RAMAZAN AYI ILE BİRLİKTE HER SENE YAPILAN ANCAK BU SENE HİÇBİR ÖZEL VE GÜZEL GÜNLERDE YAPILMAYAN...

1
593 gün önce oluşturuldu #11
CaspianTR
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Savaş Hazirligi skili bu baglamda oldukca, işe yarar bir işlevi oldugunu zaten kabul ediyoruz. Maalesef sorun su ki o skilin fullenmesi daha dogrusu tüm lonca üyesi skillerinin fullenmesi oldukca genis kapsamda bir zaman dilimine tekabül etmektedir. Oyuna yeni baslayan bir oyuncu charını kasmadan sadece o skili gelistirmek icin belki aylarca belki haftalarca beklemesi gerekiyor. Sizin o dediginiz skill yararli buna lafım yok ama öyle bir anlatmissiniz ki sanirsiniz skili fullemek 1 hafta sürüyor. Bu skillin kullanımı suan, yararli olmasada ilerleyen versiyonlarda işe yarayacak suan cok ama cok arka plana atiliyor. Bunun dısında skill'in full olmasi EXP etkinlik talebini oyuncularin geri cekmesi anlamina gelmemektedir. Skill'i sırf bu etkinliklerdeki ülkesel dengesizligi bozdugunu düsündügünüz icin getirdiyseniz, TR oyunculari belirli peridiyotlarla bunu talep etmeye devam edecektir.

Takdir edersiniz ki insanoğlunun gözü actir. O skil ve potlarla toplam slot başına gelen EXP 750'ise (ki bu bir örnektir.) Yapilacak en yüksek 200 hatta 400 EXP'de bu oran 750 den direk 900 küsürlere cıkarki hic bir oyuncu etkinlikle gelen bu artisa hayir demez. İsin kısasi etkinlik talepleri gelmeye devam edecek, bu yazilarimi eleştiri olarak değerlendirmeyin lütfen oyuncularin bakış acısı neye göre şekilleniyor görün istedim. Tabi bunlari yazarken bu skill'ide eleştirmiyorum önceden böyle bir skill bile yoktu her eklenti bizim icin arti bunu gözardi edemeyiz.

İyi Forumlar.
593 gün önce oluşturuldu #12
DeLaRGe
Karakter yok

Euro 2016 Skor Yarışması

Etkinliklerle dolu bir Ramazan Ayı geçirmeniz için uğraşıyoruz #EMO_ALT_1# Bizi takipte kalın #EMO_ALT_2#

593 gün önce oluşturuldu #13
BraveStarV2
Seviye 90, Xhadra
Düzenbaz
Valorian
CaspianTR sana katılıyorum skilin fullenmesi uzun sürüyor bu yüzden direk bi exp eventi daha iyi olur
593 gün önce oluşturuldu #14
Shianwase
Seviye 38, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sea Exp Event 1 ay boyunca Olması Lazım 3 gün Nedir Bence Cok Sacma :/
593 gün önce oluşturuldu #15
xWalter
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Her ne kadar 30 yerine 3 günlük event olsa da Pegasus'un yazdıklarını okuyunca cidden hak verdim tek müslüman ülke olarak biz variz Türkiye olarak ve buna ragmen yıllarca Ramazanlarda 1aylık event oldu etkinliklerin bu zaman kadar gelmesi bile cok iyi.
592 gün önce oluşturuldu #16
iiNFaZQQ
Seviye 131, Lapiris
Büyücü
Valorian
xWalter'e Katılıyorum
573 gün önce oluşturuldu #17
DemirciKawa
Seviye 52, Lapiris
Büyücü
Valorian

Euro 2016 Skor Yarışması

Etkinliklerle dolu bir Ramazan Ayı geçirmeniz için uğraşıyoruz #EMO_ALT_3# Bizi takipte kalın #EMO_ALT_4#

Euro 2016 ramazandan bağımsız bi etkinlik diye sanıyordum , cünkü yanlıs hatırlamıyorsam 2012 de aynı etkınlık yapılmıstı ve ramazandan 2 3 ay önceydi . Gerçi Pegasus acıklamayı cok güzel yapmış , burda bi çifte standart görünüyor , yani Tr severi icin fazla ayrıcalık bi hale geliyor.Ama en azından şu bahsi geçen bir kaç günlük Exp event tarihi netleşirse herkez ona göre programını yapardı.
1
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.