BU OYUNUN OYUNCU SAYISINI NASIL COGALTABİLİRİZ?

2
771 gün önce oluşturuldu #1
OttomanScener08
Seviye 46, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Herkese merhaba bildiginiz üzere forumda nostalji konusu acmaktan bıktım ve artık geçmişe değil geleceğe bakmayı daha mantıklı buluyorum.Herneyse konumuza dönelim bildiginiz gibi 4story mükemmel bir oyun zamanına göre gayet iyi grafikler,mükemmel ırk oyuncu sistemi,güzel skill sistemi,iyi düşünülmüş bir Ana konu,sıcak oyuncu ortamı,iyi sınıf sistemi,Vb....

Ben 4story harici 3-4 tane mmorpg oyunu inceledim sahsen tabi ücretsiz olanları yani hepsine baktıgımda hicbirinin bir 4story kadar rahat ve güzel bir oynanısa sahip oldugunu göremedim.4story gibi mükemmel bir oyunun böyle az bilinmesi sizcede ilginç değilmi ? benim bildigim kadarıyla oyun şu an reklam yapmıyor yani oyunun yapamadıgını biz niye yapmayalım?ben şahsen 4story nin kapanmasını istemem çünkü gayet güzel bir ortamı var.asıl demek istedigim biz neden firmanın yapamadıgını yapmayalım ben su an oyun icin cabalıyorum cekebildigim kadar arkadaş çekmeye calısıyorum ve dün bir arkadası oyuna çekmeyi basardım.umarım su indiriyordur.herneyse hep birlikte el ele verip su oyunu birlikte gelistirelim hepimiz 2 oyuncu cagırsak oyunumuz daha cok gelisip kendini daha güzel yapıp bütcesini büyütüp reklam yapmaya baslayınca belki oyunumuz eskisi gibi dolup taşacakdır.su an bana katılan varsa bana destek olabilir.Sahsen benbu oyun için oldukca cabalıyorum ama tek başıma nereye kadar?hep birlikte el ele verip oyunumuza sahip cıkarsak oyunumuz eskisi kadar büyüp cogalıcaktır.bana katılanlar asagıda fikrini belirtebilir.İYİ FORUMLAR
770 gün önce oluşturuldu #2
iMortallyCold
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Kardeş hergün yeni bir konu ile karsımıza cıkıyorsun #EMO_ALT_1# . Şimdi şunu diyim bu oyun bilinmedik bi oyun değil. Bir kere Gameforge gibi büyük bir şirket zaten adını duyurmuş bir halde. Reklam isteseler yaparlar sitelerde kendileri bilir onu. Ama sen nasıl konuyu kapanmaya çektin cok garip.Şu andada oyuncu sayısı gayet iyi. Hele bir okullar kapanırsa yazın daha kendini belli edecektir. İyi forumlar.
Living LEGEND.
770 gün önce oluşturuldu #3
OttomanScener08
Seviye 46, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Daha cok insan oyuna girerse oyun daha iyi olacaktır.Gamerforge firrmasının birsürü oyunu var 4story tek değil.yani bu oyuna ne kadar cok oyuncu gelirse o kadar gelisecektir ve gelisince oyuna cektigi yeni oyuncularla 4story cok daha zevkli bir hal alacaktır.
769 gün önce oluşturuldu #4
BraveStarV2
Seviye 90, Xhadra
Düzenbaz
Valorian
Reklamlar konusunda katılıyorum sene 2010 da bende web tarayıcı oyunları oynarken rasgele yanda görüp tıklayıp gelmiştim
769 gün önce oluşturuldu #5
OttomanScener08
Seviye 46, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Ya tabi ozamanlar kücüktük daha online oyunları abim oynuyodu bende ilgi duymustum tabi o da benim Mt2 oynamamı istemiyodu bende İnternette çok iyi hatırlıyorum #EMO_ALT_2# Penguen Fırlatmaca oynuyodum.baktım yan tarafta 4Story yazıyodu o sıralarda benim kendime ait küçük bir laptobum vardı o na indirmiştim oyun cok hosuma o gün bu gündür oynuyorum sadece kücük resimli link oyunu kendini bağlattı oyuna.basladıgımda 2010 falandı oyunu defalarca bıraktım oynadım.ama 6 yıl
hala bırakamadım işte Reklamın Faydaları.
769 gün önce oluşturuldu #6
BraveStarV2
Seviye 90, Xhadra
Düzenbaz
Valorian
Ayrıyetten Facebook gibi sosyal medya sitelerindede paylaşılabilir coğu oyun öyle yapıyor
769 gün önce oluşturuldu #7
OttomanScener08
Seviye 46, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Kesinlikle katılıyorum bütcesi Gameforgeden daha düşük olan Browser oyunları her sitede kendiri reklama boğarken tutuluyor . 4Story gibi mükemmel bir oyun neden tutmasın ?
754 gün önce oluşturuldu #8
Turegen
Seviye 35, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Oyunun yapısı çok değişti reklam yapsalar bile kimse oynamaz.
754 gün önce oluşturuldu #9
Parul
Seviye 95, Lapiris
Okçu
Gor
Bence oyunun oyuncu sayısını arttırmak için yapılacacak şeyler:
1-İlk önce facebook daki sayfasının kullanımı artmalı ve baya önem verilmeli, her hafta birşeyler paylaşılabilir ki tüm oyuncular bu siteden haberdar olsun.
2-Facebook ta yarışma yapılmalı mesela 4story' nin paylaştıgı gönderiyi paylaşan, begenen, yorum yapan kişiler arasında ödüller dagıtılmalı.
3-4Story Trailer yarışması yapılmalı, ödüller bol keseden olsun ki oyuncular gercekten ugrassın ve bunu youtube da paylaşınca yeni oyuncuları oyuna çeksin.
4-Her hafta en güzel fotograf yarışması yapılabilir, oyuncu oyun içerisinde yakaladığı en güzel ss leri facebooktan 4story nin sayfasını etiketleyip paylaşabilir.
5-Her hafta eşit item turnuvalar yada o tarz şeyler yapılmalı, sadece bazı geceler boss cıkarmakla oyuncular cok zevk aldıgını düşünmüyorum ki zaten cıkarılan saat de cogunlukla geç oluyor ve herkesin işi gücü var.Bu madde gmlerin hayal gücüne kalmış olduğunu düşünüyorum her türlü etkinlik olabilir bence mesela youtube da görmüştüm uzun bir mesafe arasında koşu yarışı yapmışlardı oyuncular gm eşliğinde(binek, pot, hız skili olmadan)
Gördüğünüz gibi maddeler gercekten uzuyor, ekip istediği sürece her şey olabilir bence, inşallah bu gönderim ciddiye alınır cünkü gercekten bu şekilde birsürü oyuncu toplanabileceğini düşünüyorum.
754 gün önce oluşturuldu #10
xValtor
Seviye 111, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Zamanında oyunun gidişatı için çok uğraşan birisi olarak size şunları söylemek istiyorum ;

Adamların tek yaptıkları şey her versiyonda yeni yoldaşlar,kostümler ve binekler getirmek.O yüzden boşa kendinizi yormayın çünkü değişen hiç bir şey olmayacak.Kaç sefer dedik oyun ölüyor geberiyor diye adamlar hâlâ daha yeni kostüm çizme peşindeler.
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.