HEYECANLI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR ! BİRŞEYLER OLUYOR ...

1 2 3 4
6 7 8
1122 gün önce oluşturuldu #41
TheL3gend0NURx
Seviye 90, Lapiris
Okçu
Gor
Savaşa GOR Kralllığıda dahil olucak gibi gözüküyor #EMO_ALT_1# Valorian derion arkasını kollasın #EMO_ALT_2#
Kendinizi Ne Kadar Büyük Görürseniz Görün . Bende sadece gözümün gördüğü kadarsınız . Kendinizden korkulduğunu zannetmeyin ayık olun #EMO_ALT_18#
1122 gün önce oluşturuldu #42
3FasterThank3n
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Gor

Bu 3 Kral bir araya geldiğine göre bu üç ülkenin oyuncularının bir arada olabileceği bir toplanma , sohbet alanı gibi birşey olabileceğini düşünüyorum.

Yaratıcı fikirler #EMO_ALT_3# Benim en çok beğendiğim bu #EMO_ALT_4#

gorda zaten böyle bir yer var sanırım ama kullanılmıyor.
Büyücülerin hükmü Çağırıcılar portaldan geçene kadar.
1121 gün önce oluşturuldu #43
PamBis
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian

gökten zembillemi ? #EMO_ALT_5# #EMO_ALT_6# #EMO_ALT_7#

of deniz ya #EMO_ALT_8# cevaplarına acayip güldüm #EMO_ALT_9#
1121 gün önce oluşturuldu #44
xKarLiaH
Seviye 92, Lapiris
Okçu
Valorian

gökten zembillemi ? #EMO_ALT_10# #EMO_ALT_11# #EMO_ALT_12#

of deniz ya #EMO_ALT_13# cevaplarına acayip güldüm #EMO_ALT_14#

A:SD:ASDF
1121 gün önce oluşturuldu #45
HolenStreS
Seviye 97, Lapiris
Büyücü
Derion
Kesinlikle yeni bir uzay açılabilir marduk gibi yada yeni bir harita.
1121 gün önce oluşturuldu #46
MajestyTR
COMMUNİTY MANAGER

EOPAR SAVASLARI

3 Kralliga oldukca uzak olan ve su altinda yasamakta olan bir kavim amansizca gor kralligi kiyilarina saldirir. Eopar kiyilarina gelen saldirilar üzerine  valorian ve derion kralliklarindan yardim alan Gor krali Tristan, kendisine yardima gelen bu büyük savascilara karsi oldukca eli acik davranir ve onlari ihya eder. Ancak bu yeni düsmana karsi savascilar oldukca hazirliksizdir. Cünkü bu kavim su altinda yasamakta ve su altinda basarili oldugu kadar karada savasmayada yatkindir. Kisa zamanda valorian ve derion askerlerinin su altinda savasmaya yatkin olmadigini cözer ve savasi su altina tasir. 

Posted Image

1121 gün önce oluşturuldu #47
xKirito
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
...
1121 gün önce oluşturuldu #48
BraveStar
Seviye 101, Lapiris
Düzenbaz
Derion

Majesty adminimiz en son yazısında Gor Krallığında çok sayıda zırh ve silah üretiminin başladığı bilgisine ulaştılar. Dedi demekki ortada ortak bir düşman var yeni bir düşman olabilir o düşman marduk gibi bi canavar flnda olabilir. Gor krallığı barışçıl kalmayı tercih etsede ulusunun devam etmesi için böyle bir karar almış olabilir. Derion ve Valorian ile Gor krallığı birlikte hareket edip bu bir canavar olabilir diye tahmin ediyorum ona karşı savaşıcaz. Benim düşüncem böyle

Ve xpax yani benim düşüncem doğru cıkar #EMO_ALT_15# Ve yeni üretilen zırhlar ile suda hasar almıyacaz sanırım.
1121 gün önce oluşturuldu #49
eQQ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Beyaz Okaynus da mı olucak bu savaşlar #EMO_ALT_16#
1121 gün önce oluşturuldu #50
xScreen
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Suyun içinde savaşmı olacak yani? Eğer öyleyse gerçekten mükemmel olur #EMO_ALT_17#
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
1 2 3 4
6 7 8
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.