PAMBİS TİME

1 2
4 5 6 12
1197 gün önce oluşturuldu #21
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
ezdiğim bir durum yok:) Eski derken ne kdr eskiyi hatırlamam lazım? Pek eskileri bilmemde o yüzden soruyorum #EMO_ALT_1# oyunun amacı derion valorion kapışması. Bende bi valorionlu olarak deriona laf söylüyorum. Aynı şeyi derionda olsaydım valorion icinde yapardım #EMO_ALT_2# Bunda bir sakınca görmüyorum. Bu tür münakaşalar olmalı ki oyun oyun olsun #EMO_ALT_3# Bilmem anlatabildim mi?
1196 gün önce oluşturuldu #22
xM1sserY
Seviye 121, Lapiris
Okçu
Derion
Dünyalar savasi pek önem verdigimiz bir savas değildi. Lagdan da oynanmadıgı icin pek lonca olarak girmiyoruz. Giren 3-5 kişi de loncamızın adını yaşatmıs onlarida burdan tebrik ediyorum #EMO_ALT_4# Sizide tebrik ederim güzel bir başarı yakalmıssınız ^^ Ama dünyalar savasında lagın azaldıgı soyleniyor. Eğer gercekten oyleyse yukarıdaki fotoğrafın bir rovansını eğer olursa burada yayınlamak isterim #EMO_ALT_5#)
1196 gün önce oluşturuldu #23
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Bu resmi koymamdaki amacı anlamışsın. Teşekkrler yorumun icin. Muharebede benimde olduğum bir ss i paylaşmışlar. Cevap vermedim paylaşanlardan biri arkadaşım olduğundan. Ama tepkimi anlamanız icin bu ssi koydum bende, mesaj iletilmiş #EMO_ALT_6# umarım yine karşılaşırız dünyalarda. Orda olursam hazır bir şekilde beklicem sizi...
1196 gün önce oluşturuldu #24
xM1sserY
Seviye 121, Lapiris
Okçu
Derion
Oyunu zevkli hale getiren boyle tatlı rekabetler ve atışmalar zaten tabiki resmi koymanızdaki amacı anladım #EMO_ALT_7#
1114 gün önce oluşturuldu #25
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian

1097 gün önce oluşturuldu #26
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Cokmu güzeliz yaaaa #EMO_ALT_8# (yoksa cokmu cirkin #EMO_ALT_9# )

1097 gün önce oluşturuldu #27
Elektra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Çirkinler sizi #EMO_ALT_10#
1097 gün önce oluşturuldu #28
xScreen
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Iyyy ne kadarda suratsız çıkmışsınız #EMO_ALT_11#
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1097 gün önce oluşturuldu #29
Oscar5bu
Seviye 85, Lapiris
Büyücü
Derion

Dünyalar savasi pek önem verdigimiz bir savas değildi. Lagdan da oynanmadıgı icin pek lonca olarak girmiyoruz. Giren 3-5 kişi de loncamızın adını yaşatmıs onlarida burdan tebrik ediyorum #EMO_ALT_12# Sizide tebrik ederim güzel bir başarı yakalmıssınız ^^ Ama dünyalar savasında lagın azaldıgı soyleniyor. Eğer gercekten oyleyse yukarıdaki fotoğrafın bir rovansını eğer olursa burada yayınlamak isterim #EMO_ALT_13#)

Katılıyorum.

Ayrıca bu kadar fotoyu çekmeye üşenmediğin İçin seni tebrık edıyorum pambiş. #EMO_ALT_14#

2. olarak markuta geliyosunuz düşük levelleri kesiyosunuz. Yüksek leveller olduğu zaman bi gelseniz çok şey değişir .

3. Biz dünyalar savaşında genelde farklı dünyalara giriyoruz . Bu da lonca puanını ve sıralamasını etkiliyor . Alıntıda arkadaşımızın dediği gibi 3-5(hatta daha az) kişi ile bu kadar sıralamaya girmek başarı. Burda bence brotherhood veya herhangi bir loncanın eleştirilmesi yanlış.Kalabalık olup sıralamaya girmek ve az kişi olup sıralamaya girmek var.
1096 gün önce oluşturuldu #30
Elektra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian

1 2
4 5 6 12
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.