4STORY ADLI OYUNUMUZU GELİŞTİRME POLİTİKASI

539 gün önce oluşturuldu #1
Laufey
Seviye 78, Lapiris
Okçu
Derion
Evet arkadaşlar ne eski ortamlar var şu an oyunda,ne eski online sayısı. Bunu hep birlikte beraber çalışarak aşabileceğimizi düşünüyorum. GameMasterlardan bir adım beklemek yerine 4story severlerin atacağı bir adım bana göre etkili olabilir. Etrafımıza oyunu duyurmak olsun,oyuncu çekmek için youtube facebook vs sosyal medyalara fotoğraflar ve videolar yüklemek olsun bu gibi olaylar bana göre 4storyi eskisine doğru yönlendirebilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Elimizi taşın altına koymamız gerekmez mi sizcede
539 gün önce oluşturuldu #2
GeNWoLF
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Gor
+1
538 gün önce oluşturuldu #3
Sparta13
Seviye 102, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Katiliyorum
538 gün önce oluşturuldu #4
Quellease
Seviye 30, Lapiris
Okçu
Derion
Adam çekmekten çok optimizasyon sorununu çözdürmemiz lazım
538 gün önce oluşturuldu #5
zzKazuYa
Seviye 15, Lapiris
Büyücü
Valorian
Bunu düşünmesi gereken binlerce tl maaş alıp Gameforge şirketinin yönetiminde olan şahıslar #EMO_ALT_1#
Onlar bunu sizin kadar düşünmüyorken bunu sizin düşünmeniz çocukça.
Siz sadece playersiniz bunu unutmayın. Herkes kendi işini yapsın.
538 gün önce oluşturuldu #6
Quellease
Seviye 30, Lapiris
Okçu
Derion

Bunu düşünmesi gereken binlerce tl maaş alıp Gameforge şirketinin yönetiminde olan şahıslar #EMO_ALT_2#
Onlar bunu sizin kadar düşünmüyorken bunu sizin düşünmeniz çocukça.
Siz sadece playersiniz bunu unutmayın. Herkes kendi işini yapsın.

Adam vurdu gitti #EMO_ALT_3#
537 gün önce oluşturuldu #7
LKS
Seviye 97, Lapiris
Savaşçı
Valorian
Merhaba Herkes Öncellikle

Arkadaş güzel bir konuya değinmiş ama bunu oyuncu kesiminden beklemek bence biraz zor. Neden mi diyeceksin bir kaç sebep sana söylemek istiyorum

1- Kin gütme
2-kıskançlık en iyi olma çabası vb
3-kafa buyruk takılma nerede sabah orada akşam demek

Bunları başardık diyelim her iki ırkta da birlik olma özeliği yok 2 lonca anlaşsa 3 gün kavga ederler sonra oyundaki hesaplarını banlatmak için tüm gerekli pislikleri yaparlar. Yönetime intikal eden ticket cezai işlem uygulanan bir oyuncu oyundan soğudu bitti desem yeri.

Öncelikle oyunda insanların emeklerine saygı gösterin Oyuncu olmak bıdı bıdı ederek klavye arkasına saklanarak olmuyor . bu oyun 3 te kesilirsin 5 te yönetimden ne bekliyorsun onlar görevini yapıyor acaba soruyorum biz oyuncu gibi oynuyor-muyuz?

Oyununa katkıda bulunmak istiyorsan arkadaşlarına söyle oyun grafikleri savaşları hakkında bilgiler ver . oyuna gelen adam zor deyip kaçıyor yol göster kolaylıkları öğret adam zevkle oynar. Hiç kimse oyunda üstünlüğü yoktur. bunu bilerek oynarsanız. Oyunda ilerleme kat edersiniz.

Ben elimden geldiğince sosyal medya üzerinden gerekli yardımı sağlıyorum. 2009 beri Oyundayım çok kötü günlerde gördüm iyi günlerde ama zevkimden vazgeçmiyorum Tanıyanlar tanır.

OYUNCU OLDUĞUMUZ GÜN KAZANDIĞINIZ GÜNDÜR. ÖNCE OYUNCU OLMAYI ÖĞRENİN Kİ SAYGINLIĞINIZ OLSUN.

İyi günler dilerim.
Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.