LLTEKBOREKLL LONCASI

581 gün önce oluşturuldu #1
YettimGarii
Seviye 82, Lapiris
Rahip
Derion
Lonca İsmi : llTEKBOREKll

Lonca Kapasitesi: 100

Loncaya Katilmak için Özel Şartlar: Güvenilir, Savaşmaktan Çekinmeyen, Yardımı ve yardımlaşmayı Seven, Günde En Az 12 Saat Online Olan ve Arkadaşlığa Önem veren Bilgili Oyuncular ile Bir Loncada Toplanmayı Kabul Eden Herkes Gelebilir..

Lonca Açıklamaları: Loncamızın amacı yüksek puanlara ulaşmaktır , Hedefimiz tüm bölgeri ele geçirip Valorian ırkını tarihten silmektir. Şartlarımızı kabul edip Loncamıza dahil olmak isteyen üyeler Benim İle Temasa geçebilir.

Özel Bilgi: Loncamızda Exp (Tecrübe) bağışı yapmanız,her gün YettimGarii nickine 1 altın gold postalamanız gerekmektedir.

Özel Bilgi2:llTEKYUREKll İle hiç bir alakamız yoktur.
581 gün önce oluşturuldu #2
Extazyl1nks
Seviye 18, Lapiris
Okçu
Valorian
Konu trollse komik. Troll degilse dahada komik #EMO_ALT_1#
581 gün önce oluşturuldu #3
blackwolf60
Seviye 82, Lapiris
Büyücü
Valorian
Ahahahhahahaha beni alsana loncaya #EMO_ALT_2# hergün 3 altın gold(!) Atiyim bu arada gold altın demek #EMO_ALT_3#
581 gün önce oluşturuldu #4
YettimGarii
Seviye 82, Lapiris
Rahip
Derion
Konu başlığının IITEKBOREKII olarak değişmesi talep ve arz ediyorum. Teşekkürler
Not: İsteyen troll isteyende konuyu ciddiye alabilir. Fakat konuyu açarken ben çok güldüm #EMO_ALT_4#
Not2:konuda bazı yazım yanlışları vardı şahsım tarafından yani rahipler rahibi en iyi güzel insan YettimGarii olarak BEN düzelttim. #EMO_ALT_5#
581 gün önce oluşturuldu #5
Avenu
Seviye 101, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Troll oldugundan bişey demiyorum #EMO_ALT_6#
581 gün önce oluşturuldu #6
CyClops
Karakter yok

Bölüm oyun içi lonca tanıtımları için kullanılmalıdır.Harici konular açmak, tartışma yaratabilecek konular açmak yasaktır. Konu bölüm ve forum kurallarına uygun olmadığından kilitlenmiştir.

Keyifli Forumlar
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.