SAVA CİDDİ ANLAMDA YENİ 1 KURTULMA SKİLİ EKLENMELİ

2 3
707 gün önce oluşturuldu #1
SariCayKasigi
Seviye 96, Lapiris
Savaşçı
Derion
Yok Abi yok böle şey eger 1 savaşçı iseniz ve 1 büyücüyle ws atıorsanız her türlü kaybettiniz g.o cunki oyunda şöle saçma 1 şey var büyücü sava 1. cehini attıktan sonra bitmesine ramak kala donma atıo sonra yine ceh böle sınırsız stunla saw ölüor böle 1 şey olamaz 1 kurtulma skili eklenmesi lazım yoksa sav büyücü ile ypılan her ws de kaybeder?
707 gün önce oluşturuldu #2
Oyx
Seviye 120, Lapiris
Okçu
Gor
arındırma skilli ile cehini arındırabilir veya cehini saptırabilirsin.
707 gün önce oluşturuldu #3
Z4GR0S
Seviye 101, Lapiris
Büyücü
Valorian
Tamam kurtulusu versinler , baltayı atsın sonra zırhı kırıp cıglık attımı , paket..
Her karekterın en az bir ct si vardır ... En az da bir ctlediği vardır ... anlayın artık
"Düşünebilen kimse, kendi toplumsal ve kültürel gerçeklerine uygun bir dünya görüşüne sahip olabilen insandır." -Sebzevarlı
707 gün önce oluşturuldu #4
TheL3qenD
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Gor
savaşçının ct lediğini söylesene hele

büyücü ile vs atarkenki durumu sana hemen anlatayım şimdi büyücü geldi cehennemini attı sende idareyi atıp misslettin sonra geldi buzunu attı saptırdın ve senin baltanı atman ile adamın seni yavaşlatıp ışınlanması aynı süre sen baltayı atsan bile yavaş bir şekilde adamın yanına kadar gidiyorsun sonrasında işe de bak yahu adamın cehennemi ve buzu yeniden dolmuş, savaşçının skillerinin bu kadar misslediğinide düşünürsek kesinlikle haksızsınız savaşçının adeletsizliği yüzünden savaşçı oynamayı bırakan çok kişi var en azından bir hızlı koşu olmalı son durumda büyücünün yanına aynı sürede gelebilmeli yani hesaplamalısınız bunları oyunu item oyununa çevirmeyin 24 44 setim yok ve savaşçı oynamak istiyorum ha dersinizki sovosconondo cok fozlo cono vor omo, işte orayada gelince 24 u sınır yapıp 44 leri kaldırcaksınız arakdaşım benim 30k canıma adam 4 5 vuruşa beni öldürüyorsa benim o oyundan zevk almam beklenemez sonrasında oyunda zaten diğer online oyunlara göre az oyuncu var tüm classlar aynı olur ve çok da zevkli olur sanıyorsanız baya yanılıyorsunuz ki işte ozaman oyun item oyunun dan başka bir şey olmaz zaten şu andada o duruma doğru gidiyor, bana kimse burda savaşçıyı övemez arkadaşım siz bildiğin kendi classınızı savunmak için haksızlığa boyun eğiyorsunuz çünkü savaşçı tarafından yatırılmak yemiyor ama kendinizi player sanarak aynı skilleri 5 sn de bir kullanmak yiyor tabi değil mi
Ne derler bilirsin: Savaş ne kadar zorsa zafer o kadar tatlıdır.
707 gün önce oluşturuldu #5
Z4GR0S
Seviye 101, Lapiris
Büyücü
Valorian
Savascı rahib falan keserken dünyalar savasında 100 vs 1 atıcak kadar zorlanır zaten , rahip kesmek o kadar zordur ki savascıda aman allah aman yani . Bu kadar abartıp ezmeye gerek yok savascıyı , 3-5 senedir gerekli güncellemelerin gelmesini bazı arkadaslarım hep dile getirdiler nafile . Fakat kurtulus skılı ne demek allah askına #EMO_ALT_1# Bu sefer söz konusu durumların hepsi savascı harıcı tum karekterler icin gecerli olucak ve Savascıyı oyun icinde erimiş bir class olarak görebilirsiniz. Bende öyle görüyorum ama Hala oyunculuklarını konusturup bunun altından kalkanlar var , beceremiyosanız oynamayın. Ben mesela büyücüyüm ve hicbir iddiam yok , çok fazla ölmüsümdür belkı ama hic sikayet etmem , çünkü benle alakalı bir problem.
Savascı her ne kadar büyücüyü zor kestigini düsünsenizde . Bir o kadar kolayda Rahip keser.
"Düşünebilen kimse, kendi toplumsal ve kültürel gerçeklerine uygun bir dünya görüşüne sahip olabilen insandır." -Sebzevarlı
706 gün önce oluşturuldu #6
GodAres
Seviye 115, Lapiris
Savaşçı
Gor
ya hocam rahipelrin büyücüelrin cağırıcrıcıınn düzonun büyücüünn skilelri ard arda gelıyor 16 15snyedi 1 buda demk oluoki 1kere yakalanan ölür peki savaşcıda napalım 30sn de gelıo 1ri saptır dieri kurtulus ? e stun kalmadı düzonun büyüxcücünün cağırıcının direk blokaj tututlma yawaşlatma vs vs sahsen ben bi büyücüden buz ceh yada düzo tuuttunda klawyeyi bırakıyorum ölmem%1000 cnkü bunla beraber savo görünemz olamıyor buda bi büyücü savaşta görünmez olsa 6hisle görüp saptıra absana kadar büyücü düzenbaz direk cehennem korku atıyor cnkü 6hiss okadar kücükki valla yokmus gibi takılıom bunun dısında biz düz 2k vururken başka bi skilimiz yok bi alan bi aura yok düzenbaz geliyor 6500 7000 6700 4800 vuruo +aura büyücü aura alan savascıdada gariban 2stun 2k vura vura dövemeye calısıoz üstelik oakdar misliyozki gecen uyusturma cığlık attım ikiside misledi doğal olarak öldüm madem skil getirmek istemıyorsunuz bari mislemesini önleyin bari bşyler yaparız
706 gün önce oluşturuldu #7
Z4GR0S
Seviye 101, Lapiris
Büyücü
Valorian

ya hocam rahipelrin büyücüelrin cağırıcrıcıınn düzonun büyücüünn skilelri ard arda gelıyor 16 15snyedi 1 buda demk oluoki 1kere yakalanan ölür peki savaşcıda napalım 30sn de gelıo 1ri saptır dieri kurtulus ? e stun kalmadı düzonun büyüxcücünün cağırıcının direk blokaj tututlma yawaşlatma vs vs sahsen ben bi büyücüden buz ceh yada düzo tuuttunda klawyeyi bırakıyorum ölmem%1000 cnkü bunla beraber savo görünemz olamıyor buda bi büyücü savaşta görünmez olsa 6hisle görüp saptıra absana kadar büyücü düzenbaz direk cehennem korku atıyor cnkü 6hiss okadar kücükki valla yokmus gibi takılıom bunun dısında biz düz 2k vururken başka bi skilimiz yok bi alan bi aura yok düzenbaz geliyor 6500 7000 6700 4800 vuruo +aura büyücü aura alan savascıdada gariban 2stun 2k vura vura dövemeye calısıoz üstelik oakdar misliyozki gecen uyusturma cığlık attım ikiside misledi doğal olarak öldüm madem skil getirmek istemıyorsunuz bari mislemesini önleyin bari bşyler yaparız

Dediklerinin çoğuna katılıyorum fakat , dediğim gibi kurtulus skili gelıcek olursa savascının duruma dıger tum sınıflar dusucek bu seferde sacma olucak böylece de ,
En mantıklı secenek suan ıcın stan soğuma sürelerinin azaltılması gibi duruyor.
706 gün önce oluşturuldu #8
GodAres
Seviye 115, Lapiris
Savaşçı
Gor
evet bizimde sınırsız stunumuz olsun herkesde var bi savoda yok
706 gün önce oluşturuldu #9
GodAres
Seviye 115, Lapiris
Savaşçı
Gor
ya bukadar mislenirmi ya valla bıktım suan cözüm getirin her stunum mis ya yeter artık
705 gün önce oluşturuldu #10
TheL3qenD
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Gor
sen şuan diyorsunki herkesin savaşçıyı kesebilmesi normal savaşçının başkasını kesecek olması a normal, rahip konusuna gelince rahip in hangi amac için kullanıldıgını biliyormusun ? rahipin özelliği savaşta can basmak takımı korumak ve kalkan acmak can basmak hayvana donusturmek felan rahip oynamayı bilen biri eşit durumda savaşçıyı alır bana kalırsa senin söylediğni şey şu savaşçı dibine girince kesebiliyor, anladım senide ama bizim derdimiz şu ki çağrıcının dibine girsek onur tarafta hayvan var düzenbazın dibine girsek, bunu hiç açıklamıyorum bile #EMO_ALT_2# büyücüye girsek adamın ışınlanması var okçunun dibine girsek ismini hatırlamıyorum adamı 200 metre öteye uçuran bir skill i var yani artık bu gelişmiş itemlerle savaşçının adm alması çok zor hani canı ve dayanıklılığı bir işe yarasa adamları koruyacak bir skill i olsa rahip gibi destek olarak tank şeklinde destek çıksak yine lafım yok ama adamların yanına yaklaşmadan ölürüyoum madem ws de adam öldürmemize imkan sunmayacaksınız en azından bişey yapında savaşta bir işe yarayalım en kötüsü oyundan zevk alalım
Ne derler bilirsin: Savaş ne kadar zorsa zafer o kadar tatlıdır.
2 3
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.