HEYECANLI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR ! BİRŞEYLER OLUYOR ...

1 5 6 7
849 gün önce oluşturuldu #71
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sayın Comam,

Tabiki taktir sizindir ama bu özel silahların normal turnuvada da kullanılabilmesi haksız rekabet ortamı doğurmaz mı?

Son bir sorum daha var ayrıca.

3- Hediye silahların seviyesi 40 mı yoksa 44 mü olacak?

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

849 gün önce oluşturuldu #72
eQQ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Seckinler her zaman için derion kendi içinde valo kendi içinde gor kendi içinde oluyor.

Muharebede ve dunyalarda aylarca +28 full ops silah kullananlar haksızlık olmadıysa +26 hiç sorun olmaz diye düşünüyorum. AYRICA herkes bu etkinliğe katılabileceği için ortada HİÇBİR HAKSIZLIK kalmıcak. Güzel bir etkinlik beklentileri karşılamasa bile hiç yoktan iyidir #EMO_ALT_1#

İyi Forumlar..
849 gün önce oluşturuldu #73
BozRadaqast
Seviye 127, Lapiris
Büyücü
Gor
+26 silah ve +24 set eşit bir ws ama takılarında esıt olması daha mantıklı olmasmı sonra senın takın ıyı ondan kesıldım sana ondan kaybettık dıye kavgalar cıkabılır #EMO_ALT_2#
-Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın
849 gün önce oluşturuldu #74
Tarul
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Ben bu tarz etkinliklerin arttırılmasını istiyorum valla cok iyi düşünülmüş adil ve zevkli bir etkinlik devamı gelir umarım
1 5 6 7
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.