OYUN KAÇ MB YİYOR ?

573 gün önce oluşturuldu #1
OnLyResPecT06
Seviye 81, Lapiris
Çağırıcı
Derion
DEĞERLİ ARKADAŞLAR VE YÖNETİCİLER OYUN KAÇ MB YİYOR SAATTE YADA GB BİR BİLGİNİZ VARMI CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM #EMO_ALT_1#
573 gün önce oluşturuldu #2
rahibanius
Seviye 132, Lapiris
Rahip
Valorian
Ben bunu 22 şubat 2015 tarihinde test etmiştim , vınn'dan giriyordum ve sonuç şu şekildeydi:

== Kullanım öncesi ==

Toplam Veri 45.83 MB
Bağlantı süresi 01:30:07

== Kullanım sonrası ==

Toplam Veri 46.78 MB
Bağlantı süresi 01:37:55

Yani 8 dakikada 1 mb harcamış diyebiliriz ben bunu ölçerken keterde dolaşıyordum, ama bu oynayışına göre değişebilir.
Mesela mühür atmak ile muharebeye girmek arasında fark var #EMO_ALT_2#
Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
573 gün önce oluşturuldu #3
OnLyResPecT06
Seviye 81, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Fazla birşey yemiyor yani #EMO_ALT_3#
573 gün önce oluşturuldu #4
rahibanius
Seviye 132, Lapiris
Rahip
Valorian
Dediğim gibi değişebilir , bulunduğun haritada ne kadar çok kişi varsa o kadar çok internet yer.
Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. İlkem, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi, özümden çok sevmektir. Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir. Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.     Ne mutlu Türk'üm diyene !
573 gün önce oluşturuldu #5
OnLyResPecT06
Seviye 81, Lapiris
Çağırıcı
Derion
Teşekkür ediyorum güzel yorumların için
573 gün önce oluşturuldu #6
rahibanius
Seviye 132, Lapiris
Rahip
Valorian
Ne demek, iyi oyunlar.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.