BU HESAP BAŞKA BİR OYUNLA BAĞLANTILI HATASİ

1
458 gün önce oluşturuldu #11
eSupp
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
O hata geldiği zaman ENTER tusuna basılı tutun yakalsık bi 10-15 saniye. Daha sonra tusu bırakın oyuna girecektir.
427 gün önce oluşturuldu #12
MasterOfWarrior3
Seviye 82, Lapiris
Savaşçı
Derion
Şuan bende de oldu oyuna bağlanamıyorum. Dünyalar savaşı bittiği anda oyundan attı ve hatayı vermeye başladı yardımcı olabilir misiniz ?
378 gün önce oluşturuldu #13
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Aynı hatadan söz etmek için konu açmaya çalıştığımda bu başlık kullanılıyor dedi ve yazdıklarım da boşa gitti , buraya tekrar yazıyorum. Bazen oyun durduk yere atıyor ve bu hatayı veriyor , evete basıyorum birdaha geliyor , hayıra basıyorum giriş yapmaya çalışınca tekrar geliyor. Bunun bir çözümü yok mu? Yüzlerce kez evete basınca giriyor anca..

Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
378 gün önce oluşturuldu #14
eSupp
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian

O hata geldiği zaman ENTER tusuna basılı tutun yakalsık bi 10-15 saniye. Daha sonra tusu bırakın oyuna girecektir.

Çözüm burda dostum.
1
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.