WİNDOWS 10 CREATORS UPDATE

718 gün önce oluşturuldu #1
FederalAgent
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Merhaba sevgili oyuncular,

Bildiğiniz üzere, 2 Ağustos 2016 tarihinde Windows 10 işletim sistemi için Yıldönümü Güncelleştirmesi adında bir güncelleme yayımlandı. Bunun üzerine, Windows 10 işletim sistemine sahip olan oyuncular isteğe bağlı veya istek dışı olarak Yıldönümü Güncelleştirmesi'ni edindi. Fakat, Yıldönümü Güncelleştirmesi beraberinde 4Story oyunu için rahatsız edici bir sorun ile birlikte geldi. Yıldönümü Güncelleştirmesi'ni edinen oyuncular, 4Story oyunda yüksek derecede kasma, donma ve birçok benzeri hata ile karşılaştılar ve söz konusu olan kasma sorunu, oyun esnasında değil, karakter seçme ekranında başlıyordu. Bu sebepten dolayı da oyun esnasında adım atılamayacak bir hal ile karşılaşılıyordu. 2 Ağustos'tan bugüne dek herhangi bir düzeltme veya gerek Gameforge tarafından, gerek Microsoft tarafından herhangi bir güncelleme yayımlanmadı.

Geçtiğimiz günlerde, Microsoft Özel Etkinliği'nde tanıtılan, Windows 10 işletim sistemi için yayımlanacak ikinci büyük güncelleme olan Creators Update duyuruldu. Creators Update'in, 2017 yılının başında yayımlanması planlanmaktadır.

Yıldönümü Güncelleştirmesi ile gelen yüksek seviyedeki kasma ve donma sorununun, Creators Update ile giderileceğini düşünmekteyiz. Belirtilen tarihe kadar, yani 2017 yılının başında Creators Update yayımlanmadan önce eğer Gameforge söz konusu olan soruna herhangi bir çözüm bildirisi yayımlamaz ise, 2017 yılının başında yayımlanacak olan Creators Update'i beklemekten başka bir çözüm seçeneğinin olmadığını bilmekteyiz. Bu süre zarfında eğer bir çözüm bildirisi yayımlanır ise Creators Update'i beklemek için herhangi bir sabır gösterisi sergilemek zorunda da kalınmayacaktır.

Saygılarımla,
İyi forumlar.
715 gün önce oluşturuldu #2
JeDaYGG
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Derion
destek liyorum
712 gün önce oluşturuldu #3
CyClops
Karakter yok

Konu ilgili bölüme taşınmıştır...
647 gün önce oluşturuldu #4
FederalAgent
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Merhaba,

Söz konusu olan Creators Update güncellemesinin, önümüzdeki Nisan ayının başlarında yayımlanması planlanmaktadır. Bu güncelleme ile Windows 10 işletim sisteminde karşılaşılan tüm 4Story oyun sorunları giderilecektir.

Saygılar.
410 gün önce oluşturuldu #5
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Sayın PEGASUS,

Win 10 konusu hakkında bir gelişme var mıdır? Daha doğrusu şirket çalışıyor mu bu konuda yoksa daha hiçbir düzeltme çalışması plana alınmadı mı? Bilgi verebilir misiniz?

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.