SÖZDE MUHAREBE RÜTBESİ KASMAK AMAÇLI BAN YEME OLAYIM

1 2
4 5 6 18
950 gün önce oluşturuldu #21
BozRadaqastxD
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Hile yapanları hemen bıltırmemek ayıp degılmı be kardes yenılen adamların emeklerıne yazık...
950 gün önce oluşturuldu #22
SheKiLL378
Seviye 31, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sen çektiğin fişlere say kazuya
950 gün önce oluşturuldu #23
xKazuYa
Seviye 132, Lapiris
Büyücü
Valorian
banların açılmasını arz ediyorum gereğini gm ler düşünüp tekrardan gözden geçirmeli..
SİZİN HAYALLERİNİZ BENİM GERÇEKLERİM
950 gün önce oluşturuldu #24
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Vakana birleşmiş te 10 kere keder açtın 10 kederinide ben sildim ruh olup dibine kadar geldim ruhun duymadı ve saptır atamayacak kadar aciz durumdaydın gece gece yine güldürdün
Burda bana iyi oyunculuk ayakları yapma konu bu değil
950 gün önce oluşturuldu #25
Flareon
Seviye 122, Lapiris
Büyücü
Derion
Darbe klanı gibi yönetimle, tüm oyuncu gruplarıyla, forumda bu kadar aktif bir lonca nın nasıl olur da hileyi bilmez bilse bile getirisini götürüsünü düşünmeden tanımadığı birini gruba alır. ''Biz en iyileri alırız başkası gelemez'' politikanızı ne zaman yıktınız ? Ortamda hile dolaşırken nasıl bu kadar rahat olabildiniz acaba ? Emek dediğin şey tek hatada yokoluveriyor işte. Geçmiş iletilerdede bahsedilmiş neden IRC yada Ticket sisteminden bilgilendirme yapılmadı diye ?
Battlestar Galactica BSG 75
950 gün önce oluşturuldu #26
KinomiyaTakao
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Eğer ortada bir hile varsa veya bundan yararlanılmışsa gereken en iyi şey cezadır. Fikrim budur. Sonucta bu oyunu oynayanlar herşeyin bilincinde. Şayet ben muho sevmeyen biri olarak muhoda olsaydım dırek cıkmaya calısırdım. İyi forumlar.
Düş Peşindeysen, Düş Peşime.
950 gün önce oluşturuldu #27
0NURx0nM4ge
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Bazı durumlarda elden yapıcak birşey gelmez. Yaşadığınız durumda benzeri . Ortada bir faydalanma söz konusu olduğu için açıkcası hakedildiğini düşünüyorum . Bewerly e de katılıyorum gerçekten Türkiye serverini yaralayan bi durum oldu . Bunu kasten yapmış olmasanız bile ortada sonuç olarak kazanılan haksız bir galibiyet ve fayda var bu asla göz ardı edilemez.
Şu laf atıp karşıma dahi çıkamayan , 5 senedir oynayıpta en ufak başarısı bulunmayıp orda burda karalama kampanyası güden arkadaşlara güldüğüm kadar kimseye gülmüyorum #EMO_ALT_2#
950 gün önce oluşturuldu #28
xVakaNa
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
Demek bufu mu sildin hmm iyi hangi film de gördun bunu veya rüyanda senın buf sılme skilin var mıydı kanka #EMO_ALT_1#
950 gün önce oluşturuldu #29
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Darbede 7 kişilik en iyi oyuncu grubuna sahibiz diğer oyuncuların iyi olmasına pek gerek yok ayrıca muharebe atma olayı yeni yaşanmış bir olay haber vermeyeceğimizi nerden çıkardınız
950 gün önce oluşturuldu #30
SeTHeuS
Seviye 140, Xhadra
Okçu
Gor
Çıkar ve menfaat için insanları bile tanımayan insanlara başkalarının hakkını gasp eden kişilere iyi niyet gösterilmesin.

SAYIN yöneticilerim

Hile kullan kim olursa olsun 4story TR sunucularında 2008 yılından beri af yoktur. herkes kendini suçsuz saysa suçlu kim o zaman

ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ...
1 2
4 5 6 18
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.