HEYECANLI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR ! BİRŞEYLER OLUYOR ...

1 2
4 5 6 8
1034 gün önce oluşturuldu #21
HelonStreS
Seviye 101, Lapiris
Rahip
Derion
Oyunda zaten kullanımda olmayan birçok harita var bunlar işlev görebilir belki.
1034 gün önce oluşturuldu #22
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Gor ırkı da aktif olacak. Aynı kalede 3 farklı ırka ait loncaların savaşlarına tanık olabiliriz:)

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

1034 gün önce oluşturuldu #23
xPax
Seviye 82, Lapiris
Savaşçı
Gor
Majesty adminimiz en son yazısında Gor Krallığında çok sayıda zırh ve silah üretiminin başladığı bilgisine ulaştılar. Dedi demekki ortada ortak bir düşman var yeni bir düşman olabilir o düşman marduk gibi bi canavar flnda olabilir. Gor krallığı barışçıl kalmayı tercih etsede ulusunun devam etmesi için böyle bir karar almış olabilir. Derion ve Valorian ile Gor krallığı birlikte hareket edip bu bir canavar olabilir diye tahmin ediyorum ona karşı savaşıcaz. Benim düşüncem böyle
1034 gün önce oluşturuldu #24
Elektra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Yeni zırh tipleri mi geliyor yoksa #EMO_ALT_1#
1034 gün önce oluşturuldu #25
DeLaRGe
Karakter yok

Gerçekden heyecanlı ve meraklı bir şekilde bekliyoruz #EMO_ALT_2# Benim de bi fikrim var #EMO_ALT_4# Bence Gor Krallığına düşman olarak yeni bir hükümdarlık ortaya çıkacak.Ve bu hükümdarlığın saldırısına karşı Gor Hükümdarı ülkesini korumak için Valorian ve Derion Krallıkları ile müttefiklik yapma yoluna gidecek.Ve sonuç olarak Valorian , Derion ve Gor'lular bu yeni hükümdarlığı yoketmek için beraber savaşacaklardır #EMO_ALT_3#)

1034 gün önce oluşturuldu #26
KaßutOoO
Seviye 92, Lapiris
Büyücü
Derion
Benim fikrimce şey olabilir bir harita olacak oraya tüm serverler girip konuşabilcek ticaret yapabilcek vs falan atabilecek serverler arası olursa daha iyi olur hem daha fazla item satarız.
1034 gün önce oluşturuldu #27
xPax
Seviye 82, Lapiris
Savaşçı
Gor
Kabut gercekten bu iyi fikir cünkü oyuncu azlığından dolayı bircok itemi satamıyoruz öyle birşey gelirse oyun piyasası sabit olur hem
1034 gün önce oluşturuldu #28
xKarLiaH
Seviye 90, Lapiris
Okçu
Valorian
delarge modum öylebir şey olacagını sanmıyorum.haritayı acınca valorian derion ve gor yazıyor zaten iberia kıtasında hükümdarlık kuracak toprak yok #EMO_ALT_5#
1034 gün önce oluşturuldu #29
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
herşey netleşti son açıklamayla. gor da valorıan derıon gıbı kale alabılecek.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

1034 gün önce oluşturuldu #30
xKarLiaH
Seviye 90, Lapiris
Okçu
Valorian
katılmıyorum.öyle birşey olsa neden krallarla toplansınki ? haberiniz olsun biz kalelerinizi alacağız demiyecek herhalde #EMO_ALT_6#
1 2
4 5 6 8
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.