SÖZDE MUHAREBE RÜTBESİ KASMAK AMAÇLI BAN YEME OLAYIM

2 3 4 18
863 gün önce oluşturuldu #1
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Evet bugün ban yiyenler arasında birde ben varım sözde ben 5 yıl boyunca yapmadığım şeyi bu yıl yapmaya calısmısım.
Benim muharebede kazanmak için hileli biriyle anlasmam gibi bir durum söz konusu değildir. Ben sürekli muharebereye random giren biriyim ve o gün lonca içimde grup kurarak bir kere takımca oynayalım dedik ve 4 kişiydik 5.olarakta loncamıza yeni katılan bir arkadasın cok ısrarıyla onu dahil ettik içeriye girene kadar hack kullandıgından haberimiz yoktu zaten hackı anladıktan sonra sistemdeki kayıtlarınızıda kontrol ederseniz 1 kere bile muharebere girmedik. Sizde foruma yazmışsınız 1 kere bilmeyerek girip birdaha girmeyen oyuncular için işlem uygulanmayacak peki neden Biz ban yedik üstelik bu durum sırf benim için geçerli değil benle birlikte 5 6 arkadaşımda böyle bir haksız ban yemiş bulunuyoruz. 1 kere bilmeyerek girdiğimi kabul ediyorum ondan sonra bir daha muharebe girmedim aksi delil varsa paylaşın lütfen ..
863 gün önce oluşturuldu #2
iAslanice
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Peki o muharebeden sonra bunu takıma bildirdiniz mi acaba? Şu kişiyle muharebe attık hile kullanıyordu diye?
863 gün önce oluşturuldu #3
xVakaNa
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
Öncelıkle selamlar Darbeiazap icin öncellıkle gecmıs olsun dıleklerımı ıletıyorum #EMO_ALT_1#

Bizzat Darbeiazap herkesten biz herkesi loncamıza almayan bır loncayız demelerı unutmadık unutturmayız tutkı sen tanımadıgın bırısı ıle muho gırıyorsun ve loncaya alıyorsun #EMO_ALT_2# bence bazı seylerı bılıyordunuz bılmıyorduk demenız bıraz komık duruma dusuyor #EMO_ALT_3#
863 gün önce oluşturuldu #4
BoBMaRRLeYY
Seviye 96, Lapiris
Savaşçı
Gor
şayet bu konu hack kullanan veya kullanan kişiyi bildigi halde yönetime söyleme geregi duymayıp tam tersine fayda saglayıcı şekilde kullanmaya başlarsa bu suçtur ve sayın comamızın bu konuyu asla hafife almaması gerekir lakin öyle bir durum söz konusu ise burada acık ve bariz bir şekilde kayırma söz konusudur lakin hilenin cezası sınırsızken 90 gun e cevrilmiş bunu bilincli yaptıkları halde böyleyse benım hack ile banlanan charımı acarmısınız en azndan benıde 90 gune cevirin itemlerimi aliyim + bugu yaptıgım icin banlandım s2 sınırsız
863 gün önce oluşturuldu #5
teoq1
Seviye 81, Xhadra
Büyücü
Valorian
asla hafife alınmaması gereken bir kural eger böyle hafife alınıcaksa bence hack acim banlanim siz faydalandınız ve gregine razı gelmeniz gerekir biliyordunuz lakin herkez biliyor siz asla bilmedgnz birisi ile muho girmessnz ekibinz war ve onu bilerek aldnız yalan söylemeyin bari düşmeyin daha faazlaa
863 gün önce oluşturuldu #6
ßewerly
Seviye 97, Xhadra
Rahip
Gor
hack bilinne bir suctur tr servrin öncelik ile prestijini dşürdünüz diger ülkelr bizleri hack cı olarak tanımlıycak ve gereken cezanızı cekmeniz gerekir 90 gun az snırsız olması gerekir bence
863 gün önce oluşturuldu #7
xVakaNa
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
Darbeiazap Herkesten biz tanımadıgımız kımseyı loncamıza almayız dıyen bırısı yukarıda loncamıza aldık dıyor ve muho gırdık dıyolar bence şuan kendi kendılerını ifşa ettiler benim dusuncem #EMO_ALT_4#
863 gün önce oluşturuldu #8
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Doğru söylüyosun Vakana biz seçici bir loncayız evet ama oyuna yeni başlayanlar icin bi fırsat verelim yararımız dokunsun amaçlı aldık o kişiyi sadece 1 muharebe icin biz emeklerimizi yakmayız er geç anlaşılacaktır.
863 gün önce oluşturuldu #9
BozRadaqastxD
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Sa 4story oyuncuları
863 gün önce oluşturuldu #10
xVakaNa
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
Emeklerinize birsey dediğimi dusunmuyorum. Ama şunuda asla unutmayın ki siz secici bir loncaydınız ve bu zamanda aynı sekılde davranabılırdınız yenı basladı fılan dıyıp bence olaydan kurtulma cabasına gırıyorsunuz eger suclu degılsınız zaten sayın GM lermiz gerekini yapıcaktır emınım #EMO_ALT_5#
2 3 4 18
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.