HEYECANLI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR ! BİRŞEYLER OLUYOR ...

1 5 6 7
1116 gün önce oluşturuldu #71
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sayın Comam,

Tabiki taktir sizindir ama bu özel silahların normal turnuvada da kullanılabilmesi haksız rekabet ortamı doğurmaz mı?

Son bir sorum daha var ayrıca.

3- Hediye silahların seviyesi 40 mı yoksa 44 mü olacak?

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

1116 gün önce oluşturuldu #72
eQQ
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Seckinler her zaman için derion kendi içinde valo kendi içinde gor kendi içinde oluyor.

Muharebede ve dunyalarda aylarca +28 full ops silah kullananlar haksızlık olmadıysa +26 hiç sorun olmaz diye düşünüyorum. AYRICA herkes bu etkinliğe katılabileceği için ortada HİÇBİR HAKSIZLIK kalmıcak. Güzel bir etkinlik beklentileri karşılamasa bile hiç yoktan iyidir #EMO_ALT_1#

İyi Forumlar..
1115 gün önce oluşturuldu #73
BozRadaqast
Seviye 127, Lapiris
Büyücü
Gor
+26 silah ve +24 set eşit bir ws ama takılarında esıt olması daha mantıklı olmasmı sonra senın takın ıyı ondan kesıldım sana ondan kaybettık dıye kavgalar cıkabılır #EMO_ALT_2#
-Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın
1115 gün önce oluşturuldu #74
Tarul
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Ben bu tarz etkinliklerin arttırılmasını istiyorum valla cok iyi düşünülmüş adil ve zevkli bir etkinlik devamı gelir umarım
1 5 6 7
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.