PELERİN VE KIYAFET DİZAYNLARI

183 gün önce oluşturuldu #1
SaRGoNNaS
Seviye 140, Lapiris
Düzenbaz
Derion
Merhabalar,

Arkadaşımın da bahsettiği gibi yıllardır bir sürü kıyafet olsun , renk olsun yenilik gelirken pelerinlere bir yenilik gelmedi. Daha çok dizayn ve renk kullanabileceğimiz olanaklar verilmesini istiyoruz. Örneğin kendi dizaynımızı ve logomuzu yapsak, yöneticilern onayına sunsak (olumsuz bir şeyi çağrıştırmamalı sonuçta pelerinler) , onayınız sonrası lonca olarak o pelerini kullanabilsek.

Diğer bir önerim de sosyal medyadan da takip ettiğimiz üzere LOL oyuncuları aynı t-shirtler ile maçlara gelip gidiyorlar. Aslında buna benzer bir olayı bizim oyunumuza yansıtabiliriz. Örneğin futbolcu forması tarzi belli başlı kıyafetler gelse, her lonca lideri loncası adına biri seçse savaşlarda örneğin her lonca kendi kostumü ile savaştığında çok ilginç ve güzel görüntüler olabilir.

Umuyorum bu iki önerim hayata geçebilir...

Sizler için yıllar geçsede değişmeyecek tek bir gerçek var: Asla yalnız dolaşma!!! Çünkü yalnızsan ve ben yakınlarındaysam ölüm kapından içeri girmiş demektir. Ruhuna dahi hissettirmeden sana yanaştığımda seçim hakkın olmayacak. YAKALARSAM ÖLÜRSÜN!!!

Giriş Kayıtlı mısın?
Kayıt Ol Hesabın yok mu?

Girişimle birlikte GİŞ'i kabul ediyorum.

Kolay ve ücretsiz kaydolma imkânı.

E-posta adresini girer girmez başlayabilirsin!

Geçici şifren, belirtmiş olduğun adrese gönderilecektir.

Oyunda GİŞ ve Veri Gizliliği Koruması geçerlidir.