YENİ BİLGİSAYARIMLA DÜŞÜK FPS ALIYORUM NEDENİ NEDİR?

2
477 gün önce oluşturuldu #1
oJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Yaklaşık 1.5ay önce yeni bilgisayar topladım ve muharebede slotların arasında olsun markutta olsun 15fps alıyorum kasmıyor fakat arkadaşlarımın pcleri benden kötü olmasına rağmen benden yüksek fps alıyorlar bunun sebebi nedir bilgisayar parçaları şu şekilde

ASUS M5A97 R2.0 anakart
ASUS RX 460 dual O2G 2 GB 128bit ekran kartı
AMD FX 8320 3.50 GHz işlemci
FRISBY FC-8925G USB 3.0 500W KASA
Kingston120GB SSD
HYPERX SAVAGE 8GB RAM

Harddiskim yok 120gb ssd de 4story ve tüm programlar 60gb boşluk var acaba ondanmı kasıyor yardımcı olabilecek varsa sevinirim #EMO_ALT_1# iyi forumlar
Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnağı, bir tırnak bir ayağı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir… Cengiz Han
477 gün önce oluşturuldu #2
C07
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Ekran kartını amd veya nvidia alsaydın keşke ekran kartından farkeder kanka
477 gün önce oluşturuldu #3
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
4story de zaten max. 64fps alabiliyorsun. 4binlik pc de toplasan 64, 10binlik pc de toplasan 64..

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

477 gün önce oluşturuldu #4
oJiraiya
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Ekran kartı zaten AMD
Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnağı, bir tırnak bir ayağı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir… Cengiz Han
477 gün önce oluşturuldu #5
KuRuNNaZ
Seviye 30, Lapiris
Okçu
Valorian
Sa beyler oyun nasıl oldu online sayısı düştümü yoksa aynımı değişen bir şey varmı oyuna tekrar geri döncegim ve yüksek levl cogaldımı cevaplarsanız seviniirim .
473 gün önce oluşturuldu #6
26Alp26
Seviye 6, Lapiris
Okçu
Gor
değmez oynuyan 3 5 kişi kaldı oynuyanlarıda banladılar
472 gün önce oluşturuldu #7
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Oyunu kötüleyip durmayın akşam gelin de savaşlara bakın 3-5 kişi mi var 80-100kişi mi var..

Benim olduğum hiçbir yer sizin için güvenli değildir! Kalabalıkta ya da yanlız olduğunda, ansızın gözlerimi gözlerinde görebilir ya da nefesimi ensende hissedebilirsin. İşte o an ölüm kapından içeri girmiş demektir.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

470 gün önce oluşturuldu #8
TOLHILDAN
Seviye 140, Lapiris
Okçu
Valorian

Oyunu kötüleyip durmayın akşam gelin de savaşlara bakın 3-5 kişi mi var 80-100kişi mi var..

ilk defa sağlam bi yorum gördüm bu forumda #EMO_ALT_2#
470 gün önce oluşturuldu #9
Quellease
Seviye 30, Lapiris
Okçu
Derion
Bende de RX 480 var ve keşke bende 15 fps alsam.Aldığım maksimum FPS 5 #EMO_ALT_3#
111 gün önce oluşturuldu #10
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Ya çıkmisin biyerden 2 senelik konular üzerinden oyunu kotuleyip duruyorsun. 2010 dan beri biz buradayız senin gibi konuşan cok adamı toprağa gomduk biz hala devam ediyoruz bizim gibi hala devam edenler çok.
Sen o kafanı yorma bişey olmaz oyuna seni biz ovup durdugun başka oyun forumlarına alalim hadi arkadaşım sağ üst köşeden çıkış de uza.

YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

2
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.