GAMEGUARD HATALARI VE ÇÖZÜMLERİ.

2
1109 gün önce oluşturuldu #1
MajestyTR
COMMUNİTY MANAGER

Oyuna girerken almış olduğunuz gameguard hatalarından bir kısmının çözümleri asağıda belirtilmiştir. Aşağıdaki listede yer almayan hatalar ilerleyen dönemde tespit edilerek çözümleri ile birlikte tekrar yayınlanacaktır.

announcement_4story_tr_fb66d0c2ad9991bba

114 numaralı hata bir çok sebepten kaynaklanıyor olabilir. çözüm yolları için bu linki inceleyebilirsiniz ancak içerik şuan için malesef ingilizcedir. resimli anlatım mevcuttur. http://www.gameguard...eng/FAQ_114.htm

Eksik veya hatali inen dosyalar sonucu alınan hatalarda, tekrar indirme işlemini yapmak için bu linke giriniz. http://www.gameguard...Q_reinstall.htm
1086 gün önce oluşturuldu #2
ILoveWrCt
Seviye 50, Lapiris
Büyücü
Derion
GameGuard'ta başlatma hatası meydana geldi. Bilgisayarı tekrar başlat veya bütün programları kapat ve tekrar dene.

GameGuard hatası: 8327192

virüs programını sildim sırf açılsın diye olmadı her şeyi kapayıp denedim olmadı bir türlü olmuyor. yardım edermisiniz ?
882 gün önce oluşturuldu #3
JooRe
Seviye 24, Lapiris
Büyücü
Valorian
Lütfen yardım edermisiniz ?

Daha önce
oyunu sorunsuz bir şekilde oynuyordum ve 2 ay önce oyunu sildim. 3 Gün önce tekrar yükledim oyunu açıp oyna butonuna tıklıyorum ve karşıma siyah ekran çıkıyor nedeni ve çözümü ne bilen var mı ?
868 gün önce oluşturuldu #4
IKRaLMoRDaKI
Seviye 106, Lapiris
Okçu
Valorian

böyle bir hata veriyor çözümü var mıdır ?
bekliyorum...

birde CoMa nın verdiği likte anlatınlar gözlerimi yaşarttı gençlik yıllarımdaki xp den alıntılar var içinde #EMO_ALT_1#
KRaLMoRDaK
817 gün önce oluşturuldu #5
TcDevilRooM
Seviye 44, Lapiris
Okçu
Valorian
Arkadaşlar oyunda yeniyim ve bu altını nasıl 18000 yapabiliyolar bana gösterebilirmisiniz
668 gün önce oluşturuldu #6
JunqShin
Seviye 114, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Gameguard güncellemesi için gerekli olan sunucu bağlantısı kurulamadı Daha sonra tekrar dene veya veya ağ durumunu kontrol et.
Gameguard hatası: 8407936
Daha sabah sorun yoktu şimdi oyuna giremiyorum sayın coma cevap verirseniz sevinirim bu durum karşısında ne yapmalıyım ?
668 gün önce oluşturuldu #7
Floki
SUPER GAME MASTER

IP ve DNS ayarlarınızın otomatik olarak seçili olduğundan emin olun.

Modeminizi kapatıp yeniden başlatın.

Sonuc alamazsanız oyunun yüklü oldugu klasöre girip Gameguard dosyasını silin.

Duyurular - Açıklamalar - Oyun Kuralları

Ticket Sistemi - IRC Sistemi - Youtube Kanalı

Ticket Neden Atılır ? - Ticket Nasıl Atılır ? - Kılavuzlar

291 gün önce oluşturuldu #8
ahmet123taha
Seviye 90, Lapiris
Savaşçı
Derion
daha once bu pc de 4story oynuyordum , sildim oyuna tekrar baslamak ıstedım oyunu yukledim ama oyunun yama kısmında oyna butonuna basatıktan sonra (TCD Dosyası Değiştirildi) hatası alıyorum PLS YARDIIIIIIIIIIIIIIIIIIM
215 gün önce oluşturuldu #9
LiterarySprit
Seviye 89, Lapiris
Büyücü
Gor
iyi günler arkadaşar oyunu laptopuma yükledim hiç sorun yoktu patchi attı en son sürüm kontrol ediliyor felan diyo sonra cift tıklıyorum simgeye acmıyor hiç bir hata da vermiyor öylece kalıyor lütfen yardım edin
144 gün önce oluşturuldu #10
IWaMPiReI
Seviye 63, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Her şey sorunsuz açılıyor oyna butonuna kadar ama sonra oyna diyorum , hata da vermiyor bi şey de çıkmıyor oyun açılmıyor neden olabilir lütfen yadım
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.