuna girdim sonra bilgisayarı kapattım açtım simgeye basıyorum doluyor oyna diyorum hiç bir hata vermiyor oyunda açılmıyor.yardım edin lütfen
1408 gün önce oluşturuldu #9
ß3L4
Seviye 97, Xhadra
Büyücü
Gor
mantıklı olarak şu hilelern giriş yapılmaması lazımm bugcularada el atılırsa işlem yapılırsa fena olmaz adil güc orda 5vs5 iyi olan team kazanıcak hileyle bugla fiş cekmeyle zevk alınmıyorr adil olmuyor.
Hayata Korkusuzca bakanlar. Ölümdende Korkmazlar
1407 gün önce oluşturuldu #10
TheL3qenD
Seviye 73, Lapiris
Savaşçı
Derion
En etkili sınif bence büyücü olur ama titana saldiracak savo lazim kill yapacak duzo veya okcu lazim ve tek basina en iyi oynanan cagricida tek bi titana saldirmali tabiki rahip olmazsa yenilme ihtimalinin cogalabilir.
Eger savascı gibi tank oynuyosanız zirhiniza 13 e kadar vermelisiniz ondan sonra silahla zirhi esir tutmalisiniz, buyucunun esit vermesini tavsiye ederim cunku saldirida korunmada cani az olduğu icin onemlidir, duzenbaz nence silaha bermeli bayiltmalar tutarsa zaten adami aldi cunku okcuda silaha vermeli ve yakalanmamali zaten yakalansa zirhi kirilinca isi kesin bitiyo. Kacmasida bayiltmalar bile uzaktan atildigi için zor, rahip de esit gelistirmeli bana kalirsa, cagrici silaha 1, veya 2 arti daha fazla verse iyi olabilir cunku hayvani zaten onu cok iyi koruyabiliyor.
Nasil kasilirim diyosan direkt olarak ilk basta solo bi sekilde titanin slotlarina saldirmalisin biraz geride basladiysanda boss ları kesmen gerekiyo sira sira dusuk levelli bosslardan iyi levelli bosslara dogru guclendikce kesebilirsin. Bu sekilde seviyeyi cabuk atlarsin , zaten hayvan kestikce ve level aldikca + basma butonları sag alt koseye gelir.ve hangi karakteri oynuyosan soyledigim sekilde guclendirebilirsin.
Savaşciysan arkana saglam birini alip titana girismen gerekiyo titani en hizli sen ilerletebilirsin
Buucuysen gucsuz kisiye yardim ederek killleri topla ama arasa sende titana saldirmalisin faka canin azalinca hemen kacman herekiyo
Rahip, aslaga titana dalma sadece titanin cani azsa saldir ondada canin azsa riske girme aslaga sdamlara canin azksn tek gorme birine yardim edersen oyunda karlı cikarsiniz cunku hu takim younudur.
Duzenbaz , herzaman saklan ve birisi olurken ona yardim et cunku en iyi sen gizlenebilirsin ve en cok kili sehin alman gerekyo yani birazda titana saldirmalisin fakat aslaga canin full bitenw kadsr titana bagli kalma cogunlukla gorunmez ol ve birini yakaladiginda skillerini kesinlikle duzenli kulllanki bqiltmalar bitmeden rakibi oldurebilesin.
Okcuysan zaten titana yaklaşmamalisin, herzaman titanda uzak dur yeter.. arada sirada titanina saldirmak icin ok yqmuru atman i olur ama titanin canavarlarini senin oldurerek kendini basta olmak üzere takimida iyi bi sekilde kasman gerekiyo. Ve adamlari her zaman duzenbaz gibi hizlica kesmen gerekiyo ayni zamanda gorunmezligini cok iyi k iyi oyunlar dilerim.ullanmalisin.
Cagrıcı, yanina hayvanını almadan yola cikarsan bittin demektir. Hayvaninin skillerini cok hemde cok iyi kullanmalisin canin az oldugunda bile kacmamalisin hayvanin basta olmak uzere saldirmalisin ve yaninda birisinin olmasina hic gerek yok. Yeterki oynamasini bil sadece bu yeter. Duzgun oynayarak titani bile halledebilirsin. Iyi oyunlar dilerim.4
Ne derler bilirsin: Savaş ne kadar zorsa zafer o kadar tatlıdır.
2 3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.