HADİ BİRAZ DA EFKARLANAIM

2
449 gün önce oluşturuldu #1
StKyojin
Seviye 55, Lapiris
Okçu
Valorian
Hatırla ey eski üye! Herkesin çağrıcı oynadığı ve Lonbaley'in tıklım tıklım olduğu zamanı!
Hatırla ey eski üye! Ch1 in çok dolu olduğunu ve ch8 de gezdiğini hatırla!
Hatırla ey eski üye! O lanet Jumbo ve kardeşini öldürmeye çalıştığını hatırla!
Hatırla ey eski üye! Lahana tarlasında ki evin çatısına çıkıp oradan saldırdığını ve kule koyduğunu hatırla!
Hatırla ey eski üye hatırla portadan moraya giderken normalce yoldan gitmediğini çitlerin yanından geçtiğini hatırla!

Sene 2009 ben msn devrinden yeni çıkmışım 3'e mi ne gidiyorum. İnternette gezerken 4storynin reklamını görüp indiriyorum ama nasıl indiriceğimi bilmiyorum babam bilgisayarlardan anlıyordu bilgisayara ikizim ve benim için kurmuşdu.İndirir indirmez lonbaleyde bulmuştum kendimi tabi o zamanlar 1gb ram ile oynuyor ve sıra sıra oynuyorduk hep kavga çıkıyordu.Ekranı söylememe gerek yok zaten tüplü philips ekran npclere npclerle konuşmuştum ilk ama tıklayarak değil klavye ile sonra soluma döndüm ve bilgisayarım hunharca kastı rahip alan skilleri (tabi o zamanlar skiller level altıyarak alınıyordu) pazarlar derken ağzım açık kalmıştı oynayalı 1 ay geçtikden sonra görev yapmayı öğrendim ve ilk savaşçı yeşil setini topladım hani şu satınca 1 bronz eden gerçi o zamanlar benim için 5g 1a değerinde devamını anlatsam 3 post olur bu yüzden siz devam edin...

(*SİZDE EKLEYİNDE AZ NOSTALJİ OLSUN*)

oyundaki en büyük salaklıım oyuna teker teker 25 25 yatırıp hepsine artı basıp babayı almış olmam ve gelen 500 tl faturaydı ama 500 tlye oyunu alırdım ah salak kafam ah...)

448 gün önce oluşturuldu #2
Pena
Seviye 91, Lapiris
Okçu
Valorian
+9 set basarkenki yaşadığım aksiyonu üniversite sınavlarında AA almaya çalışırken yaşamadım ne günlerdi be #EMO_ALT_1# ilk +11 boğa baltamı aldığım zaman(250 gümüşe almıştım) sevinçten havala uçmuştum tabi sonrası artik doyumsuzluk oldu +16 setler +18 ler +20 ler derken hızına yetişemedik #EMO_ALT_2#
447 gün önce oluşturuldu #3
MrReVeNGeX
Seviye 35, Lapiris
Büyücü
Valorian
Hatırlayın;O zamanlar 18-25 lw lerin map teki tarata gidip boğa balta,viking arbaleti,Işık değnek kasma çabalarını #EMO_ALT_3#
447 gün önce oluşturuldu #4
GAIP
Seviye 140, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Hatırlayın + basarken dans edip geçme ihtimalini arttırma çabamızı. #EMO_ALT_4#
444 gün önce oluşturuldu #5
blackwolf300000
Seviye 6, Xhadra
Düzenbaz
Gor
Hatırlayın alev seti olana gıptayla bakılan zamanı
444 gün önce oluşturuldu #6
Staffordshire
Seviye 61, Lapiris
Büyücü
Derion
Hatırla:dans 4 yapıp mılletı kızdırmayı #EMO_ALT_5#
443 gün önce oluşturuldu #7
QuintusTR
Seviye 39, Lapiris
Okçu
Derion
Hatırlayın derion ve lonbley baskınlarını , ve o baskınlarda markuta gidip adam cağırmayı.

not : evin çatısı #EMO_ALT_6#) oralarda bide 90lw ler olurud baskınlara karşı gerçekten ülke gibiydi gerçek gibiydi oyun .
443 gün önce oluşturuldu #8
Khaleesy
Seviye 60, Lapiris
Rahip
Derion
#EMO_ALT_7# Eskiden oyun ne güzel kalabalıktı.Böyle düşük seviye kasılma yerleri doluydu hep.O goblin mağarası gibi bişey.Sonra bende bıraktım oyunu unuttum tabi.yeniden başlıycam şimdi galiba ama çok işi yok ya sarmıyacak
443 gün önce oluşturuldu #9
WaMPiReKiSss
Seviye 93, Lapiris
Okçu
Derion
s.a arkadaşlar oyunda hala kasma oluyormu
439 gün önce oluşturuldu #10
zSlayerGG
Seviye 140, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Hatırlayın 50-60 g kasıp lwl atlayınca hangi Skili açacağım ya kötüyse diye düşünen oyuncuların heyecanını
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.