RAHİP KARAKTERİ HAKKINDA (RAHİBANİUS)

2
527 gün önce oluşturuldu #1
rahibanius
Seviye 130, Lapiris
Rahip
Valorian
Yeni sürümde keder de mana götürmeye başladı bunda bir sıkıntı yok ama kederle ata binilmeli. Eminim birtek ben bu fikirde değilimdir , savaşlarda merkezden kaleye giderken çok geride kalıyor ve bir düzenbaz bile işini bitirmeye yetiyor
Eli hiç fark etmez düzenbazda ve büyücüde sınırsız kitleme var zaten tutulup kesiliyoruz.

Ayrıca rahibe büyücüdeki buzlanma gibi bir skill lazım hipnoz attığımızda savaşta ise kesinlikle hiçbir işe yaramıyor , sincap ta öyle.

Düşünebiliyormusunuz biz misslemeden hipnoz atabilsek bile okçular düzenbazlar savaşçılar kendini arındırıp kurtulabiliyorlar , çok saçma.

Rahip teki arındırma ile bir buzun içinden çıkabilirmiyiz? Hayır.

(Bu konu tartışılabilir ama bunların gerçekten gerekli olduğunu düşünüyorum ve kabul görülürse geliştiricilere iletilmesini istiyorum.)
527 gün önce oluşturuldu #2
Oyx
Seviye 120, Lapiris
Okçu
Gor
orası da senin grubundaki üyelerin seni korumasına kalıyor.
527 gün önce oluşturuldu #3
iKazuYa
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Gor
Desteklemiyorum. Arındırını kullanmayı bilirsen tüm stunlardan kurtulabilirsin buz dahil o senin playerliğinla alakalı kullanmayı bilmiyosan skill i ve karakteri suçlamamalısın #EMO_ALT_1#
527 gün önce oluşturuldu #4
CaspianTR
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Burada en geri kalmis ve hic birsey yapamayan sıkıntı ceken sınıflar yazacak olsa ve bunlari tarafsizca degerlendirmeye alsak halayin basına savascı gelir. Rahip olarak temel göreviniz zaten oyunculari korumaktir. Yıllardir söylüyoruz rahip savaşlarda birebir oyunculari kesmek üzere tasarlanmis bir char degildir. Rahibin görevi keder tutmak takimini korumak ve takimindaki kisilerin bp kasıp rahibe destek olmasıdır.

Ki buna ragmen icinizde rahibin su hali ile bile support olmadan oynayan ve bir cok kisiyi kesebilen rahipler vardir. Savascılar sınıfımız cok kötü skill gelsin su eklensin dese anlarımda baska classları anlamak epey güc.

Kederdeyken binege binememe konusunu bende mantıksız görüyorum, cogu zaman rahip arkadaslari keder actıktan sonra cekmemiz gerekiyor. Bazense kaleden yürürken rahipler geride kalıyor, orada burada bekleyen charlar kesiyor rahibin kederi heba oluyor. Bunun yerine dediginiz gibi keder acıktan sonra binege binebiliyor olsa kötü olmazdi.
527 gün önce oluşturuldu #5
rahibanius
Seviye 130, Lapiris
Rahip
Valorian
Savaşçı da nasıl saldırı ve savunma varsa rahipte de var.
2 çeşit rahip var

1-Saldırı rahibi
-Akıl takıları takar
-Saldırma skilleri ustadır
-Değnek takar
-Değneğinin +'sı zırhından fazladır

2-Savunma rahibi
-Bilgelik takıları takar
-bufflar,keder, kalkanlar ustadır
-Asa ve Gantha takar
-Gantha sı güçlüdür zırhı güçlüdür

-------------------------------------------------------
Kazuya senin dediğin hakkında;
Buzlanma ve cehennemi savaş sırasında anında beklemeden atılıyor ama arındırma nın süresi var , hadi ws de arada denk gelir ama savaşta buzun içinden çıkamazsın.
------------------------------------------------------
Birde çileyi çeken anlar , en az 1 yıl rahip oynamamış arkadaşların "sorun sende, player değilsin" tarzı saçma yorumlar yapmamasını rica ediyorum.
524 gün önce oluşturuldu #6
iOscarto
Seviye 10, Xhadra
Rahip
Derion

bende desteklıyorum buyucu fazla sahnede oynadı yeter artık stundan bısı yapılmıyor rahıplerın arındırması en azından %60-70 ihtimalle buzdan ve stundan kurtulabılmelı zaten rahıbın stunu yok dogru duzgun

Edit / Bütün harfleri büyük yazmak forum kuralları gereği yasaktır. Kurallar konusunda dikkatli olunuz./ CyClops

523 gün önce oluşturuldu #7
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Ashriel bir avatar olarak soylemek istedigin birseyler var mi:)

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

522 gün önce oluşturuldu #8
aShRi3L
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion
Keder konusunda rahibanius'a katılıyorum bineklere binilmemesi büyük sıkıntı gerçi ben pek kullanmıyorum ama neyse #EMO_ALT_2#

Diğer bahsedilen arınma kitleme konusu benimde hayalim öyle birşey olduğu anda kendi adıma konuşuyorum benim kesilmem imkansız hale gelir düzenbaz karakterleri bile rahibe kesilir hale gelir tabiki ufak bir madalya yardımıyıla ^^ Gelirse harika olur ama gelmiyceği için heveslenmeye gerek yok #EMO_ALT_3#

Savunma Rahibi sadece isim olarak geçiyor işlev olarak sıfır asa kitap kullanmak istesen kitaptaki savunma karakterin savunma kısmına hiçbir şekilde etki etmiyor sadece savusturma ve direnc özellikleri karakterin oranlarını artırıyor.Fakat savascıda kalkan takıldığı anda kalkanın savunma oranı direk karakterin savunmasına yansıyor aynı şekilde rahibin kitabıda bu etkende bulunsa belki savunma rahibi olunabilir onun dışında savunma rahibi diye bişey gereksiz.

Şu rahip takımını korur yok atak yapmaz gibi düşünceler bana çok anlamsız geliyor. Sanırım bu düşüncedeki kullanıcıların rahip karakteri kullan oyuncuları sadece onlar oyunda olduğu zaman oyuna giricek savaş vs. bişey olursa onlar dahilinde bişeyler yapmaya çalışıcak onun dışıda ülkelerinin merkezlerinde boş boş oturucaklar bu şekilde diğer kullanıcılara muhtac olarak oyundan zevk almaya calısıcaklar düşünceleri bunlar sanırım.

Rahip karakteri birebirde oyuncu kesemiycek bir karakter ise Rekamies Avatarı adı altında yapılan turnuvaların amacı ne acaba ? Rahip karakteri hiçbir karaktere bağlı olmadan gayet güzel birebir oyuncu kesebilir rahipleri diğer karakterlere muhtaç bir karakter gibi gösteren düşüncelerden uzaklaşın artık .
522 gün önce oluşturuldu #9
BladeDerion
Seviye 34, Xhadra
Düzenbaz
Derion
Önerim binek üstündeyken kederin deaktif olması yani binekteyken kederin hala açık olup diğer oyunculara etki etmemesi.
521 gün önce oluşturuldu #10
ayikunmu
Seviye 20, Lapiris
Savaşçı
Derion
çok iyi bi konuya değinmişsin keder de kesinlikle ata binilmeli ve ayrıca arınma skili hakkında sunu söyleyebilirm öyle birşeyki dediğin gibi gelirse rahip bu sefer aşırı güçlü olucaktır ama gelmedigi zamanda 1e1 de yeterli gücü yok çok iyi oynayarak diger karkaterleri kesebiliyorsunz rahip ile ama hipnoz skili bence vuruldugu zaman bozulmamalı o zaman bence cok daha adil olur ama arınma skili böyle kalmalı bence.
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.