HEYECANLI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR ! BİRŞEYLER OLUYOR ...

1
3 4 5 8
1010 gün önce oluşturuldu #11
eQQ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Gor Krallığı BARIŞÇIL bir krallıktır. Bu yüzden hiçbir savaş alanında GOR krallığının ismi görülmemektedir. Bu yüzden öyle birşey geleceğini hiç sanmıyorum #EMO_ALT_1# Diğer konuda ise zaten su anda 3 ülkenin de bir araya gelip sohbet edebileceği yerler mevcut durumdadır o yüzden o ihtimali de elemek istiyorum #EMO_ALT_2#
1009 gün önce oluşturuldu #12
Elektra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Gor krallığında yeni bir harita bence. Burada her ülkeden insanlar ticaret yapabilecek diye düşünüyorum.
1008 gün önce oluşturuldu #13
buyucu46
Seviye 109, Lapiris
Büyücü
Gor
Bencede halen kapalı olan 13 bölgeden birisi açılacak gibi.
1008 gün önce oluşturuldu #14
xScreen
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Bence yeni bir harita olacak,Valorian ile Deriondaki tüm oyuncular portaldan bu haritaya giriş yapacak,Düello,ticaret vs.şeyler yapılacak diye düşünüyorum ben #EMO_ALT_3#
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1008 gün önce oluşturuldu #15
ToMoRRoV
Seviye 116, Lapiris
Büyücü
Derion
Bende xScreen'e katılıyorum.
1008 gün önce oluşturuldu #16
TheL3gend0NURx
Seviye 90, Lapiris
Okçu
Gor
Ve GOR krallığı daha fazla dayanamayıp deriona ve valoriana meydan okur yaşasın gor herkesi gora bekliyorum kale alalım #EMO_ALT_4#
Kendinizi Ne Kadar Büyük Görürseniz Görün . Bende sadece gözümün gördüğü kadarsınız . Kendinizden korkulduğunu zannetmeyin ayık olun #EMO_ALT_11#
1008 gün önce oluşturuldu #17
Elektra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Evet bunu bilene ödül verelim arkadaşlar #EMO_ALT_6# denizz fikrimi çalma #EMO_ALT_5#
1008 gün önce oluşturuldu #18
HelonStreS
Seviye 101, Lapiris
Rahip
Derion
Bence gor ülke olması çok kötü olur çünkü gor sayısı çok fazla değil.VALORİAN ve DERİON birleşiyor diyorsa mektup atma aktifleşebilir.Ve başka benzer şeyler olabilir.Ahenkde valo ve derionun bir araya gelerek sohbet etmesi için bir oda var zaten ve buna benzer şeyler geleceğini sanıyorum.
1008 gün önce oluşturuldu #19
xScreen
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Evet HelonStreS Ahenk de konferans odası var konuşuluyor fakat bu odayı oyuncuların %90'ı bilmiyor.

Ben daha önce buraya bir konu açmıştım demiştimki bütün ülkelerin girebileceği bir harita olsun,tıpkı dünyalar savaşı gibi. Ve bu haritada herkes duello atabilsin,ticaret yapabilsin.O haritada Diller serbest konuşulabilinsin.Örneğin ingilizce.

Ama sanırım dikkate alınmadı. #EMO_ALT_7#

Fikrini çalmadım canan sadece biraz daha ekleme yaptım #EMO_ALT_9# #EMO_ALT_8#
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1008 gün önce oluşturuldu #20
TheL3gend0NURx
Seviye 90, Lapiris
Okçu
Gor
Harita zaten olması gereken birşey. Ancak GOR krallığı hep barış içindemi kalıcak yahu çıkarın bi savaş kapışalım #EMO_ALT_10#
Kendinizi Ne Kadar Büyük Görürseniz Görün . Bende sadece gözümün gördüğü kadarsınız . Kendinizden korkulduğunu zannetmeyin ayık olun #EMO_ALT_12#
1
3 4 5 8
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.