MUHAREBE İLE İLGİLİ YARDIM VE SORULARINIZ ?

1
3
1313 gün önce oluşturuldu #11
RequiescaTinPace
Seviye 97, Lapiris
Büyücü
Valorian
afk problemi var bence afk olan oyuncuya para kesintisi vesaire yapılabilir
1313 gün önce oluşturuldu #12
Lword
Seviye 97, Xhadra
Büyücü
Gor
Ranked sistemi getirilirse iyi olur. Ne kadar iyi rütben olursa olsun rastgele attığından dolayı oyuna yeni başlayanlarda aynı takıma düşebiliyorsunuz, gerçekten sinir bozucu bi durum olabiliyor. Bir de muharebede bir ceza sistemi bulunmuyor sanırım oyundan sıkılan direk karakter atıp muharebeden çıkış yapıyor.
1. Oyunu terk ettiğinde 30 dakika muharebeden men
2. Oyunu terk ettiğinde 2 gün muharebeden men
gibi cezalar gelirse iyi olacağını düşünüyorum.
1313 gün önce oluşturuldu #13
xScreen
Seviye 97, Lapiris
Savaşçı
Valorian

Ranked sistemi getirilirse iyi olur. Ne kadar iyi rütben olursa olsun rastgele attığından dolayı oyuna yeni başlayanlarda aynı takıma düşebiliyorsunuz, gerçekten sinir bozucu bi durum olabiliyor. Bir de muharebede bir ceza sistemi bulunmuyor sanırım oyundan sıkılan direk karakter atıp muharebeden çıkış yapıyor.

Merhaba,

Muharebeden çıkış yapanlar 1-2 gün giremesinler demişsiniz de, peki interneti kesilenler ne yapacaklar o zaman? Sonuçta interneti kesilen oyuncu muharebe alanını terk etmiş olacak ve 1-2 gün muharebeye giremeyecek.Ben böyle bir durumu desteklemiyorum,Bence böyle gayet iyi.

Saygılar...
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1313 gün önce oluşturuldu #14
Lword
Seviye 97, Xhadra
Büyücü
Gor

Merhaba,

Muharebeden çıkış yapanlar 1-2 gün giremesinler demişsiniz de, peki interneti kesilenler ne yapacaklar o zaman? Sonuçta interneti kesilen oyuncu muharebe alanını terk etmiş olacak ve 1-2 gün muharebeye giremeyecek.Ben böyle bir durumu desteklemiyorum,Bence böyle gayet iyi.

Saygılar...

Tabi bir de interneti kesilen oyuncular olabiliyor. Onlar için de şöyle bir çözüm gelebilir;

Bir oyuncu oyunu terk ettiğinde 5 veya 10 dakika geri gelmesi için bir süre olsa ve o süre içinde geldiğinde herhangi bir ceza uygulanmasa 5 veya 10 dakikayı aştığında oyuncu hala geri gelmediyse yukartta belirtiğim gibi o kadar da ağır olmasa da bi ceza sistemi olması gerektiğini düşünüyorum.
bu sisteme de şöyle bi sistem dahada eklenebilir ;

Bir oyuncu herhangi bir tuş ile oyunu ve süreyi tamamen durdurabilicek bir sistem de gelebilir. Eğer arkadaşı oyundan düştüğünde veya sürenin bitmesine az kala oyuncu arkadaşı için oyunu ve süreyi durdurma gibi bi yetkisi olsa güzel olabilir, durmadan da oyunu durdurmakta sıkıcı olabiliceği için her 2 takımada en fazla 5'er dakika durdurma hakkı verilebilir. böyle bir sistemi internet kesilen oyuncuların sorununu önleyebiliceğini düşünüyorum.

bu arada bu yazdığım öneri günde 600.000'den fazla oyuncusu olan bir oyunda gayet de güzel uygulanabiliyor(Oyunun ismini verebilirim). 4Story'da neden uygulanmasın?
1312 gün önce oluşturuldu #15
ß3L4
Seviye 97, Xhadra
Büyücü
Gor
Elektirigi kesilenler ne yapacak peki elektirgi gitti die ne tür ceza alıcak yasaklanıcakmı #EMO_ALT_1#) bu mantıga sıgmaz elinde olsa herşekilde grer iyi de oynamaya gayret gösterir dediniz gbi oyunu bilmeyenler grubunuza cıkınca basıları karekter atıor bunu daha cok yabancılar yapıor türkler pes etmiyor son müdahaleye kadar.
Hayata Korkusuzca bakanlar. Ölümdende Korkmazlar
1312 gün önce oluşturuldu #16
TheSixtySense
Seviye 40, Lapiris
Çağırıcı
Derion

afk problemi var bence afk olan oyuncuya para kesintisi vesaire yapılabilir

Çok saçma bir durum ortaya çıkabilir muharebeye bazen geç giriliyor biliyorsunuzdur adamın acil işi çıkmış olup biyere gidebilir ve haksız yere parası kesilir saçma bir durum ortaya çıkar sonra ticket atıp atıp dururlar #EMO_ALT_2#
1312 gün önce oluşturuldu #17
Lword
Seviye 97, Xhadra
Büyücü
Gor
@B3L4

Bir de elektrik kesintisi gibi bi problem var. O konuda ne yapılıcak bilemiyorum ama fazla ağır olmasada bir ceza sistemi getirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
1312 gün önce oluşturuldu #18
ProbLemiVaR
Seviye 11, Xhadra
Çağırıcı
Valorian
muharebe esnasındayken uzun süre net veya elektrik kesintisi başıma gelmişti oyuna tekrar girdiğimde muharebe rütbem düşmüştü. bence rütbe düşüşünü kaldırmak lazım
1312 gün önce oluşturuldu #19
ß3L4
Seviye 97, Xhadra
Büyücü
Gor
#EMO_ALT_3#) herşeye bir ceza kesin öleyse oyun oynayanada oynamayanada #EMO_ALT_4# zevk alırkende cesa keselim adamın neti kasıncada cesa yesin fiş cekince baya bi ceza yesin :Dmalum suclu sucsuz toptan gidiyor #EMO_ALT_5#
Hayata Korkusuzca bakanlar. Ölümdende Korkmazlar
1312 gün önce oluşturuldu #20
RequiescaTinPace
Seviye 97, Lapiris
Büyücü
Valorian
arkadaşlar internet kesintisi elektrik kesintisi demişsiniz de ben adama yalvarmak zorundamıyım oyundan çıkma diye, kafası esen ben oynamıyorum ne halt yapıyosanız yapın diyor, biz orda kendimizi paralarken emeklerimiz boşa mı gitsin

caydırıcı bir müdahale yapılabilir çok ağır olmasına gerek yok tabi ki
1
3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.