SAVAŞÇI KARAKTERİNE BİR SKİL DAHA EKLENMELİ !

1 2
4
693 gün önce oluşturuldu #21
iOscarto
Seviye 10, Xhadra
Rahip
Derion
keşke...

ne kadar istesekte gelmiyor yenilik savodan ümüdimi kestim oyunu bıraktım yenilik gelirse baslarız.
693 gün önce oluşturuldu #22
Avenu
Seviye 100, Lapiris
Düzenbaz
Derion
4story Tr yöneticileri savaşçının iyileştrilmesi yönünde uğraşdı fakat sadece 2 ülke istediği için ve diğer ülkeler savaşcının iyileştirilmesini gereksiz bulup şuanki durumundan memnun oldukları için savaşcı iyileştirilemedi
692 gün önce oluşturuldu #23
GodAres
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Gor
savaşcının nesi iyi ya diğer ülkelerin derdi neymiş savonun gözü zaten cok kücük dünyaalrda büyücü cehi atıo ondna sonra adamı görüom zaten ki o sırada ölmüş oluom
692 gün önce oluşturuldu #24
Avenu
Seviye 100, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Onu diğer ülkelere sormak lazım #EMO_ALT_1#
692 gün önce oluşturuldu #25
GodAres
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Gor
en azından bi görünemzlık bşy koyulması lazım rakibe yakasamıoz
690 gün önce oluşturuldu #26
GodAres
Seviye 105, Lapiris
Savaşçı
Derion
sanırım gene bşy yapılmıcak
689 gün önce oluşturuldu #27
TheL3qenD
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Gor
En azından stun skillerinin süresine bir şey yapın savaşçı çok missliyor ve 1 2 stün missledikten sonra yapacak birşey kalmıyor artık herkesde 24 item var herkesin silahı 24 44 bir okcuya yaklaşırken ölüyoruz düzenbaz tutunca zaten ölüyoruz büyücü tutunca da aynı şekil çağırıcıyı hayvanından dolayı yakalamak zaten imkansız gibi birşey yani en azından bir stünda kurtulma gelse sadece eşitlik olur yada balta misslediğinde görünmezlik açabilsek ws lerde oyunu çevirebilme imkanımız olur adamların misslemesini beklemeyiz
Ne derler bilirsin: Savaş ne kadar zorsa zafer o kadar tatlıdır.
689 gün önce oluşturuldu #28
zSlayerGG
Seviye 129, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Artık cok mantıksız geliyor savaşcı oynamak alışmasam başka karaktere gecerdim şöyle düşünün savaşcının gözü gitti diyelim okcunun sınırsıza yakın görünmezliği var her türlü alır savoyu büyücüyü düşünün ws de napabilirsiniz ? zaten hasarı cok yüksek adamın cehini kesin saptırmalısınız ki oda cok zor iyi bir büyücü zaten ilk sasırtma atar pranga gibi cagırıcıda iki adamı kitleyip kesmeli buda iyi bir cagırıcı karşısında caresiz bırakıyor cünkü iyi bir cagırıcı zaten yaratıgı ilerde tutar ve savaşcının geldiğini görür ws de düzenbaza gelince adamlar hem kurtuluşu var hem ışınlanması siz adama koşarken yanına ışınlanıp süpriz atsa yapılabilecek hicbir şey yok kitleseniz gene iyi bir düzenbaz kurtulabilir cünkü kurtuluşu fake li atar ve stunu bitmesine yakın kurtulur ben savaşcıya görünmezlik veya kurtuluş gelmesinin tek care oldugunu düşünüyorum inşallah bidaki patchde gelir
689 gün önce oluşturuldu #29
iOscarto
Seviye 10, Xhadra
Rahip
Derion
O İradenin stundan kurtulma ozellıgı gelsin %70 olsa bile razıyız umarım herkes aynı fıkırde

gercı ne kadar ıstesekte yenılık geldıgı yok

gelmez bence umut yok

Madde 14. Bütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir.

Edit//StingTR
689 gün önce oluşturuldu #30
LeGeNd0StoRY
Seviye 38, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Haklısın okcularla ws atarken adama baltam işlemezse ya da kullandığım skiller (sersemletme,stun) işlemezse hep yeniliyorum.
https://s.gravatar.com/avatar/5147099640529878b0be1f7e8384768a?s=80
1 2
4
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.