SÖZDE MUHAREBE RÜTBESİ KASMAK AMAÇLI BAN YEME OLAYIM

1
3 4 5 18
684 gün önce oluşturuldu #11
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Vakana biz tanıdığımız ve güvenmediğimiz kişiler için seçiciyiz loncamızda tanımadıgımız ama güvendiğimiz bir cok yeni arkadaş var zoorome Slayer karliah Jeanbee gibi buda o arkadaslardan biri olabilir diye düşündük
684 gün önce oluşturuldu #12
BozRadaqastxD
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
ya random gırıyorum dedınya her zaman sızın takımın ıcınde senıde goruyorduk Alla Alla o nasıl oluyorsa
684 gün önce oluşturuldu #13
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Vakana'nın yorumlarına katılıyorum.

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

684 gün önce oluşturuldu #14
BozRadaqastxD
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Walter neden tek savunuyorsunkı takımını dıgerlerıde gelmeli bence
684 gün önce oluşturuldu #15
xVakaNa
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
xWalter tanımadıgımız dıyorsun daha demınde arkadasım dedı muho alalım dıye bence bu işin icinde bir plan veya oyun oldugunu dusunuyorum kendi kendinizi ifşa etmeniz icin nasıl ders aldınız bilmiyorum ama BU OLAY HANI xKıss ın ban yeme olayına benzıyor #EMO_ALT_1#
684 gün önce oluşturuldu #16
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Beni muharebe de hatırlamanıza sevindim iyi mağlubiyet vermişiz demekki sana burada 100 adet MVP veya win resmi atarım hepsi random .
684 gün önce oluşturuldu #17
SheKiLL378
Seviye 31, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Savunamazlar çünkü yerin dibine kadar battılar.bu saatten sonrada oyuna geri dönseniz bile kimsenin sizi ciddiye alabileceğini zannetmiyorum.4 gün öncedende hilenin darbe loncasından çıktığı belliydi ama siz uyanamayıp devam ettiniz.Bu oyunda herkes kimin kim olduğunu biliyo.
684 gün önce oluşturuldu #18
xKazuYa
Seviye 132, Lapiris
Büyücü
Valorian
bence bakılmalı eğer dediği gibiyse sadece 1 kere almışlar dahada almamışlarsa sorun yok demektir bilmeden yapılmış birşey tekrarlanmıyorsa açılmalı ve bende ban yemişim ban sebebim benimde aynısı bende randomdan düşmüştüm tesaduf tesaduf olanlar açılmalı
SİZİN HAYALLERİNİZ BENİM GERÇEKLERİM
684 gün önce oluşturuldu #19
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
30 lv arkadas seni savasta dahi görmedim bizi nasıl tanıyormuş gibi bu kadar net olabiliyorsun anlamıyorum #EMO_ALT_2#
684 gün önce oluşturuldu #20
xVakaNa
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
Hmm random oldugunu idda ediyorsunuz 100 adet MVP oldum dıye bagırıyorsunuz ama unutmayın kı bır buff sılemedıgını de bılıyoruz ayrıca arkadasının sana nasıl buf sılemedıgın ıcın tepkılerını de asla unutmadık #EMO_ALT_3#
1
3 4 5 18
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.