IRC SOHBET KANALINA GİRİŞ VE KULLANIMI

835 gün önce oluşturuldu #1
CyClops
Karakter yok

IRC Sohbet Kanalı Kullanımı

- IRC kanalı oyuncular ve yöneticiler arasındaki anlık iletişimi sağlamak için var olup sohbet amaçlı kullanılması haricinde siz değerli 4Story oyuncularının resmi başvuru veya talep gerektirmeyen sorunlarını çözmek içinde kullanılmaktadır.

- Resmi kanal olmaması münasebetiyle yöneticiler 24 saat kanalda bulunmak zorunda değildirler. Online olan her yönetici kanalda aktif olup sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.

- 4Story oyununun resmi destek platformu Ticket Sistemi 'dir. Şikayetler, IP paylaşım bildirimleri, hesap devirleri vb. konuları oyuncular Ticket Sistemi üzerinden bildirim yapmak zorundadırlar. Bu tür konular ile ilgili IRC kanalı üzerinden destek verilmez. Sadece bildirim yaptığınız konu hakkında (attığınız ticket) bilgi almak için IRC kanalını kullanabilirsiniz.

- IRC kanalında bütün oyun ve forum kuralları geçerlidir. Kanalı kullanan oyuncular bu kurallara uymak zorundadır. Kural ihlalleri derecesine göre oyun veya forum hesaplarınız üzerinden ceza almanızada neden olabilir.

- Hiç bir yönetici destek amaçlı olsa dahi sizlerden şifrenizi talep etmez. Şifrenizi yönetici dahi olsa kimse ile paylaşmayınız. Herhangi bir kişi ile şifrenizi paylaştıysanız oluşabilecek sorunlardan 4Story yönetimi sorumlu olmayacaktır.

IRC Sohbet Kanalına Giriş ve Destek Talebi

Adım 1 : 4Story Ana Sayfasında Enteresan Linkler tagı altındaki "Sohbet" e tıklıyoruz.

QWJo8k.jpg

Adım 2 : Karşımıza gelen sayfada "Nick" yazan yere nickimizi yazıp "Chat" e tıklıyoruz.

Epb4NA.jpg

Adım 3 : Son olarak gelen pencere MWX3BQ.jpg butonuna basıyoruz ve #4Story.tr kanalına bağlanmış oluyoruz.

AgEdP0.jpg

Adım 4 : Yöneticilerden destek talep etmek için support yani yardım kanalı için sıra almamız gerekiyor. Kanal kullanıcılarının bulunduğu sağ tarftaki listeden "FourStoryTrServ" e 1 kez tıklayıp hemen altında açılan "query" e tıklıyoruz.

ZJWPRa.jpg

Adım 5 : Açılan pencerede "yardim" yazıp enter'a basıyoruz.

9ERP75.jpg

Böylece destek alabilmek için sıraya girmiş oluyoruz. Kanal yoğunluğu ve yöneticilerin online durumuna göre support kanalına alınıp yöneticilerimize sorunlarınızı iletebilirsiniz.

4Story Türkiye Takımınız
576 gün önce oluşturuldu #2
DeLaRGe
Karakter yok

Güncel

Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.