PAMBİS TİME

1 2 3
5 6 7 12
874 gün önce oluşturuldu #31
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian

Şatosuz kalan vesselam.. adım adım çöküyor

874 gün önce oluşturuldu #32
xAvanaue
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Efsanesin buba #EMO_ALT_1#
874 gün önce oluşturuldu #33
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Öyleyiz buba #EMO_ALT_2#
874 gün önce oluşturuldu #34
Nigra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Başarılarınız devamını bekliyoruz #EMO_ALT_3#
874 gün önce oluşturuldu #35
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Başarılarımız zafer #EMO_ALT_4#)
874 gün önce oluşturuldu #36
Nigra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
#EMO_ALT_5# Allah daim etsin diyelim o halde #EMO_ALT_6#
874 gün önce oluşturuldu #37
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Konuyu anlayabilmek adına birşey sormak istiyorum.
Vesselam kaleye girmiş girmemiş bizim açımızdan birşey zaten değişmiyor da bu ss lerden last-showtime anlaşması olduğunu mu anlamalıyız, yoksa anlatılmak istenen başka birşey mi?

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

874 gün önce oluşturuldu #38
xScreen
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian

Konuyu anlayabilmek adına birşey sormak istiyorum.
Vesselam kaleye girmiş girmemiş bizim açımızdan birşey zaten değişmiyor da bu ss lerden last-showtime anlaşması olduğunu mu anlamalıyız, yoksa anlatılmak istenen başka birşey mi?

Bu soruya ben cevap vereyim.

Ortada anlaşma falan yok.Zamanında lastheros loncasını ezmek için, onlara oyunu bıraktırmak için elinden geleni yapan vesselam loncası,şuanda lasta yardım teklifinde bulunuyor.O ss'de bunu ortaya çıkarmak için oraya konulmuştur.
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
873 gün önce oluşturuldu #39
ICemSultanI
Seviye 57, Lapiris
Okçu
Valorian
last ile wesselam anlaşma yapması showtaym ın dagılıp wesselama gecmesi gibi birşeydir yalan yanlıs bilgiler vermeyin yancar acıp bende xstello gelin size destek verice vs vs dersem şimdi anlaşmamı yapmış oluyoruz mantıksız bence ve konuya gelirsek eğer vesselam derıondan bir loncaya destek olursa o loncalar gayet acık zaten undred vya gebradır #EMO_ALT_7# bu yuzden xscreen üsluba dikkat lütfen. Ve birşey merak ettim açıkcası lastheros a ayit bir lonca üyesinin konusma ss si pampi adlı krkterde ne işi war acıkcası merak ettim #EMO_ALT_8# #EMO_ALT_9# nsıl eline gelmiş o fotograf dşündürdü bak şimdi tşkler screen ayrıntı için #EMO_ALT_10# #EMO_ALT_11#
873 gün önce oluşturuldu #40
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
FightClub sayfasını bütün oyuncular ortak kullanıyor (Bildiğin gibi). Oraya atılmış bir sstir(Herkesin gördüğü gibi). Buraya gelip tuhaf düşünceler sergilemeyiniz. Yan carmış şuymuş buymuş orası beni ilgilendirmez. Stello yan car acıp böyle bişey asla demez (Herkesin bildiği gibi). Havaya sıkmayınız...
1 2 3
5 6 7 12
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.