NİGHTARCHER LAPİRİS TURNUVASI

2
828 gün önce oluşturuldu #1
1337NiGHtArCHeR
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion

828 gün önce oluşturuldu #2
Flareon
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
Ellerine sağlıık
828 gün önce oluşturuldu #3
iKazuYa
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Ablasinin hesabinda kesilen koca yureli cocuga koca bir alkis bide belli etmemeye calismasi tam komedi xhsvdjs
828 gün önce oluşturuldu #4
Oyx
Seviye 95, Lapiris
Okçu
Derion

Ablasinin hesabinda kesilen koca yureli cocuga koca bir alkis bide belli etmemeye calismasi tam komedi xhsvdjs

her turnuvada ip kontrolü yapılır iKaZuYa,eğer öyle bir durum olsa idi elektra ve bahsettiğin kişi ban yerdi.
828 gün önce oluşturuldu #5
iKazuYa
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
elektra 1 aydır oyuna girmiyordu sırf turnuvaya girmesi için #EMO_ALT_1#
828 gün önce oluşturuldu #6
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sonuç zaten belliydi. Ancak çok çekişmeli ve keyif veren bir düello oldu.

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

819 gün önce oluşturuldu #7
Elektra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
haqhahah neyin kafasındasınız siz ya #EMO_ALT_2# o charıma 1 allahın kulunu sokmam ezik ezik konuşmanın alemi yok öyle bişey olsaydı banlanırdım kim inanır bu laflara. ayrıca forumada yeni girdim tam komedisiniz #EMO_ALT_3# zaten demişler her turnuvada ip kontrolü vardır ve turnuvada banlanmanın cezası 1 ay. bir sonraki turnuvaya kadar giremezsin oyunun kurallarını bilin önce sonra oyun oynayın.
( ( ( )\ ) )\))( ' ( (()/( ((_)()\ ) ))\ ( / (_)) _(())\_)() /((_) )\ ) (_)) \ \((_)/ / (_)) _(_/( / __| \ \/\/ / / -_) | ' \) ) \__ \ \_/\_/ \___| |_||_| |___/
819 gün önce oluşturuldu #8
GZT
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Elektra turnuva ya girerken ts deydi zaten neyin kafası bu ts den konuşarak oynadı #EMO_ALT_4# ayrıca mis dediğin şeyler saptırdan esarettir video da da gözküyor melih #EMO_ALT_5# 28 arbelatı almışsın eline gelmiş bıdı bıdı #EMO_ALT_6#
819 gün önce oluşturuldu #9
Elektra
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Ayrıca yorumun için tşk sargo. Bukadar taraflı izlemek yerine egonuzu kenara bırakıp tebrik etmeyi bilmelisiniz bence. Şu videoyu izleyipte bana oyun oynamayı bilmiyor diyen şahıslar bence 4story'nin 4'ünü bilmiyor #EMO_ALT_7# her skile miss miss saptır atmışız onada miss yazıyor komiksin #EMO_ALT_8# ben diyormuyum +28 44 seviye 4 taşlı arbaletle girdin diye ezikliğin daniskası

videoyu iyi izleyin beyler bayanlar sürekli saptır atıyorum yazdığı tek şey miss hahahahaha:D
( ( ( )\ ) )\))( ' ( (()/( ((_)()\ ) ))\ ( / (_)) _(())\_)() /((_) )\ ) (_)) \ \((_)/ / (_)) _(_/( / __| \ \/\/ / / -_) | ' \) ) \__ \ \_/\_/ \___| |_||_| |___/
818 gün önce oluşturuldu #10
iKazuYa
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
+26 arble girdi boş yapma 28 diye tutturmuş her kesildiğinde 28 diye ağlıyorsunuz bi kör atmayı öğren sonra konuş canan burası ağlama duvarı değil miss diye ağlıyo demiş çocuğun attığı misslerin haddi hesabı yok o halde bile kesti ve kesmeye devam ediyor helal melih şunlara okçu öğret şu eziklere çeneleri susmuyor yoksa
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.