NİGHTARCHER LAPİRİS VİDEO XD

2
669 gün önce oluşturuldu #1
NiGHtArCH3R
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
668 gün önce oluşturuldu #2
iZorome
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
Yaptığım yorumları güzel siliyorsun başarılı #EMO_ALT_1#
668 gün önce oluşturuldu #3
NiGHtArCH3R
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
20Tane youtube hesabı açıp herbirindende disslike atıp yorum atarsan yapacağım birşey kalamaz xd
668 gün önce oluşturuldu #4
iZorome
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
20 tane youtube hesabım yok 2 3 tane var sadece zaten gerek duymam öyle birşey yapmaya kardeş dislike atanlar gerçekleri gören kişiler bunun öncesinde de dislike mi atıyordum videolarına bırak yeme bizi yediremiyorum de sen şuna oraya sana seni öven birşe yazsam kaldırmazsın yorumu kalır öyle gerçekleri yazınca kaldırıyorsun #EMO_ALT_2#
667 gün önce oluşturuldu #5
NiGHtArCH3R
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Derion
15-0 10-4 7-4 AĞLA XD
667 gün önce oluşturuldu #6
iZorome
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
Ağlaması gereken biri varsa oda sensin dostum hakkınla kazansan tebrik ederim fakat hakkınla kazanmıyorsun ek olaraktan gerçekten hakkınla kazanmış olsan youtube de yaptığım neden kaybettiğim konusundaki yaptığım yorumları açardın zoruna gidiyor tabi ağlayan sensin bence #EMO_ALT_3# #EMO_ALT_4# #EMO_ALT_5#
667 gün önce oluşturuldu #7
Hunk4R
Seviye 124, Lapiris
Büyücü
Derion
1 kez ilk turnuvam dedin eyvallah
2. Kez bahaneni gormedim bisiler sallamissindir
3.dede yeter be kardes yeniliyosun kabul et artik
667 gün önce oluşturuldu #8
iZorome
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Gor
Turnuvada ne yaptığınızı çok iyi biliyorum kardeş o yüzden boşa konuşma turnuva dedigin öyle 2 3 giripte uzmanlaşabileceğin birşey değil ama madem bahane diyorsun hazır konu açılmışken yazayım eşitsizlikleri yenilmeyi göze alarak girdim zaten turnuva katılmadan önce ismim Zorome değildi ben girince Zorome diye değiştirdim bu aşşağıda yazdıgım eşitsizlikler varken bile böyle birşey yapıyorsam siz daha neye konuşuyorsunuz anlamadım
1. Ping
2. Lag
3. İtem eşitsizliği
4. Yılbaşı topu
667 gün önce oluşturuldu #9
uZorome
Seviye 9, Lapiris
Düzenbaz
Valorian
5. ve en büyük neden ise bu turnuvayı kaybetmemin asıl sebeplerinden birisi olan Anormal derecede misliyordum turnuvada yorumumu silmesen zaten izleyenler herşeyi görücekti zaten kesmişsin video da heryeri
667 gün önce oluşturuldu #10
Hunk4R
Seviye 124, Lapiris
Büyücü
Derion
Vaybe solesene turnuvada ne yapmisiz hekmi acmisiz illegal bisilermi cevirmisiz . Yaw hadi 1 kez kesilsen bahane bulsan cidden anlarim ama sen kesilmekten adam kesmekten bikmadi . Hadi bu turnuva misledin digerlerindede misslemissindir kesin. Adam yenilse miss dese sen bahane diceksin kimseyi kandirma simdi adam seni 3. Yada 4. Kez kesiyo sana düşen eksigini bulup tamir edip girmek yada cekilmek bahane bulmak degil
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.