BİR OKÇU KARAKTER GELİŞİMİ KONUSU-OYX

1 3 4 5
604 gün önce oluşturuldu #51
Extazyl1nks
Seviye 11, Lapiris
Okçu
Valorian

Karakter 130 seviyeye ulaştı

Muharebe rütbesi 4 noktalı gümüş yıldız oldu.

Hasılat:100 altın (Danışman kastım ve çıkanları sattım. 3 adet 200,9 adet değişim,20 adet şans 100.)

Bugun biraz senden geçinmiş olabilirim #EMO_ALT_1#
602 gün önce oluşturuldu #52
Oyx
Seviye 133, Lapiris
Okçu
Gor
Güncellemelerin geç gelmesi,fotoğraf koymamamdan artık konuya daha az özen gösterdiğimi anlamışsınızdır.Son zamanlarda atılan iftiraların çoğalması,tanımadığım insanların bile beni sevmemesi(?)ve en önemlisi olarak da lonca liderimiz Missery'nin oyunu bırakması üzerine güncellemeleri durdurma ve oyuna uzun bir ara verme kararı aldım.Eğer bir gün oyuna dönersem başka bir forum konusunda başka bir gün beni seven herkesle görüşme dileklerimle...

Karakteri son seviyeye ulaştıramadık,olsun hızlı bir gelişimdi ve güzeldi.Yaz tatilimi bir oyuna harcadığımı fark edince pişman oldum.Son günleri iyi geçirmeye karar verdim.

Benimle sorunu olan herkesten özür dilerim.Haklarını helal etsinler,ben de kim hakkımda ne derse desin hakkımı helal ediyorum,kimin bana borcu varsa ödemesine gerek yok,benim kime unuttuğum bir borcum varsa bana sosyal medyadan ulaşıp paralarını geri alabilirler.

Bu oyunda saygı duyduğum ve tüm yolum boyunca benim yanımda olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...

TEŞEKKÜRLER ABDAN KEMAL #EMO_ALT_2#
TEŞEKKÜRLER MİSSERY CEM ABİ #EMO_ALT_3#
TEŞEKKÜRLER JUNGLEBOY CAN ABİ #EMO_ALT_4#
TEŞEKKÜRLER SHUNPOO HAKAN ABİ #EMO_ALT_5#
TEŞEKKURLER CRYSTALLMETH ANIL
TEŞEKKÜRLER THENİGHTMARE CAN ABİ #EMO_ALT_6#
TEŞEKKÜRLER MAGICGOD AHMET #EMO_ALT_7#
TEŞEKKURLER MARCHNES OSMAN #EMO_ALT_8#
TEŞEKKURLER SPEEDYARCHER YAĞIZ #EMO_ALT_9#
TEŞEKKÜRLER BOUNTYHUNTER ULAŞ #EMO_ALT_10#
TEŞEKKURLER NIGHTSHADOW TANSEL ABİ (NE KADAR OYUNU BIRAKSAN DA TEŞEKKÜRLER

Valorianda olduğum zaman beni yalnız bırakmayan tüm DarbeiAzap loncasına ayrıca teşekkürler ediyorum.Hepinizi seviyorum sağlıcakla kalın...

Forum modlarından bu konuyu kitlemelerini rica ediyorum.
602 gün önce oluşturuldu #53
iJungLeBoy
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Derion
Teşekkürler aklı/ruhu, yaşından ileride giden kardeşim. Davranışlarıyla ve duruşuyla takdir ettiğim, efendiliğini bozmayan, güzel şeyler yapacağına inandığım kardeşim... Erdemli, çalışkan ruhunla ve sağlıklı davranışlarınla muvaffak olamayacağın bir şeyin olduğuna inanmıyorum. Gülümse yolun aydınlık olsun. Sevgiler..
602 gün önce oluşturuldu #54
Extazyl1nks
Seviye 12, Lapiris
Okçu
Valorian
#EMO_ALT_11#
602 gün önce oluşturuldu #55
SpeedyArcherr
Seviye 98, Lapiris
Okçu
Derion
Duygulandım kanka,lütfen sil şu mesajı ve şaka yaptığını söyle ya lütfen oyunu bırakma
446 gün önce oluşturuldu #56
GangsterPanda
Seviye 92, Lapiris
Okçu
Derion
Geri dönmek icap etti.Burdan mı devam etsem acaba?
1 3 4 5
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.