SAVAŞÇI KARAKTERİNE BİR SKİL DAHA EKLENMELİ !

1 2 3
631 gün önce oluşturuldu #31
GodAres
Seviye 105, Lapiris
Savaşçı
Derion
ya sadece okcu deil rahip büyücü düzo cağırıcı hpsine oakdar kolay yenilioki ben kalkan +kendi buflarım +rahip bufları ile alan 1 2 k atıolar cese yakalandımı byücü oynamayı bilmese bile alma sansı var okcu 3 5 k vuruyor bufu siliyor 5 6 k hızlı hızlı vuruo cağırıcı sınırsız stun yakalanmaman elde deil irade saptır kullan yawaş blokaj eder gee cağırır düzo sınırsız görnmez oluo ve sınırsız kitlemesi ve okadar hızlı atıoki dünyalarda 1düzo 44klık canı 200 vurarak öldürdü bni savoda ne var dandik bi hortum onuda 2sniyede atıo blokaj (coğu karakterde var) uyusturma cığlıktan kurtulabiliolar 1stunla kesmemizi nasıl bklıyorsunuz kurtulusla sıjnırsız stun atıolar bizde bakıoz ölsekte zman kaybetmesek diye zaten bu yüzden falkenede hic bizman savo girmıo giren ilk rountta 10 15 kere kesilio adama yaklasamıyor bile.
631 gün önce oluşturuldu #32
iOscarto
Seviye 10, Xhadra
Rahip
Derion
Savaşçının köt olduğu tek oyun 4Story

Madde 14. Bütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir.

Edit//StingTR
630 gün önce oluşturuldu #33
IloVEMyBigFamilY
Seviye 21, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Evet savaşcılar kalkan takıyor ama her savaşcı da kalkan takmaz mesela ben tüm carlarımdaki savaşcılarda balta kullanırım ve kalkan takınca 1 tane daha sersemletme gider yani bir şey değişmez yine yenilen savaşcı olur.
624 gün önce oluşturuldu #34
GodAres
Seviye 113, Lapiris
Savaşçı
Gor
savaşcı stunları ztn 2sn sürüyor onu atana kadar düzo 3stun cakıyor
623 gün önce oluşturuldu #35
TheL3qenD
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Gor
bırak onları 1 skill misslerse bile yeniliyorsun çağırıcının düzenbazın bayıltma sayısına bak oyun moba oyunu değil ki tank gibi oynayalım oyunun amacı adam öldürmek kale almak
Ne derler bilirsin: Savaş ne kadar zorsa zafer o kadar tatlıdır.
1 2 3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.