10 KASIM 193∞

374 gün önce oluşturuldu #1
iLordOfLavas
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Gor

'Ne mutlu ona ki, onun genç nesillere emanet ettiği ve ‘en büyük eserim’ diye nitelendirdiği Türkiye Cumhuriyeti, günümüzde ileri bir demokrasi anlayışı ile taçlanmış olarak yine onun gösterdiği hedefler dahilinde varlığını devam ettirmektedir. Gelecek nesillerimizin de aynı şuur ve inançla ve de bilinçle bu kutsal emaneti bizden büyük bir onurla devralacaklarına, Cumhuriyetimizi çok daha müreffeh bir devlet haline getireceklerine olan inancım tam ve katidir.''

Edebiyete İntikalinin 78. Yıl dönümünde Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü minnetle, şükranla ve rahmetle anıyorum.
374 gün önce oluşturuldu #2
PegasusTR
ADMİNİSTRATORS

Cw2V0rdVIAA8Fy2.jpg

Atamızı Saygı, Minnet ve Özlemle anıyorum...

Team Coordinator a.k.a Crew Leader

373 gün önce oluşturuldu #3
ReisKa
Karakter yok

Edebiyete İntikalinin 78. Yıl dönümünde Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü minnetle, şükranla ve rahmetle anıyorum.

"En iyi bildiğim şey hiç bir şey bilmediğimdir."
9 gün önce oluşturuldu #4
iLordOfLavas
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Derion

Edebiyete İntikalinin 79. Yıl dönümünde Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü minnetle, şükranla ve rahmetle anıyorum.
9 gün önce oluşturuldu #5
iWeOwnLegends
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian

Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz

Ebediyete İntikalinin 79. Yıl dönümünde Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü minnetle, şükranla ve rahmetle anıyoruz.
Münakaşada Zafer mağlup olanındır, Yenilmek zenginleşmektir.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.