SAVAŞCI KARAKTERİNE İTEM BULAMIYORUM

630 gün önce oluşturuldu #1
LeGeNd0StoRY
Seviye 38, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Savaşcıyım lvlim az ama yinede +17 ve üstü savo silah alacaksam balta isterim. Son zamanlarda savaşcı sayısı azaldı. Bu nedenlede savaşcı itemlere eskiye göre artık daha az + basıyolar . İtem bulamıyorum bulsam da 150 a ve üzeri ama büyücu , okcu silah bakıyorum adamlar 50a 100a arası veriyor. Savaşcı 4 story karakterleri arasında bence cok önemli bir yere sahip coğumuzun ilk karakteri ve ya en iyi oynadığı karakteri. Ben savaşcıdan başka karakter kullanamam. Başka karakterlere alışmam cok uzun sürer. Bu yüzden bence savaşcının skill sorunu cözülmeli. Cözülmesse savaşcı karakteri cok önemsizleşecek ve bunu coğu kişi istemez.

Yazımı okuduğunuz icin teşekkür ederim.İyi oyunlar saygı değer 4 story ailesi.

LeGeNd0StoRY

Hadi valorian içindeki gücü serbest bırak. Birlikte iyi bir 4story'e.
https://s.gravatar.com/avatar/5147099640529878b0be1f7e8384768a?s=80
628 gün önce oluşturuldu #2
CaspianTR
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Bu konuda bir cözüme ulasilacagini pek sanmiyorum. Diger konulardada belirtildigi üzere savasci oluruna birakilmis bir sinif suan. Olaya ticari yönden bakarsak, oyuncularin ticaretini kolaylastirmak icin global bir bölge olusturulup tüm ülkeler bu global alana belli saatlerde giris yapabilir. 12 ülkenin oyuncusunun tek noktada bulustugunu düsunurseniz aradiginizi bulmakta zor olmaz.. Tabi bunun gelebilmesi icin yüksek seviye optimasyon islemi ve yuksek seviye donanim gerekiyo benim fikrim hayal birazda..
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.