OYUNA GİRİŞ AÇILMIYOR.

2
419 gün önce oluşturuldu #1
Gaeron
Seviye 104, Lapiris
Büyücü
Valorian
4Story'e girişte Gameforge Live açılan sayfada Şimdi Oyna yazısı gelmiyor, Gameforge Live de takılı kalıyor. Yardımcı olur musunuz.
418 gün önce oluşturuldu #2
FederalAgent
Seviye 104, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Merhaba Gaeron,

Konu ile ilgili olarak;

Gameforge Live istemcisini kullanmadan oyuna giriş yapmayı deneyiniz. Bunun için, Bilgisayar>Yerel Disk (C:)>Program Dosyaları (x86)>GameforgeLive>Games>TUR>4Story dizinini izleyin ve 4Story uygulamasını bularak çalıştırınız.

Teşekkürler.
213 gün önce oluşturuldu #3
LiterarySprit
Seviye 89, Lapiris
Büyücü
Gor
Merhabalar, hiç bir sorun olmadan oyunu yükledim güncelleştirdim gameforge danda actım oyna client acıldı oyna yazısı yandı ama tıklıyorum client kapanıyor ve oyun acılmıyor.Yardımcı olur musunuz.
122 gün önce oluşturuldu #4
ggS1
Seviye 64, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Merhabalar, hiç bir sorun olmadan oyunu yükledim güncelleştirdim gameforge danda actım oyna client acıldı oyna yazısı yandı ama tıklıyorum client kapanıyor ve oyun acılmıyor.Yardımcı olur musunuz.(AYNI SORUNU BENDE YAŞIYORUM YARDIMCI OLUN ARTIK)
121 gün önce oluşturuldu #5
rahibanius
Seviye 140, Lapiris
Rahip
Valorian
Bu sorunu yaşayan o kadar çok kişi var ki anlatamam. Bir sürü sebebi olabilir. Bazılarının çözümleri için mesela oyunun C'ye kurulduğundan emin olun ilk önce , sonra directx versiyonunuzu güncelleyin. Pvp sunucu kuruluysa onu silin vs.
Bir ara dll dosyalarının yerini değiştirerek yapılan bir yöntem vardı, o yöntem bir kişide işe yaradı ama yapmasını söyleyen ben değildim nasıl yapıldığını bilmiyorum. Forumda illaki konusu vardır oyun dosyası değiştirip girme şeklinde. Onu bulup deneyebilirsiniz.
120 gün önce oluşturuldu #6
Sahra
OYUN ADMİNİ

Aşağıdaki hazırladığımız kılavuzu inceleyebilirsiniz. Directx'i güncellediğinizde sorun ortadan kalkacaktır.

http://tr.4story.gam...x-sorunu-çözümü

Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim, sendeyim...
117 gün önce oluşturuldu #7
ggS1
Seviye 70, Lapiris
Düzenbaz
Derion
hocam ben oyunu silip yüklüyüroum kactır zar zor 70 e kastım oyle yaptıgım ıcın directxi nasıl silerim bide nerden yüklerim
114 gün önce oluşturuldu #8
Herkesdisco
Seviye 60, Lapiris
Büyücü
Derion
Bu gonuylan ilgilenin
uyuyamiyorum
96 gün önce oluşturuldu #9
BLackndBLu3
Seviye 94, Lapiris
Büyücü
Valorian
Selamlar,

Uzun bir aradan sonra bir oyunu yükleyip bakayim istedim. lakin oyun oyna tuşuna basildigi halde acilmayinca böyle bir sorunla karsilasip cozum arayanlar için yöntem soyluyorum.

Windows 7 32 Bit işletim sistemine göre uygulanmistir ve bu sekilde cozulmustur.

d3dx9_43.dll isimli dll dosyasini Google.dan aratip indirin. indirdiğiniz yerden zip/rar klasöründe ise masaüstüne cikartin. Sonra C:\Windows\System32 klasörünü acip bu d3dx9_43.dll dosyasini oraya ekleyin. Sorun çözülecektir.

64 bit işletim sistemli olanlar d3dx9_43.dll dosyasini 4Story yüklendiği klasörde tahminen c:\programfiles içindedir yada diğer program ve data mi neydi oyle bir klasör içindedir puf noktasi masaüstünde 4story kısayoluna sag tiklayip ozelliklerden hedef klasörü ac deyince ana klasörüne ulasmis olursunuz orayada d3dx9_43.dll kopyasini yapistirin.. birde bu sekilde deneyin.

Saygilar

Suat ®
®SUAT® Yil 2009-2013 Forum: AUniQuE - Liv3orDi3 Oyun : BlackndRed - CehiraCe - CeEBocu - BlackndBlu3 - ArnoldCivrdaGzer
63 gün önce oluşturuldu #10
GLmonalightS
Seviye 15, Xhadra
Büyücü
Valorian
hepsini yaptım hala olmuyo
2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.