BU OYUNUN OYUNCU SAYISINI NASIL COGALTABİLİRİZ?

1
754 gün önce oluşturuldu #11
iKazuYa
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Dediklerinizin çoğu boş size soyle ozetliyim oyuna 3 tane arkadasimi baslatmistim daha yeniler dokumanda kasiliyorlar tabi karsi ulke kasilan adami duydu rahat durur mu tak bi danisman veya yan car kesiyorlar adamlari kastirmiyorlar adamlar zate. Oyunu anlamaya calisiyor bu sefer 1 gun icerisinde ne bicim oyun diyip oyunu siliyorlar yeni baslayanlarin cogu yan hesap veya basladiktan kisa bir sure sonra oyunu birakiyor itemi yok oynamayi bilmiyor kesiliyor paso adam niye daha oyunda dursun ki duzene ayak uyduramiyor. yenilere ve itemsizlere ayri bir ayricalik yapilmali diye dusunuyorum ayriyetten bende ayni sekilde yeni baslamislar m olarak girip kesiyorum yukarida herhangi birini kastetmedim bu herkezin sucu.
754 gün önce oluşturuldu #12
Turegen
Seviye 35, Lapiris
Savaşçı
Valorian
:)Oyuna birkaç Exp veya İtem olayı yaparlarsa daha iyi olacaktır..Sanırsam 4story diğer ülkelerde fazla oynandıgı için Türkiyeyi pek umursamıyolar.öncellikle şu süreli item ve Ateş itemini kaldırsalar zaten oyun bir nebze olsa rahatlayacaktır. oyuna yeni başlayan sayı cok az sıkıntı orada zaten .
754 gün önce oluşturuldu #13
Trimac
Seviye 91, Lapiris
Çağırıcı
Gor
yıllardır 4story oynayan bırı olarak artık ben oyundan sogudum cunku hep aynı seylerı tekrarlıyor savas olmadıgı vakıt oyunda afk kalmaktan baska secenek olmalı acık dunya savası eklenebılır,oyuncuyu oyuna cekebılecek yenılıkler eklenmelı ayrıca oyun reklam yonunden zayıf durumda dedıgınız gıbı facebooktanda vb sosyal medyalardanda reklam yapılabılır gameforge yapabılır bunu.Ayrıca oyuna yeni baslayan biri gordan basladıgı icin 'bu ne bicim oyun kimse yok'deyip oyundan soguyabiliyor
754 gün önce oluşturuldu #14
BraveStarV2
Seviye 90, Xhadra
Düzenbaz
Valorian
Tarula %100 katılıyorum
1- Abi bu oyunun reklam bütçesi yokmu sosyal medya sitelerinde bassınlar sponspor reklamı adamlar oyunu tanısınlar. Benim yaşadığım yerde bu oyunu oynıyan yok hatta ismini bilmezler sorsan.

2- 4story Türkiyede bir ofisi yok coğu Türkiyede popüler olup oynan oyunlar LoL , Wolfteam gibi Türkiyede ofisleri var ve Türkiyeyle ilgileniyorlar çeşitli turnuvalar olsun .

3- Yenı çıkan güzel oyunları net cafelere tanıtıyolar adamlar oyunu öğreniyor biliyor net cafelere poster dağıtmak icin oyun içi özel hediyeler barındıran kod dağıtmak icin

Bunlar olursa bu oyunun online sayısının artacağına eminim
754 gün önce oluşturuldu #15
OttomanScener08
Seviye 46, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Oyunda yeteri kadar gezilecek yer var. lakin oyunda kişi yok #EMO_ALT_1# İşlenen demir paslanmazmış #EMO_ALT_2# şimdi sen koskoca oyunu bos bırakırsan tabi sıkılırsın düşünsene oyun agzına kadar dolu Lonbaleyde veya Kuznezde alt lwler Moray kesiyor.Döklerde millet yaratık avlıyor . Marduka onlarca kişi giriyor müzayede 100 lerce esya koyuluyor. #EMO_ALT_3# her tarafta pazar acılıyor.zorla esya düşüyorsun ve onu satıyorsun oyundan bu sekilde zevk alabilirisin oyunda insan olsa elbet zevkli olacaktır.nasıl örnekleyem...oyun su an süssüz pasta gibi.
754 gün önce oluşturuldu #16
Turegen
Seviye 35, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Oyunun reklam bütcesi var .ama kullanmıyor birazcık bazı sitelerde reklam oyun tutulacak 4story Woalfteam veya LoL den daha çok zevk verecegine inanıyorum.indirme sitelerinde reklam yapsa gerisi zaten kulaktan kulaga yayılır.
754 gün önce oluşturuldu #17
MrßiL
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Bu dedikleriniz şirketi değil. Oyun comasını yani majestiyi ilgilendiriyor..
Bu tür reklam ve oyunun tanıtımında yardımcı olacak sosyal ağlarda paylasımlar reklamlar satın alması gereken comamız gidip comaya facebook adresinden yeterli kişinin reklam yapmasını istemesi sonucunda olabilecek şeyler bunlar.. ve pegasus adminimizin ilgilenmesi lazım onay vermesi lazım reklam olduğu zaman oyuncu gelebileceğine dair.. bu tarz konular sadece bizim görüşümüzle bitmiyor.
1
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.