SAVAŞÇI KARAKTERİNE BİR SKİL DAHA EKLENMELİ !

2 3 4
771 gün önce oluşturuldu #1
zSlayerGG
Seviye 117, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Savaşçı karakteri vslerde çok zorlanıyor mesela bir düzenbaz,çagırıcı veya büyücüyle attığı vs de hiç şansı yok gibi çünkü büyücü savaşçının baltasını saptırdığı an vs bitmiş gibi oluyor düzenbazda kurtuluş skili ve çok fazla stunu olduğu için bir kere stun yediği an vs bitiyor çagırıcıda ise 2 karakteri stunlamak zorunda Bu yüzden savaşçı vs lerde çok zayıf. Bence savaşçı karakterine kurtuluş veya görünmezlik skili getirilmeli.
771 gün önce oluşturuldu #2
iSunPRO
Seviye 121, Lapiris
Okçu
Valorian
Savaşcılar zaten kalkan takıyor zırh değeri yüksek +kurtuluş gelirse savoyu kimse kesemez #EMO_ALT_1#)
770 gün önce oluşturuldu #3
CaspianTR
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Merhaba;

Bazen gerçekten sizleri anlamakta zorluk çekiyoruz. Aslında sizleri gayet iyi anlıyoruz ama her seferinde dediğimiz gibi sizler tam olarak ne istediğiniz konusunda sorun yaşıyorsunuz. Ne fikir birliğiniz var nede fikirlerinizin arkasında duruyorsunuz. Buraya yazmış olduklarınızı günlerce okumaya devam edip daha sonra IRC de genel bir toplantı ayarlayıp hepinizle karşılıklı olarak konuşmayı tasarlıyordum ancak yazdıklarımın burada olması ve online olanların gelip okuyabilmesi için burda yazmak daha uygun oluyor. Sizlerden tek ricam madem bunu okumaya başladınız şuan uğraşmakta olduğunuz herşeyi bir kenara bırakın, farklı birşeyle ilgilenmeyin ve sadece okumuş olmak için değil, göz ucuyla özet geçmiş olmak için değil gerçekten anlamak adına dikkatlice bu yazıyı okuyun.

Savaşçı konusunda yaklaşık 8 aydır amansız bir mücadele içerisindeyiz TR server yöneticileri olarak. Daha önce warlorda vermiş olduğum taslakta savaşçı üzerine fikirlerimizi sizlerle paylaşmasını istemiştim. Biz bu önerileri sunduk, hemen hemen her hafta hazırlanan raporların her birinde yine savaşçı üzerine çözüm arayışı vardı. Artık bu öyle bir hale gelmiştiki her toplantımızda savaşçı işi ne olacak diye araya girmek zorunda kalıyorduk. Sırf bu yüzden diğer ülke comaları oyuncularının görüşlerini aldı onların savaşçı hakkında taleplerini inceledik yalnızca 2 ülke bunlara sıcak baktı diğerleri bu şekilde memnun olduklarını ilettiler. Yada okçu sayısı diğer ülkelerdede TR gibi fazla olduğundan savaşçının durumunu kimse umursamadı yada savaşçı oynamayı bıraktılar bu nedenle sıcak bakmadılar. Ancak sonuç olarak savaşçı konusunda iyileştirme yapılmamasının nedeni ne TR takımı ne Gameforge tamamen tüm ülkelerin fikri alındığında bizim TR olarak önerilerimize sıcak bakılmaması. Buna rağmen taleplerimize devam ettiğimizde artık yüzler değişiyor tepkiler değişmeye başlıyordu bu nedenle artık oluruna bıraktık. 4Story oyununda hiç bir sınıf tek sınıfa mahkum değildir 1 haftada 1 93 lvl kasılabiliyorken itemleriniz okçu savaşçı uyumluyken madem okçunun bu kadar güçlendirildiğini düşünüyorsunuz, savaşçı size işkence olarak geliyor o halde okçuya kolayca geçiş yapabilirsiniz. Eğer biz savaşçıyı seviyoruz savaşçı oynamak istiyoruz neden okçuya geçiyormuşuz diyecekseniz bu hali ile oynamanız gerekecek. Sonuçta sizlere alternatif oluşturuyoruz sınıflar ve özellikleri belli dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

Mesaj MajestyTR Coma'dan alıntıdır.

Öncedende bu ve benzeri bir cok tartisma konusu acıldı. Maalesef cözüm sıfır savaşcıya birşeyler eklensin diye aylarca forumda arkadaşlarımız konu actı. Yönetim bununla ilgili calisma yapmasına ragmen yukaridaki yazidaki sebeblerden dolayi bu talepler geri cevrildi. Suan savascı oynayan arkadaslarımız bu sınıfı bırakıp yan sınıflara yöneldi. Benim tavsiyemde daha fazla ugrasmayip başka bir sınıfa gecmeniz yönünde.

İyi Forumlar.
770 gün önce oluşturuldu #4
DonerBicer
Seviye 46, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Skill eklenmesini mantıklı bulmuyorum. Zaten yeteri kadar skilli var savaşçının. Mevcut skillerinin soğuma süreleri kısalsa her şey daha güzel olacak
770 gün önce oluşturuldu #5
xValtor
Seviye 103, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
Diğer ülkelerin ve şirketin savaşçı sınıfını adam yerine koymadıkları için sınıf bu halde.Bu tür konuları açmanıza gerek yok gidin başka sınıf oynayın #EMO_ALT_2#
Eğer insan kendini diğer insanlara ve arzulara bağlamazsa,İşte o zaman kalbi asla kırılmaz...
721 gün önce oluşturuldu #6
LeGeNd0StoRY
Seviye 28, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Aslında gercekten okcularla ws attığımızda f2 ve 4 de bulunan sersemletmeler işlemezse yenme ihtimalimiz neredeyse hice düşüyor. Fazla deil bir tane sersemletme eklense ya da olanların işlevde bulunma süresi artsa iyi olur.(Önceden yaptığım yorum icin özür dilerim)
https://s.gravatar.com/avatar/5147099640529878b0be1f7e8384768a?s=80
720 gün önce oluşturuldu #7
iOscarto
Seviye 10, Xhadra
Rahip
Derion
savascı ıcın oyunun en gerı kalmıs karekterı dıyebılırız
okcularla vs atarken yansımaktan yatarız
buyuculere karsı 2 saat bırsey yapamaz 22 setım 18 set buyucuyu kesemem
zaten miss attıkmı ölüyoruz bir düzo bile miss attıgı zaman savascıya oranla kendını kurtarma sansı var ama savascının öle bir sansı yok arkadaslar hersey ortada herkez oynadıgını savunuyor
simdi bazılarınız diyecek savascı asıl amacı tanklık görevidir diye arkadas sen neyın tanklıgından bahsedıyorsun ceh yedıkmı zaten okcular sildimi tanklık kalmıyor ortada..
720 gün önce oluşturuldu #8
GodAres
Seviye 99, Lapiris
Savaşçı
Derion
LeGeNd0StoRY savaşcının güclü olması karsısındaki öldürmeye yetmez bidü 300 200 vurusla 44kalık bi savoyu oakdar koaly yatırırki zorlanmaz bile cağırıcı 3l salladımı savonun yarısı gidiyor ztn büyücüde sınırsız stun var bikere yakalandınmı olursun savaşcı okadar yavaşki adama gidene kadar bile baltanın 5snyesi bitiyor hersey güc deildir 2stun var savoda ztn kalkanla kılıcı takana akdar 2 3 saniye ondan yiyor ztn savoda lalan yok sade düz vuruyor bunun dışında düzoda zehir aura blokaj korku süpriz kum göz delme var biri mislese dieri var ya savoda uyusturma attın cığlık misledi direk yatarsın inşallah anlatabilmişimdir iyi oyunlar
720 gün önce oluşturuldu #9
oFlint
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Savaşçı yıllardan beri hiç gelişmedi oyuna gelen savaşçı için yarayan tek özellik okçuların yansıma skill'nin uyuşturmaları geri yansıtmaması olmuştur .
Savaşçı eskiden gerçekten tank gibiydi ama oyuna yeni gelen itemlerle bu ortadan kalktı bufı silinen savaşçıyı herhangi bir sınıf 4-5 skill ile rahatlıkla keser . zaten buflar 12 dakikada doluyor bir kere ölünce bitti herşey .
Yakın dövüş sınıfı olan düzanbazın sınırsız görünmezlik ve sınırsız stunu varken savaşçı 3 tane stun ve 10 saniyelik görünmezlik ile yetinmek zorunda . Her ne kadar oynaması çok zevkli olsada sağlam bir grup olmadan savaşlarda tek başına birşey yapamaz buda insanları savaşçıyı bırakmaya yöneltiyor .
Bunun haricinde savaşçının pot ve eşya kullanmadan ( görünmezlik - hız - kartopu - can.. vesaire)
kendisi dışında herhangi bir sınıfı vs de yenmesi imkansıza yakın .
720 gün önce oluşturuldu #10
oHawking
Seviye 121, Lapiris
Büyücü
Derion
6 Yıl Savaşçı oynamış biri olarak yazıyorum. Savasçıya kurtuluş yada görünmezlik gibi v.b eklenmesi mantıklı bulmuyorum.Eklenirse bile savoyu kimse kesemeyecegi belli bu hali ile savascı güclü o yuzden konuyu desteklemiyorum #EMO_ALT_3#
2 3 4
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.