SAVA CİDDİ ANLAMDA YENİ 1 KURTULMA SKİLİ EKLENMELİ

1
3
186 gün önce oluşturuldu #11
WeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Saçma olur düzenbazlarda 3stun 1 kör 1 blokaj var savaşçıda 4stun 1 blokaj zaten stun sayısı fazla diğer karakterlere kıyaslarsak daha dayanıklı birde kurtıluş gelirse etraf savaşçıdan geçilmez
Münakaşada Zafer mağlup olanındır, Yenilmek zenginleşmektir.
186 gün önce oluşturuldu #12
rahibanius
Seviye 139, Lapiris
Rahip
Valorian
Kurtulma skill'i gelecekse rahibe gelmeli veya rahipteki arındırma buzun içinde de işlemeli. Benim düşüncem bu yönde #EMO_ALT_1#
186 gün önce oluşturuldu #13
WeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Evet olabilir ama savaşçıya görünce güldüm #EMO_ALT_2# zaten kolay ölmüyoruz herkes savaşçı başlar kötü olur
185 gün önce oluşturuldu #14
iTeamStar
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Gor
Sürekli baltayla saldırmak yerine kılıç kalkanda kullan ozaman sınırsız stun atabilirsin #EMO_ALT_3#
185 gün önce oluşturuldu #15
WeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Konuyu açan ben değilim sadece gözüme carptı bende savaşcıda kurtuluşun saçma olduğunu belirttim #EMO_ALT_4# saydıgım stunlarda kılıc kalkan stunları da dahil #EMO_ALT_5#
185 gün önce oluşturuldu #16
Abdanlberia
Seviye 125, Lapiris
Çağırıcı
Derion
İyide savaşcılar arındırmalarını saptır gibi bile kullanıyor ama okçuya geldiği gibi her karaktere artist bir hareket yapan vuruş skili gelse güzel olur
185 gün önce oluşturuldu #17
WeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Hiç gerek yok #EMO_ALT_6#
185 gün önce oluşturuldu #18
WarriorLB
Seviye 61, Lapiris
Savaşçı
Derion
Öncelikle iyi günler dilerim her MMORPG oyunda bir karakter ortama gücü söz konusudur ama oyuncuların bunu fark etmezi uzun süre almaktadır örneğin ki bir sınıf düelloda iyi iken birisi seviye ilerletmede birisi takım oyunlarında birisi ise takımı için önden ilerliyerek savunma yapmada iyidir şimdi burada ki konu ne kadar oyuncular için dikkat çekici olsada yeni yetenek gelme olasılığı neredeyse hiç yoktur çünkü zaten Yetenek Tahtası bölümünün yeterince dolu olduğu dikkatinizi çekecektir ve yeni bir Yetenek gelmesi Ekstradan " Seviye Sınırı " nın artacağı anlamına gelir ama çoğu oyunun yaptığı gibi yeni bir güncelleme ile isimi ve özelliği değişebilir bu en son Çağırıcı sınıfında dikkat çekmişti çünkü Yoldaş çağırma anlayışı tamamen değişmişti asıl konuya gelirsek Savaşçı Sınıfı " En fazla canı olan , en fazla hasar vuran eşyayı kullanan , en fazla savunması olan zırh parçalarını kullanan bir sınıftır toplu hasar vurma , diğer sınıflar Boss ları kesmekte zorlanırken bir zırh kırma ile bir kaç sınıfın vereceği hasar kadarını tek başına vurma gibi hem tek başına hemde takım arkadaşları ile uyum sağlamaktadır bu oranlar zaten bazı sınıfların yarım katı kadar yüksektir , her sınıfın çok rahat olacağı ve eylenceye dönüşeceği vakit vardır o vakte kadarda zaten eşyalarınızı almış ve artık el beceriniz daha fazla artmış olacaktır bundan dolayı da o yetenekleri çok rahat kullanacaksınızdır o yüzden " Savaşçı Sınıfı " zaten ideal bir sınıf ve yetenekleri doğru orantılıdır
Umarım ki yardımcı olmuşumdur iyi günler dilerim

We work in the dark , to serve to light
184 gün önce oluşturuldu #19
WeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Haklısın #EMO_ALT_7#
184 gün önce oluşturuldu #20
NegativeQ
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Aramıza İE ile mi katılıyorsunuz 341 gün önceki konuya yorum yapmak #EMO_ALT_8#
1
3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.