SÖZDE MUHAREBE RÜTBESİ KASMAK AMAÇLI BAN YEME OLAYIM

1 2 3
5 6 7 18
952 gün önce oluşturuldu #31
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
''Kanka'' o mesele yıllar önce bitti ben gelene kadar üstünlüğünüz vardı ben kederi silince dağıldı "senin koruyamadığın keder" tüm balo şahittir #EMO_ALT_1#
952 gün önce oluşturuldu #32
Flareon
Seviye 122, Lapiris
Büyücü
Derion

Darbede 7 kişilik en iyi oyuncu grubuna sahibiz diğer oyuncuların iyi olmasına pek gerek yok ayrıca muharebe atma olayı yeni yaşanmış bir olay haber vermeyeceğimizi nerden çıkardınız

5 yıldır EMEK le oynadığını söyleyip bu tarz işlerin prosedüründen gram anlamamak bu olsa gerek 5 yıl sadece ve sadece 'oynamışsın' pek getirisi götürüsü olmamış gibi.
Battlestar Galactica BSG 75
952 gün önce oluşturuldu #33
0NURx0nM4ge
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Ayrıca açıkcası savunulcak birşeyin olduğunuda düşünmüyorum burada sonuç olarak ortada cezası sınırsız olan bi suç var ve siz bundan dolayı banlanmışsınız . Hiç şüphesiz oyun takımı bu durumu dikkatlice incelemiş ve bu cezaları vermiş . Hiç şüphesizki oyun takımıda bu durumun ciddiyetinin farkındadır ve gerektiği kadar incelemeden karar vermemiştir .
Şu laf atıp karşıma dahi çıkamayan , 5 senedir oynayıpta en ufak başarısı bulunmayıp orda burda karalama kampanyası güden arkadaşlara güldüğüm kadar kimseye gülmüyorum #EMO_ALT_7#
952 gün önce oluşturuldu #34
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
''Kanka'' o mesele yıllar önce bitti ben gelene kadar üstünlüğünüz vardı ben kederi silince dağıldı "senin koruyamadığın keder" tüm valo şahittir #EMO_ALT_2#
952 gün önce oluşturuldu #35
LynkaoS
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
Geçmiş olsun Darbei Azap #EMO_ALT_3# #EMO_ALT_4#
952 gün önce oluşturuldu #36
iAslanice
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
xWalter ban yedikten sonra söylemek var birde anında bu duruma müdahale edilmesi için haber vermek var #EMO_ALT_5# Birilerini banlatmaya gelince maşallah hızda kimsenin üstüne yok ama konu hileden faydalanmak olunca bildirmek yerine bana dokunmayan yılan bin yaşasın moduna giriyorsunuz #EMO_ALT_6# Komiksiniz gerçekten.
952 gün önce oluşturuldu #37
SeTHeuS
Seviye 140, Xhadra
Okçu
Gor

Darbede 7 kişilik en iyi oyuncu grubuna sahibiz diğer oyuncuların iyi olmasına pek gerek yok ayrıca muharebe atma olayı yeni yaşanmış bir olay haber vermeyeceğimizi nerden çıkardınız

darbei fiş mi idi darbei ttnet mi ?
952 gün önce oluşturuldu #38
iLordOfLavas
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
şimdi daha yüksek sesle bagırın valorian savasa cıksın diye.

zaten 100 kişi oynuyordu 80e düştü neredeyse bide gelip burada banlansınlar banlansınlar diyorsunuz. aksam savaslarda görüyoruz 10-15 kere yazıyorsunuz valo savasa gelsin valo gelsin al gelirler artık .
952 gün önce oluşturuldu #39
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Gerekli en son yorumu yönetim yapar iyi forumlar.
952 gün önce oluşturuldu #40
AhaHan
Seviye 61, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Ya Walter siz günah çıkartmayı biraksaniz diyorum. Banlandın sessizce ya yeni char kas ya da bırak çekip git. Bilmiyordum ayaklarını senelerdir duyuyorum duyacagim da.
Şimdi bu char açılmaz açılırsa itiraz edenler mi dersin benim charimi da acinlar mi dersin vs vs. O charlarin üstüne soğuk su iç derim
1 2 3
5 6 7 18
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.