NİGHTARCHER LAPİRİS VİDEO XD

1
667 gün önce oluşturuldu #11
GangsterPanda
Seviye 30, Lapiris
Okçu
Derion
İki tarafa da tebrikler
666 gün önce oluşturuldu #12
iZorome
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
Turnuva öncesi bana gelipte yılbaşı topu istermisin eşit itemle turnuvada kapışalım diye dalğa geçen nayt beni hakkıyla kesmiş hmm ok aramızdaki item farkı ping farkı ve onda olmayan lag olayı bende var bu bir gerçek itemi geçtim bunlar olan şeyler tekrar söylüyorum ben turnuvayı kaybetmeyi göze alarak girdim girerkende ismim Zorome değildi ben degiştirdim girince gerçekten adam gibi hakkıyla kestiğini düşünüyorsa videosuna yaptığım düzgünce yorumu açsın önce de insanlar ne olduğunu görsün
666 gün önce oluşturuldu #13
GangsterPanda
Seviye 30, Lapiris
Okçu
Derion

Turnuva öncesi bana gelipte yılbaşı topu istermisin eşit itemle turnuvada kapışalım diye dalğa geçen nayt beni hakkıyla kesmiş hmm ok aramızdaki item farkı ping farkı ve onda olmayan lag olayı bende var bu bir gerçek itemi geçtim bunlar olan şeyler tekrar söylüyorum ben turnuvayı kaybetmeyi göze alarak girdim girerkende ismim Zorome değildi ben degiştirdim girince gerçekten adam gibi hakkıyla kestiğini düşünüyorsa videosuna yaptığım düzgünce yorumu açsın önce de insanlar ne olduğunu görsün

bu kadar kavga etmeye bence gerek yok dostça oynamak en mantıklısı
666 gün önce oluşturuldu #14
NiGHtArCH3R
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
Ekrem ağla ağla ağla xDe xDe xDe ağla ağla ağla 50pingle oynuyosun gelmiş laf yapıyon ağla ağla xDe xDe onu bunu geçtim tek tutugun anda kesebiliyosun yılbaşı topu idon senin gibi enazından gölgeye atmıyoruz XD
666 gün önce oluşturuldu #15
iZorome
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
güldürdün kardeşşş 4/7 biten Turnuvayı at bakayım youtube ye görelim gölgeye yılbaşı topu atıp atmadığını 1 kere attım gölgene yılbaşı yopu oda ilk turnuvaydı ozaman olmuştu sen 2 kere attın onuda geçtim sadece tutunca kesebiliyon diyorsun işte orada çok güldüm şartlar eşit olsa zaten bırak tutunca kesmeyi tek kolla oynarım gelelim ping konusuna 50 pingin var diyorsun fakat geçikme ne bilmiyorsun pingin 50 olabilir ama gecikme 10 ve üzeri ise o 50 olan pingini baya yükseltir 100 üzerine cıkartır tabi sen bunu bilmedigin için ek olaraktan ping degişken birşeydir sen bunuda bilmiyorsundur kesin #EMO_ALT_1# ts de 50 gösteriyor oyuna girersin 70 olur sen wtfast kullandığın için etki etmiyor gerçi sende #EMO_ALT_2#
459 gün önce oluşturuldu #16
VakooGOD
Seviye 85, Lapiris
Okçu
Gor
ee şimdi ne oldu #EMO_ALT_3#
459 gün önce oluşturuldu #17
NiGHtArCHeRxxxx
Seviye 83, Lapiris
Okçu
Derion
Şimdide youtubedeki hayranlıkla izlediğin adamları kesiyorum ^^
1
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.