ACİLL YARDIM

2
575 gün önce oluşturuldu #1
blackwolf60
Seviye 82, Lapiris
Büyücü
Valorian
arkadaslar yeni bir leptop almayı düşünüyorum ögrenciyim bilgisayarın özellikleri:
1:4gb ram
2:500gb hdd
3:intel celebron 2957u

oyun oynarken kasmalar yasanırmı bide fiyatı 799 tl
574 gün önce oluşturuldu #2
blackwolf60
Seviye 82, Lapiris
Büyücü
Valorian
oyunu özledim daa biraz acele ederseniz #EMO_ALT_1#
574 gün önce oluşturuldu #3
FederalAgent
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Merhaba blackwolf60,

Öncelikle, Windows 10 işletim sistemi yüklü olan bir dizüstü bilgisayarda oyun oynama işlemini gerçekleştirirken yüksek performans alabileceğinizi belirtmek isterim.

Sözünü ettiğiniz bilgisayarın özellikleri hakkında;
- 4 GB RAM'e sahip bir bilgisayarı tercih etmeniz sağlıklı olacaktır.

- 500 GB HDD'ye sahip bir bilgisayarı tercih etmeniz sağlıklı olacaktır. Bilgisayarınızı iş için kullanmayacaksanız ve çok fazla dosya barındırmayacaksanız, doğru tercih olduğunu belirtmek isterim.

- Intel® Celeron işlemciye sahip olan bir bilgisayarı tercih etmeniz sağlıklı olmayacaktır. Intel® Celeron işlemci, genellikle düşük bütçeli bilgisayarlara ve bilgisayarı, sadece internette sörf yapmak için kullanan kullanıcılara hitaben piyasaya sürülmüş bir işlemcidir. 4Story oyununu maksimum kalitede ve maksimum performans alarak oynamak istiyorsanız, Intel® Core i5 işlemciyi tercih etmenizi önermekteyim. Eğer bütçeniz düşük ise, Intel® Core i3 işlemciyi de tercih edebilirsiniz.

Ek olarak; aşağıdaki görsel materyalde 4Story oyununun minimum sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz

iyi forumlar.
573 gün önce oluşturuldu #4
ReisKa
Karakter yok

FederalAgent sen bu işi biliyorsun #EMO_ALT_2#

"En iyi bildiğim şey hiç bir şey bilmediğimdir."
572 gün önce oluşturuldu #5
FederalAgent
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Valorian
İşim bu, sayın moderatör. #EMO_ALT_3#

Mesajnız ve görüşünüz için teşekkür ederim,

İyi forumlar.
572 gün önce oluşturuldu #6
blackwolf60
Seviye 82, Lapiris
Büyücü
Valorian
Teşekkür ederim vazgeçtim almaktan almışken iyi bisey alican i5 veya ustu bisey arıyorum celebrondan bende pek haz etmem fakat fiyatı uygun diye düşünmüştüm
572 gün önce oluşturuldu #7
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Bende 10 yıllık notebooku mu rafa kaldırıp yeni pc toplamaya başladım da masraflı çıkıyor. Bakalım nasıl olacak:)

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

572 gün önce oluşturuldu #8
blackwolf60
Seviye 82, Lapiris
Büyücü
Valorian
Sargonnas ben +26 cakramim olsa toplamayı bırak oyun bilgisayari alırım #EMO_ALT_4#
571 gün önce oluşturuldu #9
NiGHtArCH3R
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
16gb ram gtx 960 4gb 256bit i5 6500 var ama enfazla fps 64 4storyda fps sorunu var galiba ?
570 gün önce oluşturuldu #10
blackwolf60
Seviye 82, Lapiris
Büyücü
Valorian
Bi şöyle ss atabilecek varmı oyun ne alemde bi bakam
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.