BAKİM OLDU AMA

443 gün önce oluşturuldu #1
CrazyMadRabbit
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Derion
Bugun tüm oyuncuların bekledıgı gundu marduk takıları leya turnuvası rutbeler lag sorunu ıcın olan bır bakım olacagını dusunuyorduk.Ama yıne şok olacagımız bır sey ıle karsılastık yıne hıc bır sey yok takılar takılmıyor takımız olmadıgı ıcın guc takısı takıyorum buyucuye bılgelık falan hepsını gectım leya turnuvasında alıcamız pelerınler bıze 1 ay boyunca cok fazla guc verdıgı ıcın almaya bıle gerek yok dıye dusunuyorum rutbeler neykı zaten ya lonca rutbesı daha onemlı bırısı kavga ederse lonca lıderı ıle gıtsın acsın lonca gostersın rutbesını bız oyuna gırdgımızda o ustumuzdekı gorunen o guzelım rutbelerımızı ıstıyoruz leyada aldıgımız 27 deyneklerı ıstıyoruz oyundakı lagın gecmesını ıstıyoruz marduk takısının takılmasını ıstıyoruz cok mu şey ıstıyoruz acaba ?
443 gün önce oluşturuldu #2
Clarity
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Çok şey istiyoruz tavşancık çok şey... sıra sıra takarız artık turnuvalarda takıları...
443 gün önce oluşturuldu #3
oJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Kesinlikle katılıyorum buna bir çözüm bulunmalı.
Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnağı, bir tırnak bir ayağı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir… Cengiz Han
443 gün önce oluşturuldu #4
SylinX
Seviye 140, Lapiris
Büyücü
Valorian
Takılarımız yok diye ne muharebe nede dünyalar giriyorum hayır marduk takılarını cıkarmayın diyorlar 1 haftadır düzeltmediler ayrıca en büyük sorunlardan biride lag halen geçmedi,ayrıca oyun açıkken herhangı tarayıcıya girilmiyor ama üzülmiyelim nede olsa bekledigimiz şeyler oluyor bir farklılık olmuyor #EMO_ALT_1#
443 gün önce oluşturuldu #5
xProFeeling
Seviye 84, Lapiris
Rahip
Valorian
Bu kadar oyuncunun istegini hice sayıp hiç bişey olmamış gibi bakım yapilması açıkçası cok gülünç
443 gün önce oluşturuldu #6
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Kim neyi hiçe sayıyor ? Yasanilan sorunlarin farkinda oldugumuzu ve duzeltmek icin sirketin calistigini zaten soyledik. Bu bakimda duzeltilmesinin bir imkani olsa zaten yapilirdi merak etmeyin. Sanki aninda duzeltme imkaninin oldugu halde keyfiyen duzeltilmiyor gibi algilamaniz ve lanse etmeniz acikcasi cok gulunc. Sabirli olmanizi rica ediyorum.

Revo chrome da olusan sorunun ustundede calisiliyor. Duzeltilene kadar firefox, opera gibi tarayicilari kullanabilirsiniz.

Team Coordinator a.k.a Crew Leader
443 gün önce oluşturuldu #7
Clarity
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Bari turnuvaya kadar olmayacaksa eksik takilarimiz yerine gecici 2 3 gunluk takilar verilsin cokta iyisinden bahsetmiyorum tabii 44 akil 35 day 350 yada 450 canmiydi onun gibi takilar verilsin bence
443 gün önce oluşturuldu #8
Lowercup
Seviye 140, Xhadra
Rahip
Valorian
bu yeni pack beraberinde bircok sorunu getirdi yeni pach istemiyoruz.1 ay önceki halini istiyoruz oyunun
Öldükten sonra yaşamak istiyorsanız; Ya okumaya değer şeyler yazın ya da yazılmaya değer şeyler yaşayın.
442 gün önce oluşturuldu #9
KaRaOkCu54
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian
Yine hep birlikte büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz malesef;

Yıllardır gelen patchler oyuncuları memnun edemiyor zaten. Şirket oyunu daha zevkli daha aktif hale getirmek yerine, teknik problemlerle uğraşmak yerine yeni binekler, yeni petler , eşya seviyesi arttırmak, lvl sınırını arttırmak gibi şeyler getiriyorlar. Oyunda daha öncelikli şeyler varken neden bunlar getiriliyor. Neden 4Story adlı bir oyunları olduklarını unutuyorlar?
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.